18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Negocjacje
albatroz • 2012-03-16, 22:08
Premier Izraela usiadł do pokojowych negocjacji z Arafatem.
Premier zapytał czy na początek negocjacji może przytoczyć pewną historię, na co Arafat się zgodził.
Premier zaczyna opowiadać :
"Lata przed tym, jak Izraelici przybyli do Ziemi Obiecanej i osiedlili się w niej, Mojżesz wiódł ich przez 40 lat poprzez pustynię.
Izraelici zaczęli narzekać na pragnienie i wtedy stał się cud :
przed nimi pojawiło się źródło i strumień. Napili się więc, by zaspokoić pragnienie, a żeby w pełni wykorzystać możliwość,
również się wykąpali. Mojżesz także się wykąpał. Kiedy wyszedł z wody, okazało się, że jego ubrania zniknęły.
- Kto zabrał moje ubrania ? - zapytał Mojżesz.
- To byli Palestyńczycy - odpowiedzieli Izraelici."
- Chwila, chwila - przerywa mu
Arafat - nie było Palestyńczyków
w czasach Mojżesza!
- No dobrze - odpowiada premier
Izraela - skoro to już ustaliliśmy to możemy rozpocząć negocjacje.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-03-16, 22:56
Wiem że to ma być tylko kawał, ale powiedzcie mi, który z przywódców żydows... pfu! Izraela dokonał więcej niż on dla pokoju między nimi?

Nawet nie wiadomo jak nazywa się ten ich cały premier z tego kawału
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-16, 23:07 16
Izrael powstał tylko po to żeby Amerykanie mieli komu broń sprzedawać.
Zgłoś
Avatar
DsBt256 2012-03-17, 0:33 3
Broń którą Izrael sam sobie wytwarza... Oczywiście, kupują broń z zachodu, ale mimo to radzą sobie sami. A jak było gdy potrzebowali myśliwca? Wykradli plany samolotu Mirage 5 z Francji..
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-03-17, 4:43 5
Nie mam nic przeciwko istnieniu państwa Izrael, przeciwnie, gdyby nie oni, to te jebane araby musiałyby skupić uwagę na kimś innym. Jak myślicie, na kim?
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-03-17, 10:42 2
Slonx napisał/a:

Nie mam nic przeciwko istnieniu państwa Izrael, przeciwnie, gdyby nie oni, to te jebane araby musiałyby skupić uwagę na kimś innym. Jak myślicie, na kim?

Skupić mogą się na sobie patrz Iran | Irak. Oni mają sporo powodów by się nawzajem pozabijać, choć wolałbym by najpierw połączyli siły, zredukowali liczbę szczurów, a później nawzajem sobie gardła podcięli.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-03-17, 12:35
fri.K napisał/a:

Skupić mogą się na sobie patrz Iran | Irak. Oni mają sporo powodów by się nawzajem pozabijać, choć wolałbym by najpierw połączyli siły, zredukowali liczbę szczurów, a później nawzajem sobie gardła podcięli.



Chciałbym wierzyć w to, że arabusy mogą skupić się tylko na sobie, niestety, historia mi na to nie pozwala.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-03-17, 14:14 3
@up
jaka historia? jak pierdolniesz mi tu o WTC i arabach w samolotach to lepiej idz odrazu skladaj papiery na szambonurka, bo z twoim IQ to tylko tam kariere zrobisz
Zgłoś
Avatar
mathew 2012-03-18, 0:37 3
@ kolejny pierdolony zwolennik teorii spiskowych idź lepiej na jakieś forum dla takich jak ty i wyżal się jak to na sadolu ludzie nie chcą ci wierzyć, arabowie od czasów krucjat nienawidzą europejczyków i skupiają się na tym jakby tu wyrżnąć niewiernych
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-03-18, 1:15
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
brt1529 2012-03-18, 1:15 1
Nie ma co się kłócić bo ogólnie myślę, że wszyscy tu solidarnie życzymy im żeby sie powyżynali nawzajem do ostatniego żywego, Irany, Iraki i cała ta szalona wybuchowa ekipa
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-03-18, 2:09 1
Cytat:

@ kolejny pierdolony zwolennik teorii spiskowych idź lepiej na jakieś forum dla takich jak ty i wyżal się jak to na sadolu ludzie nie chcą ci wierzyć, arabowie od czasów krucjat nienawidzą europejczyków i skupiają się na tym jakby tu wyrżnąć niewiernych


ta, dla takich jak ty, teoria spiskowa jest miec wiecej niz 70 IQ
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-03-18, 9:11 2
Znam lepszy.

Naród gra w karty z Tuskiem. Ale Tusk strasznie oszukuje - mówiąc prościej: rżnie ich w dupę bez wazeliny aż czuć spalenizną. No i tak grają i grają, aż nagle Naród mówi:
- Nie powiem kto tu oszukuje, ale jak przypierdolimy w ten rudy łeb...!
Zgłoś
Avatar
mathew 2012-03-18, 12:46
@pakicito szczególnie wy pokazujecie tymi postami swoje wysokie IQ, coś się czepił czyjegoś IQ popracuj w pierw nad swoim geniuszu
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-03-18, 19:02
Wiesz z takim podejsciem mozna wiele zdzialac... Np.
-Zydzi kradli wlocznie Chrobremu, Ottonowi itp., itd. (krolom w Europie)
-Zaraz zaraz nie bylo zydow w Polsce i Europie nawet za Mieszka.
-No właśnie... Nie bylo

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie