18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tomasz92bb 2014-12-23, 11:23
lepiej mieć skończoną zawodówkę i pracować dziś w swoim zawodzie niż tytuł z uczelni wyższej i być bezrobotnym albo pracować w zawodzie który nie wymaga kwalifikacji bo to jest marnowanie czasu i pieniędzy a dopóki ludzie chcą chodzić na studia będą otwierane nowe kierunki... coraz więcej kierunków już jak koledzy wspomnieli od początku XXw uczelnie stają się inkluzywne a to rzutuje na spadek poziomu kształcenia
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2014-12-23, 12:33 5
wino666 napisał/a:

kurwa gdyby u mnie na uczelni byli tacy wykladowcy to studia wygladalby calkiem inaczej... a tak banda starych komuchow niemajacych poczucia humoru pierdolaca od lata te same regolki...................... jeeeeeeeeeeeeeebac



Pierdoli od lat te same REGUŁKI żeby taki łeb jak Ty po 20 latach nauki skapnął się w końcu, że są to REGUŁKI, a nie REGÓŁKI...
Zgłoś
Avatar
kuczman94 2014-12-23, 16:58
WronaMW napisał/a:



Oo, kolega też z Akademii Morskiej?


Jebać komuchów Majkel
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-12-23, 20:14
chybeck napisał/a:



Też. Zamiast kpić, to poczytałbyś, że absolwenci UJ w XIX w. byli co rusz zgłaszani do Nagrody Nobla. Smoluchowskim wspierał się Einstein. Olszewski i Wróblewski skroplili jako pierwsi tlen, azot i argon oraz utworzyli z Krakowa jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie osiągano temperaturę poniżej -100 stopni Celsjusza. Parafrazując klasyka, kpić to każdy potrafi, a czytać to nie ma komu.



XIX w.
XIX w.
XIX w.

Ja widzę, że na tym waszym Ujocie to nie uczą historii W XIX wieku nie było czegoś takiego jak Polska i uczono wg doskonałych, Austriackich standardów. Natomiast kiedy znów polaczki się dorwały do władzy to wszystko w pizdę poszło, bo jak dobrze wiemy, polak wszystko spierdoli

Nawet z tym nie handlujcie
Zgłoś
Avatar
snajperxzy 2014-12-23, 20:44
aadfgsdf
Jak usunąć swojego posta? Jak dodać filmik z YT, żeby nie był jako link tylko jako filmik?
Zgłoś
Avatar
Be6he6mo6th 2014-12-23, 22:17
DUST DEVIL napisał/a:



XIX w.
XIX w.
XIX w.

Ja widzę, że na tym waszym Ujocie to nie uczą historii W XIX wieku nie było czegoś takiego jak Polska i uczono wg doskonałych, Austriackich standardów. Natomiast kiedy znów polaczki się dorwały do władzy to wszystko w pizdę poszło, bo jak dobrze wiemy, polak wszystko spierdoli

Nawet z tym nie handlujcie


A czy Ty debilu zrozumiałeś co on napisał? Czy użył chociaż raz słowo "polak" ? Lepiej pierdolić niż czytać. Nawiasem mówiąc, czegoś takiego jak rozbiór Polski część krajów nie uznawała, np Turcja. czyli Imperium Osmańskie panie "Prof." A poza tym mimo że region nie nazywał się oficjalnie "polski" był reprezentowany przez polaków. To jakby pierdolić, że rusek ten co podczas 2 wojny światowej spierdolił do ameryki żeby bombe atomową opracować, nazwać go amerykańcem. Lecz się na stopy bo na głowę za późno przeżarty ruskimi flipsami leninowski śmieciu.

Btw. Dobry hejt ?
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2014-12-23, 22:31
Be6he6mo6th napisał/a:


Btw. Dobry hejt ?



Wyjątkowo udany i nawet nie za bardzo ordynarny. ^^
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-12-24, 3:39
Be6he6mo6th, całkiem jakościowy, 6+/10 w skali Michała "ty janie pawle kurwa" Tuziaka

Ten tekst z Imperium osmańskim, które nie uznało rozbioru "Lechistanu" to kłamstwo i romantyczna, XIX wieczna propaganda. Po prostu w czasie rozbiorów Turcja była w stanie (kolejnej z rzędu) wojny z Rosją i Austrią i przez to z automatu nie uznawali niczego co owe kraje robiły (nawet przedrostka "Imperium" Rosji nie uznawali). Ale jak tylko się wojna skończyła to w podskokach uznali, a owe puste biurko i flagę dla ambasadora Lechistanu przerobili na opał

Ja napisałem, że wtedy to była Austriacka uczelnia i dlatego takie wspaniałe rezultaty osiągnięto i polskie talenty rozwijano, bo była dyscyplina, porządek i nowoczesność. A potem znów zrobiła się Polska, a razem z nią wróciło łapówkarstwo, kolesiostwo i takie tam. Ba! Nawet za jebanego PRL, kiedy to w sklepach była tylko wutka i ocet profesorowie byli najwyższej klasy i do dziś ci co zostali są bardzo cenieni. Natomiast ci nowi co przyszli to już większości chołota która dostała tytuły tylko z faktu, że poziom wymagań obniżono o 50 szczebli (+ kolesiostwo, nepotyzm, łapówkarstwo i takie tam)

PS: Ale do SAGE to niestety już nie ciągniesz... :/
Zgłoś
Avatar
ROBSON927 2015-02-22, 13:08 2
Był sobie kotek..

Zgłoś