18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
cuurniprime 2017-03-07, 23:55 36
A ja bym kupił od niego gekona i kazał mu spierdalać. Zajebiste stworzonko
Zgłoś
Avatar
atomboy 2017-03-08, 0:26 115
miałem kiedyś gekona, zajebisty, fajne stworzonko nie problematyczne sobie żyło w terrarium, raz wyszedł ale to tylko jeden jedyny.. no i ostatni raz. Szukam dziada gdzie on jest a siostra looka i looka o tutaj za drzwiami i otworzyła a on łeb w szczelinie miał... no to mu się łeb dopasował kształtem do tej szczeliny i gekona już nie mam
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-03-08, 0:36 37
@UP
Nielicha historia.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-03-08, 1:17 11
Dobry negocjator. Biznes życia można z nim zrobić.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-03-08, 2:09 3
Polskie ministerstwo spraw zagranicznych.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-08, 2:23 13
Mógł zaproponować chomika i taśmę klejącą
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2017-03-08, 3:14 3
Ktos jeszcze wierzy w te heheszki przez smsy?
Zgłoś
Avatar
sopel808 2017-03-08, 7:44 1
cuurniprime napisał/a:

A ja bym kupił od niego gekona i kazał mu spierdalać. Zajebiste stworzonko



To to jest akurat felsuma złocista. Mimo wszystko fajne stworzonka
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-08, 8:30
Kozioł. napisał/a:

Ktos jeszcze wierzy w te heheszki przez smsy?


Z ilości piw wystawionych w temacie wnioskuję, że co najmniej 67 osób.
Zgłoś
Avatar
bania88 2017-03-08, 9:26 20
Kozioł. napisał/a:

Ktos jeszcze wierzy w te heheszki przez smsy?


To nie są heheszki przez SMS tylko heheszki z OLX i byś się zdziwił, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem mogą one być prawdziwe. Wpisz w google "dziwni ludzie z olx" poczytaj trochę i wpisz to samo w google grafika.
Jak dalej nie wierzysz to wystaw coś na olx. A jak chcesz naprawdę mieć wrażenia to wystaw np. stary telewizor lcd za darmo - telefon będzie się urywał, skrzynka będzie zapchana propozycjami typu - przywieź mi ten telewizor do domu i ja pomyślę czy jego chcę.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-08, 9:32
Po chuj nam przyklejasz rzeczy z kwejka?
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-03-08, 12:28
Kiedy byłem jeszcze młody i durny, pewien skurwiel nie wypłacił mi kasy za pierwszy miesiąc pracy i po kolejnych 2 tygodniach protestów, kiedy powiedziałem, że dalej palcem nie kiwnę, dopóki mi nie zapłaci, zaprowadził mnie do magazynu i wynegocjował zapłatę sprzętem. Były nim obudowy komputerowe z zasilaczami -- wówczas warte po jakieś 100 złotych sztuka. Sęk w tym, że jak już odebrałem te obudowy i zawiozłem na giełdę, to okazało się, że wszystkie zasilacze są popalone, więc dostałem za same obudowy po 20-30 złotych. Oczywiście wróciłem z reklamacją, a delikwent na to odparł, że musiałem je przewozić niezabezpieczone i dlatego zasilacze padły w transporcie. Spytałem, czy potrafi sobie wyobrazić, żeby wszystkie padły jednocześnie? A on na to, że widocznie aż tak źle zabezpieczyłem podczas transportu... Od tamtej pory nigdy nie zgodziłem się na żaden handel wymienny.
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-03-08, 14:54
bania88 napisał/a:


To nie są heheszki przez SMS tylko heheszki z OLX i byś się zdziwił, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem mogą one być prawdziwe. Wpisz w google "dziwni ludzie z olx" poczytaj trochę i wpisz to samo w google grafika.
Jak dalej nie wierzysz to wystaw coś na olx. A jak chcesz naprawdę mieć wrażenia to wystaw np. stary telewizor lcd za darmo - telefon będzie się urywał, skrzynka będzie zapchana propozycjami typu - przywieź mi ten telewizor do domu i ja pomyślę czy jego chcę.
Obrazek



Potwierdzam
Sprzedałem na OLX kilka rzeczy m.in. części komputerowe. A jako ze był jakiś błąd wtedy na stronie to zamiast ceny jaka podawałem+ negocjacja to wstawiało 0 lub za darmo + negocjacja. To się od razu wszyscy się rzucali.
Innym razem sprzedawałem karabin ASG to tu znowu albo ludzie kompletnie nie potrafili się targować (pytali o różne rzeczy ale nawet nie próbowali zbić ceny o tą stówkę, a na to jeszcze bym poszedł) albo dzieciaki pisały ze śmiesznymi sumami.

Z resztą jak sprzedałem płytę główną z całym osprzętem (CPU, RAM, chłodzenie) to i tak trafił mi się agent który kilka dni później (w dodatku w niedziele) dzwoni że mu nie działa. Dobrze, że na miejscu to podjechałem i sprawdziłem co jest grane. okazało się, ze napęd (nie mój) robił zwarcie i jedna wtyczka zasilania SATA była rozjebana (czyt. też mogła robić zwarcie). Ale kolega się niby znał jak mu to składał
Zgłoś
Avatar
f................7 2017-03-08, 16:21 17
Odnośnie olx i przyjebów tam występujących mógłbym napisać książkę. Poniżej mała próbka możliwości moich "kupujących":

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie