18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Avatar
mygyry 2017-04-05, 19:54 2
A kolega konfident nagrał i upublicznił
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-04-05, 19:58 70
To już jest wieśniactwo i cebulactwo w pełnej okazałości. Raczej niczego to nie nauczy właściciela BMW, a tylko wkurwi i narazi na spore koszty. Jeśli miałaby być to kara, za złe parkowanie, to chyba też trochę przesadzona. Z tej akcji płynie tylko radość dla dwóch ptasich móżdżków (i pewnie części sadoli).

Możliwe też, że parkowała kobieta - wymagać od nich umiejętności parkowania, to jakby wymagać od nas nie myślenia fiutem

______________

Слава Україні! Героям слава!
Zgłoś
Avatar
realign 2017-04-05, 20:12 6
Noa ajak to baba przyjechała z kołtunem do fryzjera. I jeszcze wpierdol zaliczy od chłopa.

Albo wszyscy kiepsko staneli i inaczej sie nie dalo. Wszyscy sie rozjechali i nagle orzyjechal szeryf...

Albo to fejk bo to BMW to grat starodawny, na zachodzie nikt tym nie jezdzi
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-04-05, 20:19 145
Niestety czasami jest tak, że auta wcześniej zaparkowane, były już tak, że nastąpiło przesunięcie względem linii. SPokojnie mogło być tak, że auto zostało dłużej a inni już odjechali. Naprawdę należy uważać z osądami.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-04-05, 20:30 5
realign napisał/a:

Noa ajak to baba przyjechała z kołtunem do fryzjera. I jeszcze wpierdol zaliczy od chłopa.

Albo wszyscy kiepsko staneli i inaczej sie nie dalo. Wszyscy sie rozjechali i nagle orzyjechal szeryf...

Albo to fejk bo to BMW to grat starodawny, na zachodzie nikt tym nie jezdzi


Jakie ty masz wyobrażenie o zachodzie? BMW 5 F10? Ten starodawny grat mógł mieć tylko rok
Zgłoś
Avatar
Nekromantheon 2017-04-05, 21:55 4
bogate dupki potem będą się pałować nagraniem przed kolegami. kierowca bmw stanął niedbale, bo dużo miejsc wolnych było, może na 5 minut
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-04-05, 22:44 20
Zajechała para pedałów złomem o wartości przeciętnych Adidasów i z zazdrości postanowili rozjebać komuś samochód, który tak na prawdę nikomu nie przeszkadzał.
Zgłoś
Avatar
U................n 2017-04-05, 22:49 9
komu to przeszkadzało? parking prawie pusty, samochód postawiony daleko od wejścia. Wgniecioną blachę powinni prostować uderzeniami pustych łbów tych parkingowych szeryfów.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2017-04-05, 22:52 3
@donkapusta - bzdura, to po prostu debilne parkowanie przodem, zawsze ścinają, a później nie mogą wyjechać tyłem jak stoją auta dookoła, ale zero refleksji, dalej robią tak samo.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-04-05, 23:08 8
Widze, ze tu sami posiadacze BMW i tacy, co to ani razu przepisu nie zlamali....
Wobec tego powiem jedno:
Dobrze mu, kurwa !!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Kandar 2017-04-05, 23:39
Wie ktoś może co to za furka tych debili od umoralniania?
Zgłoś
Avatar
cowboy 2017-04-06, 0:45 5
tranzystor napisał/a:

Zajechała para pedałów złomem o wartości przeciętnych Adidasów i z zazdrości postanowili rozjebać komuś samochód, który tak na prawdę nikomu nie przeszkadzał.



nie wiem jaki to dokladnie samochod, ale mysle ze jest drozszy od wszystkich par butow jakie w zyciu nosiles i bedziesz nosic razem ze swoja cala rodzina pare pokolen wstecz
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-04-06, 1:47 1
Kurwa, jaka zawiść "ja mam chujowo ale ktoś będzie miał gorzej!" Aż miło popatrzeć jak się uzewnętrzniacie.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2017-04-06, 2:02
u mnie w tyrce na parkingu też tak jest - parkujesz gdzie się da a po robocie jak już pustki na parkingu to wygląda jakby jakiś cham i burak zaparkował ignorując linie parkingowe (jeżdżę bmw)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie