18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
B................L 2012-01-13, 20:13
Każdy z nas wierzy że Bóg istnieje, albo po prostu "coś". Nikt nie żyje w przekonaniu że poza naszym światem nic nie ma, a jak tak mówi to pierdoli głupoty. A pan profesorek nie błysnął z tym "Czy widziałeś Jezusa" - Jezus to postać historyczna taka sama jak Napoleon czy Piłsudski
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-13, 20:22 1
BurbonPL napisał/a:

Każdy z nas wierzy że Bóg istnieje, albo po prostu "coś".


Błąd. To, że Ty wierzysz, że coś jest, nie znaczy, że wszyscy wierzą tak samo. Są ludzie, którzy wierzą, że nic nie ma. Np. ja. Jeśli twierdzisz, że pierdole głupoty, to mogę śmiało stwierdzić, że Ty pierdolisz głupoty, bo lepiej wiem co myślę i w co wierzę/nie wierzę niż jakiś koleś na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-01-13, 20:33
Jak byłem małym chujkiem to już na jakiejś stronie to czytałem, jakieś 7-8 lat temu. A teraz jakiś cep to odświeżył i pewnie mówi kolegom na przyrodzie że sam to wymyślił. Nie zdziwiłbym się.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-01-13, 20:39
Drogie osoby piszące teksty typu " za długie , nie czytam" . jeżeli jesteście zbyt popierdoleni by przeczytać tak ciekawy tekst to uprzejmie was proszę byście zapierdalali do książek jebane gimbusy.
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2012-01-13, 20:42
Defect napisał/a:

Jak byłem małym chujkiem to już na jakiejś stronie to czytałem, jakieś 7-8 lat temu. A teraz jakiś cep to odświeżył i pewnie mówi kolegom na przyrodzie że sam to wymyślił. Nie zdziwiłbym się.



Może tak, a może nie
W każdym bądź razie, jeżeli nie ciekawi cię ten wątek to przejdź do następnego.
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-01-13, 20:43
@darecki328 jak to jest ciekawy tekst to uprzejmie proszę o wybranie się do psychologa
Zgłoś
Avatar
koczu 2012-01-13, 20:58
Ten tekst jest dla mnie śmieszny np "Zimno nie istnieje, Możesz mieć dużo ciepła, więcej ciepła, super-ciepło, mega ciepło, ciepło nieskończone, rozgrzanie do białości, mało ciepła lub też brak ciepła."
Czyli np miałbym mówić odczuwam bardzo mało ciepła. Żaden dla mnie to dowód...
Zgłoś
Avatar
wlochaty86 2012-01-13, 21:04
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli (J 20,29)
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-01-13, 21:08 1
a ja dzisiaj księdza nie wpuściłem mam na boga wyjebane
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2012-01-13, 21:08
koczu napisał/a:

Ten tekst jest dla mnie śmieszny np "Zimno nie istnieje, Możesz mieć dużo ciepła, więcej ciepła, super-ciepło, mega ciepło, ciepło nieskończone, rozgrzanie do białości, mało ciepła lub też brak ciepła."
Czyli np miałbym mówić odczuwam bardzo mało ciepła. Żaden dla mnie to dowód...



Przecież masz dokładnie napisane dlaczego tak jest... Po to właśnie żebyś nie mówił takich bzdur, "nie odczuwam ciepła" wymyślono wyraz "zimno"
Zgłoś
Avatar
Desti 2012-01-13, 21:13
Może być dużo piwa, więcej piwa, super-piwo, mega piwo... lub też brak piwa, tak jak dla do autora tematu.

Strasznie dupna ta argumentacja. To tak jakby powiedzieć, że nie ma debili, są tylko ludzie niemądrzy.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-01-13, 21:25
Znowu jakiś katol -_-.

tl;dr
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-01-13, 21:29 4
pseudointelektualne gówno.
Zgłoś
Avatar
pronigo 2012-01-13, 21:38 2
Dla tych którym nie chce się czytać - wersja wideo:

Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-01-13, 21:47
Przecież można rozciąć czaszkę profesora i tam jest mózg tak to można udowodnić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie