18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Nawet po godzinach pracy...
~DMT • 2017-10-14, 21:56
...trafiają się łajdacy...

Lecz stróże, bez munduru wdziania, spełniają swe zadania...

Taki urok... w Brazylijskich stronach mieszkania...

Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-10-14, 22:09 5
Że nikogo postronnego nie trafił, choćby rykoszetem...
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2017-10-14, 22:32 7
@up wlasnie mialem pisac - stroz prawa po chuju. Kradna mu jakis jebany motorek a ten napierdala w strone przystanku autobusowego pelnego ludzi... bycie motopizda zobowiazuje...
Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-10-14, 23:21 1
Dzisiaj napisał/a:

@up wlasnie mialem pisac - stroz prawa po chuju. Kradna mu jakis jebany motorek a ten napierdala w strone przystanku autobusowego pelnego ludzi... bycie motopizda zobowiazuje...



Pewnie mają jakąś bezpieczniejszą amunicję... Nie rykoszetująca i nie przebijająca ma wylot...?
Zgłoś
Avatar
jazeck 2017-10-15, 0:15 3
Tam jest trochę inne prawo? To nie Francja.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-10-15, 4:45
Dzisiaj napisał/a:

@up wlasnie mialem pisac - stroz prawa po chuju. Kradna mu jakis jebany motorek a ten napierdala w strone przystanku autobusowego pelnego ludzi... bycie motopizda zobowiazuje...


W Brazylii każda próba okradzenia milicjanta za pomocą samopału kończy się śmiercią, ale co ja tam wiem, może faktycznie posiadanie przez niego "jebanego motorka" było tu kluczowe.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-10-15, 7:25
mp0011 napisał/a:

Pewnie mają jakąś bezpieczniejszą amunicję... Nie rykoszetująca i nie przebijająca ma wylot...?


Tak. Zostającą w środku w celu transformacji w ośmiorniczkę i zrobienia kilku fikołków w śledzionie
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2017-10-15, 8:31 1
Śmieciarka była na miejscu.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-10-15, 9:15 5
u nas dostałby wyrok, nie było obrony koniecznej, stworzenie niebezpieczeństwa dla osób postronnych ,
tak dostanie nagrodę za odstrzelenie śmiecia złodzieja i grożenie bronią, a nie sądzę aby to był pierwszy jego napad,
z tym strzelaniem w stronę przystanku owszem przesada ale w Brazylii prawo mi się bardziej podoba
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-10-15, 10:43
Należy się skrzyneczka świeżo schłodzonego piwa temu Panu!
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-10-15, 12:26
A wy dalej nie rozumiecie, że tu nie chodzi o to, że strzelał do złodzieja (który najwyraźniej groził mu bronią) tylko, że strzelał tak, że mógł trafić postronnych, którzy byli centralnie ZA złodziejem. Pajac nie policjant.
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2017-10-19, 21:36
W Polskiej policji jest amunicja "antyrykoszet", dosyć popularna. Takie nacięcia na czubku pocisku i płaszcz z innego metalu niż normalna NATO FMJ.
Zgłoś