18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nauka Jazdy TVN 2001
dumad • 2012-08-24, 21:41
Nauka jazdy , odcinek 3, sezon 2

Maria blokuje całe skrzyżowanie. Chyba bardzo lubi być w centrum zainteresowania. Skrzyżowanie to mały problem. To, co Maria wykonuje na rondzie, jest naprawdę niebezpieczne. Czy instruktorka przerwie jazdę? Czy dwie kierownice w samochodzie to dobry pomysł? Sprawdź, czy patent instruktorki ułatwi naukę jazdy?

Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Małgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każda stresująca sytuacje drogowa obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów.



eeee nie jest tak źle tu sie wyklepie no nową lampe tylko trzeba

ale jeszcze nigdy w życiu nie był rozwalony a jeżdżę już z 5 lat hahaha


po tagach nie znalazłem jak było to do śmieci z tym
Zgłoś
Avatar
Jan_Paweł_II 2012-08-24, 21:48
Klasyk. Ja jak pierwszy raz zasiadłem za kółko to jakoś od razu załapałem. Nie ogarniam tych ludzi
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2012-08-24, 21:52
6:10 Polonez kurwa sztywny nie to co jakiś Seat. Nawet lampy nie poszły.
Ogólnie najgorzej, że takie pizdy potem trafiają na drogi i się trzeba z nimi kurwa użerać.
Zgłoś
Avatar
Duath 2012-08-24, 21:52 2
Czesiu namber łan !
Zgłoś
Avatar
MartaEmilia 2012-08-24, 21:55
pewnie długo nie pożyła na tym świecie
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-08-24, 22:03 30
Ja pierdole zawsze jak to oglądam myślę sobie "i tacy pojebani ludzie mają prawo jazdy". To już lepsza czołówka z pijakiem Przynajmniej wiesz że śmierć przez alkohol.
Te baby za kierownicą mają zerową orientacje w czasoprzestrzeni, Nie wiedzą że kierownica jest połączona z kołami.

A ten w bryłach łeb karpia, to już w ogóle z planety Melmak.
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-08-24, 22:07 2
głupota kierujących jest tak niewiarygodna, że śmiem twierdzić że to jest fake. Bądź szkoła w której się szkolą jest nierozgarnięta ....
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-08-24, 22:18
Nie rozumiem czemu testu na IQ nie ma na testach na prawo jazdy.
Paranoja, jak niektórzy radzą sobie w dzisiejszych czasach ?
Zgłoś
Avatar
mnt_13 2012-08-24, 22:21 4
Kiedyś to w tym tvn nawet coś dało się oglądnąć...
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-08-24, 22:23 2
zajebiste ma szpilki, na pewno nie przeszkadzają
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-08-24, 22:26 3
Ta Agnieszka to mistrzyni prostej, "po prostej drodze to bym mogła jechać na koniec świata". Tylko kurwa te zakręty wymyślili
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-08-24, 22:33 6
Proszę zwrócić uwagę na odpowiedni dobór butów przez kursantkę od stłuczki na pierwszą lekcję praktycznej nauki jazdy (2:30)



Gdzie miał oczy instruktor? Chyba na sweterku krępującym ruchy
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-08-24, 22:35 2
Mało kto wie ale Małgorzata Mandryk zmarła 24 Listopada 2011. Była założycielką Babskiej Szkoły Jazdy w Gliwicach. Całkiem spoko babka.

"Była doskonałym instruktorem nie tylko z powodu znakomitego kunsztu jazdy. Potrafiła nauczyć jeździć każdego, bo kochała ludzi. Jej pewność za kółkiem i technikę jazdy chwalił sam Krzysztof Hołowczyc."
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-08-24, 22:36
polecam drugą częśc tej części pod tytułem POWYPADKOWA APATIA
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-24, 22:48 6
I to był kurwa program! Usterka też jeszcze był dobry a dzisiejsza ramówka srefałenu to jest kurwa dno i 2 metry mułu. Jak nie jesteś fanem seriali to tvn nie ma nic do zaoferowania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie