18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nauka Jazdy TVN 2001
dumad • 2012-08-24, 21:41
Nauka jazdy , odcinek 3, sezon 2

Maria blokuje całe skrzyżowanie. Chyba bardzo lubi być w centrum zainteresowania. Skrzyżowanie to mały problem. To, co Maria wykonuje na rondzie, jest naprawdę niebezpieczne. Czy instruktorka przerwie jazdę? Czy dwie kierownice w samochodzie to dobry pomysł? Sprawdź, czy patent instruktorki ułatwi naukę jazdy?

Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Małgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każda stresująca sytuacje drogowa obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów.



eeee nie jest tak źle tu sie wyklepie no nową lampe tylko trzeba

ale jeszcze nigdy w życiu nie był rozwalony a jeżdżę już z 5 lat hahaha


po tagach nie znalazłem jak było to do śmieci z tym
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-08-25, 10:23
Przecież oni nawet nie opanowali ruszania, zmiany biegów i tego, że po skręceniu kierownicą - samochód skręca takze. Nie powinni nawet z placu wyjchać
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-08-25, 11:21
ciekawe czy Czesio zdał
Zgłoś
Avatar
Endzior 2012-08-25, 11:28
Ahh ten Joanna Naturalny
Zgłoś
Avatar
teken 2012-08-25, 11:30
Klasyka, nie chciał bym spotkać takich asów na drodze ;D
Co da samej nauki to miałem zajebistego instruktora, który uczył przede wszystkim dynamiki, teraz to rzadko spotykane. Jedziemy ze świateł a on
"no dajesz dajesz, jedynka, dwójka, trójka i szybciej szybciej, dawaj go, nie daj się wyprzedzić" Łacha z niego miałem, ale przez to nauczyłem się płynnej jazdy, a nie jeden łapał zonka, jak go Lka na światłach brała przy ruszaniu ;D
Zgłoś
Avatar
mrpinky43 2012-08-25, 11:47 4


Ja przy tej części sikałem ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
znavca 2012-08-25, 11:50
To jest chyba nauka jazdy dla opóźnionych w rozwoju, przecież to niemożliwe co oni wyrabiają. Chyba ze to aktorzy z tvnu.
Zgłoś
Avatar
matylducha 2012-08-25, 12:16
zawsze uwielbiałam ten program szkoda że więcej takich nie ma
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-08-25, 12:41
Shymeq napisał/a:

Ja pierdole zawsze jak to oglądam myślę sobie "i tacy pojebani ludzie mają prawo jazdy". To już lepsza czołówka z pijakiem Przynajmniej wiesz że śmierć przez alkohol.
Te baby za kierownicą mają zerową orientacje w czasoprzestrzeni, Nie wiedzą że kierownica jest połączona z kołami.

A ten w bryłach łeb karpia, to już w ogóle z planety Melmak.



Mnie za to wkurwiło, jak wczoraj na TVN (tak, wiem) pierdolili w faktach o tym, że 81% wypadków jest przez facetów, reszta przez kobiety, i że laski mają LEPSZĄ ORIENTACJĘ NA DRODZE i przewidują wszystko. No myślałem, że pierdolnę! Jasny chuj, pierdolenie na maksa, a co jadę z laskę to mówi mi skręć w prawo, a pokazuje w lewo i tak z każdą! Nieważne, co jakieś gówno w TVNie powiedzą i te psy, które tam występują, KOBIETY NIE UMIEJĄ PROWADZIĆ, mają zbyt skomplikowany mózg, żeby ogarnąć tak prostą czynność. Widać to na filmiku, podejrzewam też, że koleś w brylach jest transem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2012-08-25, 13:59 2
Mój ś.p. instruktor, gdy miałem pierwszą godzinę jazdy od razu stwierdził: "Kierunek za miasto", bo musi coś odebrać od rodziny. Mieszkam w Płocku, więc stąd też był początek naszego tripa. Chuj, że od 5 minut siedzę w niewyczutym jeszcze samochodzie, jedziemy! Kierunek Gostynin. Sytuacja wymaga więc przejechania przez most. Ale to nic. Popierdalamy tym mostem, było dość pusto, więc trochę przygaziłem. Jedyną reakcją instruktora było coś w stylu: "No tutaj to może odrobinę wolniej, bo to most jest". Spoko, zwolniłem.
Dodam, że podczas całej trasy facet na spokojnie dłubał sobie słonecznika, bo miał chyba fioła na punkcie. Tak mi się wydaję, bo wszystkie nasze następne jazdy rozpoczynały się od podjechania pod sklep po wódkę i słonecznik. Ale wracając do tematu - popierdalamy w kierunku tego cholernego Gostynina tak średnio 110-130km/h. Rzuca tą Micrą jak starym maluchem, ale koleś nic, zero reakcji. Pierwsza reakcja pojawia się dopiero w momencie, gdy zbliżamy się do radaru, który nad ulicą pokazuje twoją prędkość. Tutaj dopiero trochę zwalniamy. Potem znowu but. Podobnie w drodze powrotnej. Koleś przez cały ten czas zachował naprawdę iście stoicki spokój, aż dziw mnie bierze, że kipnął 2 miesiące później na zawał.
To jedna sprawa.

A teraz o egzaminie:
Traf chciał, że miałem termin razem z paroma osobami, które też u tego jegomościa jeżdziły.
No więc jesteśmy już w tym WORDZIE, każdy czeka na swoją kolejkę.
Wsiada dziewczyna, która też jeżdziła z panem, o którym mowa.
Minę ma, jakby nie wiedziała do czego służy ten samochód. Ale dobra, podjeżdza pod górkę, zaciąga ręczny. Efekt ruszenia jest taki, że o mało nie spierdala się z tej górki, bo kołem dosłownie mija krawędź. Ale to nic. Po zjechaniu z górki jakimś magicznym sposobem nie wyrabia się na zakręcie i przypierdala autem w ogrodzenie. Widok niecodzienny. Normalnie kurwa magia.

Więc do czego zmierzam?
Ano do tego, że jak dalej będą pozwalać takim idiotom pracować w ośrodkach szkolenia, to kurwa bez wypicia paru głębszych na strach, nie będzie dało rady wsiąść za kółko. Przecież to jest kurwa śmierć na drodze.
A jak oglądam ten program na TVN to kurwa normalnie, aż niedowierzam, że tam nikt porządnie nie ucierpiał.
Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2012-08-25, 14:53 1
Gabinet osobliwości....
Zgłoś
Avatar
mtweeman 2012-08-25, 16:22
Czasami jak oglądam takie filmiki, to się zastanawiam gdzie mają głowę Ci instruktorzy. Prawo jazdy zdawałem jakoś niecałe 5 lat temu. Nigdy w ciągu każdej z jazd nie mogłem mieć jakiegoś "niepraktycznego" obuwia, typu klapki (w przypadku kobiet np. buty na obcasie). To pierwsza rzecz jaka zwróciła moją uwagę u tej brunetki. Poza tym wydaje mi się, że ma za blisko przysunięty fotel. Instruktor powinien zadbać o to podczas pierwszych jazd, aby pojazd był prawidłowo przygotowany do jazdy, indywidualnie dla każdego z kursantów i kontrolować to, czy jego podopieczny dobrze te rzeczy ustawia podczas kolejnych jazd. Zbyt blisko przysunięty fotel na pewno ogranicza prawidłowe manipulowanie pedałami.

Zapomniałem dodać w poprzednim poście.... Niby fajnie, że ci instruktorzy się starają to obrócić w żart, ale jak widać efekt jest żałosny. Ja muszę przyznać, że miałem świetnego instruktora. Niezależnie od tego ile miałem wyjeżdżonych godzin, to zawsze jak coś trzeba było zrobić, powiedzmy do 20 godziny, to mówił po kolei, jak do dziecka, na spokojnie co trzeba zrobić. Z czasem stawało się to nawykiem, że sam wiedziałem: "zawracanie na trzy" - aha, zjeżdżam do prawej, zatrzymuję się, itd. Zaczynałem jazdy w mało ruchliwych miejscach, żeby sie oswoić z pojazdem, z ilością bodźców jakie trzeba przyswoić na jezdni. Początkowo to nie jest rutynowe, z czasem człowiek sam patrzy się na znaki itp. Niektórzy z tych kursantów wyglądają jakby nie mieli zupełnie podstaw.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-08-25, 17:46
No dużo się od tamtych czasów zmieniło:
auta instruktorów się zmieniły,
przepisy się zmieniły,
ceny kursów się zmieniły,
drogi się zmieniły,
styl jazdy kobiet... się nie zmienił :/
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-08-25, 18:18
a teraz ciekawostka :0 pan instrukotr nie mial, wtedy uprawnien instruktorskich. pewna rzecz, bo sie pytali w katowickim wordzie o to policjanci. Jaki z tego moral? To byl program rezyserowany.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-26, 6:56
97% osób mających prawo jazdy wie, że zielona strzałka w prawo oznacza "zatrzymaj się, przepuść pieszych, inne samochody i możesz jechać" a nie "można jechać, droga wolna". Pytanie: kto kurwa dał plastik tym pozostałym 3%?
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-08-27, 11:15
Mój poprzedni komentarz został ponieważ znalazł się w nim symbol "*" mający na celu zdewulgaryzowanie słowa kurwa, tak więc teraz się poprawiam:

A mnie to zastanawia jedna rzecz. Co to kurwa za instruktor, który pozwala prowadzić samochód lasce w butach na wysokim obcasie?!
Zgłoś