18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Link do testu
https://qst.darkfactor.org/

“Dark Factor” czyli Mroczny Czynnik Osobowości. Jego koncepcję na podstawie badań opracowali wspólnie psycholodzy z Niemiec i Danii. Pozwala zmierzyć poziomy dziewięciu mrocznych cech osobowości.

Opis testu
"Etycznie, moralnie i społecznie wątpliwe zachowania są częścią codziennego życia. Psychologowie używają pojęcia "ciemnych cech osobowości" do opisania cech takich jak Makiawelizm, Narcyzm, Psychopatia i wiele innych, które powiązane są z tymi rodzajami zachowań. Ciemny Czynnik Osobowości (D), lub "Dark Factor" w języku angielskim, określa to, co wszystkie ciemne cechy mają ze sobą wspólnego, tzn. ich wspólny rdzeń.

D jest zdefiniowany jako tendencja do maksymalizacji własnej użyteczności, przy jednoczesnym ignorowaniu, akceptacji lub złośliwym prowokowaniu szkód odnoszonych przez innych. Tendencji tej towarzyszą przekonania o charakterze usprawiedliwień owych nieetycznych zachowań. Innymi słowy, ludzie z wysokim poziomem D mają skłonność do bezwzględnej realizacji swoich celów, nawet pomimo negatywnego wpływu na innych (lub nawet ze względu na negatywny wpływ na innych), jednocześnie mając przekonania usprawiedliwiające własne zachowanie."


Jakie są wasze wyniki (piszcie/wklejajcie linki w komentarzach, które otrzymacie na końcu testu coś w stylu https://qst.darkfactor.org/index.php?site=pFBc2hxN1FDcHA5TEgwWU11NS9ka3dXemIxZHJjWStLdFdmTTBQTWRFMk5qSFNZNEg1Q1VlYzkrVHM5SWJ0SmhFNA==)? Polecam wybrać najbardziej szczegółowy test. Zobaczymy czy na sadolu są jacyś sadyści lub psychopaci.

Jeśli odpowiedzieliście zgodnie z prawdą to możecie też zgodzić się na udostępnienie wyników do badań, choć w wyniki z sadola mogą trochę zawyżyć średnią :-D

Link do testu
https://qst.darkfactor.org/

2021-08-01, 13:08
Wszedłem, doszedłem do punku o koleżance lub koledze z klasy i wyszedłem. Ja myślę na co dzień o upie**alaniu ludziom głów, takie badziewie mówiące o jakimś oblewaniu egzaminów w szkołach ewidentnie nie działa z takim socjopatą.

2021-08-01, 13:38
Zrobiłem, pytania ch*jowe i tendencyjne, nic to nie wnosi.

2021-08-01, 13:41
Czy spędzenia czasu nad 70 odpowiedziami, nie okazuje się na końcu, że muszę wysłać płatnego smsa, by dowiedzieć się wyniku?

2021-08-01, 13:43
Sk***iel_Zaj***ny napisał/a:

Czy spędzenia czasu nad 70 odpowiedziami, nie okazuje się na końcu, że muszę wysłać płatnego smsa, by dowiedzieć się wyniku?



Nie, to w ramach nauki jest tylko.

2021-08-01, 14:23
https://qst.darkfactor.org/?site=pFBS1UySzBjT0czdGtQTW1VdXF3eHBiUUNhdjRWd2NCR1AySzJKbTAvZ2o0Rk1ac2NTcE5yN0o1VkpkK1BENjl5Tg

2021-08-01, 14:28
Twój wynik: 3.83

Twoja pozycja względem innych: 97%

2021-08-01, 14:40
Niestety nie jestem psychopatą i sadolem chyba

Twój wynik: 3.27
Twoja pozycja względem innych: 89%

2021-08-01, 14:57
Gratuluję, udziału w teście. Jak niedługo się okaże że wszyscy z wynikiem 3 i wyżej to psychopaci do zamknięcia, to też będziecie dumni? A tak ogólnie tego typu badania mają zapewne służyć systemowi oceny obywatela, który wejdzie prędzej czy później w UE. Daliście się złapać jak mysz w pułapkę.

2021-08-01, 15:11
Słabo.
2.84


2021-08-01, 15:23
Morgotheron,
Szukałeś czegoś konkretnego czy do pracy potrzebujesz?

2021-08-01, 15:33
ciepson napisał/a:

,
Szukałeś czegoś konkretnego czy do pracy potrzebujesz?



W sumie tak z nudów sobie to rozwiązałem i kiedyś to znalazłem. Robiłem jeszcze takie coś na wykopie, żeby sprawdzić ilu jest z wysokim współczynnikiem D. Jest trochę takich ludzi, ale chyba to, że zwg. na prawo, które nas ogranicza nie robimy niczego złego, bo się to nie opłaca.

2021-08-01, 15:42
3.9 pozycja 97%

Kawał ch*ja ze mnie :)

2021-08-01, 15:53
Czy ktoś poprawi mój wynik ? Twój wynik: 4.6 Twoja pozycja względem innych: 100%


2021-08-01, 16:06
Tak, że ten, aż zachciało mi się zrobić prawko kat. A