18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków. Grupa neonazistów z Drezna w nocy z soboty na niedzielę sterroryzowała górskie schronisko w Karkonoszach. Ich „zabawie” towarzyszyły nazistowskie gesty, prowokacyjne zachowanie wobec polskich gości i wyzwiska - polnische Schweine!

W końcu agresywni, pijani mężczyźni, pobili pracownika Strzechy i jednego z turystów, który w popłochu, bez butów, nocą uciekł do Karpacza.

Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków, spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich i unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali „Deutschland, Deutschland Uber Alles”.

Polacy nie dali się jednak sprowokować. Obsługa próbowała uspokajać gości z Drezna. Pijani Niemcy w końcu zaatakowali jednego z pracowników. Pobity został też podpity polski turysta, który niepotrzebnie próbował dyskutować z grupą osiłków.

Nad ranem grupa z Niemiec niepostrzeżenie zniknęła ze schroniska.

- Musieli wyjść przed szóstą rano, bo o tej porze zaczynamy pracę – tłumaczą pracownicy obsługi.

Gospodarz Strzechy Akademickiej nie wzywał policji, choć bał się, że rozochoceni alkoholem goście, rozniosą jego obiekt.
- Doświadczenia z polską policją mam takie, że oni zwykle odmawiają przyjazdu do schroniska. Tłumaczą się brakiem sprzętu lub ludzi. Pamiętam, że przyjechali jeden raz, ale wówczas w awanturze został pobity policjant po cywilnemu. Dlatego z agresywnymi osobnikami musimy radzić sobie sami – tłumaczy Godyń.

Zapytaliśmy przedstawiciela jeleniogórskiej policji, dlaczego policja odmawia pomocy gospodarzom górskich schronisk?
- Dyżurny ma obowiązek podjęcia interwencji, choć dojazd w góry może być utrudniony. W takich sytuacjach współpracujemy z ratownikami GOPR, którzy dysponują sprzętem, którym można tam dojechać w każdych warunkach – tłumaczy Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

Komentarz fanpejdżu "Żelazna Logika" na facebooku:

1. Polacy pobili Meksykanów - oranyboskie! Jakież to straszne, jaki wstyd, jaki zaścianek. Jak można bić za inną narodowość? To jest oburzające i zasługuje na najwyższe potępienie. WSZĘDZIE O TYM INFORMUJMY!
2. Niemcy pobili Polaków - hmmm..... ale o co chodzi? Przecież to kompletnie nieistotny i nieciekawy nius. Pokażmy lepiej umierające dziecko jak się ściska z Jurkiem. I niech nikt nie ośmieli się twierdzić, że to wykorzystywanie śmierci!

Żeby było zabawniej. Niemcy byli ponoć faszystami. A zatem doszliśmy do momentu gdy polskie(?) media wyciszają sprawę potomków najsłynniejszych faszystów w historii ludzkości, a nagłaśniają gdy chodzi o polskich "faszystów".
Gdzie jest Gazeta Wyborcza? Zagrożenie faszyzmem! Halo, czy redakcja mnie słyszy?
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-01-14, 18:17
szkoda że mnie tam nie było z moimi przyjaciółmi...
Zgłoś
Avatar
konował 2014-01-14, 18:19 2
Pierdolenie o szopenie. Wszędzie się znajda jakieś tępe dresy. Tak jak by nasi blokersi nie spuszczali wpierdol innym nacja. To wszystko działa w obie strony.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2014-01-14, 18:19 5
Polemon napisał/a:

Spokojnie to nie byli Polacy, to tylko polskie CIOTY ubrane pewnie jak B Grylls z plecaczkami wypakowanymi jak do wyjścia na ME, które po powrocie na FB chwalą się pedalskimi zdjęciami jakimi to są bohaterami bo wyszli chuj wie po co na chujową górkę żeby dać sie sponiewierać szwabskiemu ścierwu we własnym kraju.
Janosik się kurwa na haku przewraca a mnie się we łbie nie mieści!!! Mam tylko nadzieje że to nagłe zniknięcie o 6 rano okaże się nagłym wpierdolem połączonym z ucieczką świńlandii.


Nie bardzo zrozumiałem co napisałeś pajacu. Według ciebie pobili ich, bo mieli plecaki i weszli sobie na górę? Jeżeli tak było to powinni rozstrzelać tych szkopów, razem z tobą. Kurwa wiele alpinista przed komputerem sie znalazł, który pewnie ma problem żeby na kibel się wspiąć
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-01-14, 18:20
tenegera napisał/a:

szkoda że mnie tam nie było z moimi przyjaciółmi...


Wiem, mam tam samo.
Zgłoś
Avatar
myha 2014-01-14, 18:22
a wy ciągle tak bardzo martwicie się o to że państwa zachodnie zostaną rozjebane przez muzułmanów, jak widać ewentualnymi zbawicielami tych państw przed muzułmanami są ludzie którzy polaków też nie darzą szczególna sympatią. Coś jak za czasów III rzeszy tylko zamiast żydów mamy muzułmanów.

To ja już chyba wole żeby to państwo jednak zostało przejęte przez islam i rozjebane w całości, niż miała by być tu powtórka z DW II tylko tym razem bronilibyśmy się o wiele krócej niż ostatnio.
Zgłoś
Avatar
O................l 2014-01-14, 18:31 1
"Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków, spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich i unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali „Deutschland, Deutschland Uber Alles”."

Buahahahhhhhhaahaahahahahahahahahahahahahahahhaaaaamuuahahahhaaa!!!



od 30:13
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-14, 18:34
BongMan napisał/a:

Gdyby w Polsce ludzie mogli mieć broń, jak w Stanach, to szwabskie ścierwo gryzłoby piach zanim zdążyło by podnieść swoje brudne łapska.
No nic, czekamy aż polskie MSZ i ambasada w Berlinie złożą oficjalne przeprosiny.



I wtedy najebani naziole powystrzelali całe schronisko. Bo skoro najebani robili rozróby rękami w imię Hitlera, to co jakby broń pod ręką mieli?
Zgłoś
Avatar
Hasek 2014-01-14, 18:35
Tuskojeb jeszcze nie przeprosił Angeli i nie wylizał jej rowa za chamskich i pełnych stereotypów "polaczków"?

HAŃBA!
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-01-14, 18:48
Nie bardzo zrozumiałem co napisałeś pajacu. Według ciebie pobili ich, bo mieli plecaki i weszli sobie na górę? Jeżeli tak było to powinni rozstrzelać tych szkopów, razem z tobą. Kurwa wiele alpinista przed komputerem sie znalazł, który pewnie ma problem żeby na kibel się wspiąć



Nie bardzo rozumiesz bo jesteś za tępy żeby zrozumiec cokolwiek trolu, pobili ich bo to tobie podobne cioty z rodzaju takich co co 3min mówią cześć na szlakach i co gorsza wypada im odpowiedzieć, zawsze są "odpowiednio przygotowani i rozsądnie ubrani" do tej błazenady jaką jest łazenie pod góre i z powrotem po niewygodnym terenie żeby myślec że robią coś ciekawego w życiu, a jak ktoś idzie w trampkach albo nie lezie jak ciele i sie wyrwie na bok to wtedy pokazują jacy to oni sa rozsądni i przezorni. Szkoda że tam nie byłeś pierdolcu bo może by ci wpierdolili zjebie genetyczny.
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2014-01-14, 18:51
Tusk powinien przeprosić niemców za warunki w polskim schronisku i zachowanie naszych turystów
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-01-14, 19:04
Polemon napisał/a:

Nie bardzo zrozumiałem co napisałeś pajacu. Według ciebie pobili ich, bo mieli plecaki i weszli sobie na górę? Jeżeli tak było to powinni rozstrzelać tych szkopów, razem z tobą. Kurwa wiele alpinista przed komputerem sie znalazł, który pewnie ma problem żeby na kibel się wspiąć

Nie bardzo rozumiesz bo jesteś za tępy żeby zrozumiec cokolwiek trolu, pobili ich bo to tobie podobne cioty z rodzaju takich co co 3min mówią cześć na szlakach i co gorsza wypada im odpowiedzieć, zawsze są "odpowiednio przygotowani i rozsądnie ubrani" do tej błazenady jaką jest łazenie pod góre i z powrotem po niewygodnym terenie żeby myślec że robią coś ciekawego w życiu, a jak ktoś idzie w trampkach albo nie lezie jak ciele i sie wyrwie na bok to wtedy pokazują jacy to oni sa rozsądni i przezorni. Szkoda że tam nie byłeś pierdolcu bo może by ci wpierdolili zjebie genetyczny.



Ciekawe jakbyś się sam zachował. Taki twardziel psia twoja mać. Przy okazji odpierdol się od turystyki górskiej.

Tak swoją drogą ile masz na koncie awantur? Jak się w knajpie zaczyna napierdalanie 90% osób siedzi sparaliżowanych strachem, ale o tym nie wiesz...
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2014-01-14, 19:10 2
Polemon napisał/a:

Nie bardzo zrozumiałem co napisałeś pajacu. Według ciebie pobili ich, bo mieli plecaki i weszli sobie na górę? Jeżeli tak było to powinni rozstrzelać tych szkopów, razem z tobą. Kurwa wiele alpinista przed komputerem sie znalazł, który pewnie ma problem żeby na kibel się wspiąć



Nie bardzo rozumiesz bo jesteś za tępy żeby zrozumiec cokolwiek trolu, pobili ich bo to tobie podobne cioty z rodzaju takich co co 3min mówią cześć na szlakach i co gorsza wypada im odpowiedzieć, zawsze są "odpowiednio przygotowani i rozsądnie ubrani" do tej błazenady jaką jest łazenie pod góre i z powrotem po niewygodnym terenie żeby myślec że robią coś ciekawego w życiu, a jak ktoś idzie w trampkach albo nie lezie jak ciele i sie wyrwie na bok to wtedy pokazują jacy to oni sa rozsądni i przezorni. Szkoda że tam nie byłeś pierdolcu bo może by ci wpierdolili zjebie genetyczny.


Chyba jedynym trolem w tym temacie jesteś ty. Jeszcze nie widziałem takiego popierdoleńca, któremu nawet turystyka górska nie pasuje. Weź ty się dziecko za czytanie książek, czy grę w szachy, bo sportowiec z ciebie zgaduję żaden. Podejrzewam, że gdybyś ty tam był, to opierdoliłbyś kolbę każdemu z tych szkopów ze strachu ze łzami w oczach.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-01-14, 19:36
Polemon napisał/a:

Nie bardzo zrozumiałem co napisałeś pajacu. Według ciebie pobili ich, bo mieli plecaki i weszli sobie na górę? Jeżeli tak było to powinni rozstrzelać tych szkopów, razem z tobą. Kurwa wiele alpinista przed komputerem sie znalazł, który pewnie ma problem żeby na kibel się wspiąć

Nie bardzo rozumiesz bo jesteś za tępy żeby zrozumiec cokolwiek trolu, pobili ich bo to tobie podobne cioty z rodzaju takich co co 3min mówią cześć na szlakach i co gorsza wypada im odpowiedzieć, zawsze są "odpowiednio przygotowani i rozsądnie ubrani" do tej błazenady jaką jest łazenie pod góre i z powrotem po niewygodnym terenie żeby myślec że robią coś ciekawego w życiu, a jak ktoś idzie w trampkach albo nie lezie jak ciele i sie wyrwie na bok to wtedy pokazują jacy to oni sa rozsądni i przezorni. Szkoda że tam nie byłeś pierdolcu bo może by ci wpierdolili zjebie genetyczny.



Odpierodolta się od łażenia pod górę i z powrotem po niewygodnym terenie!
Zapewniam cię, że jest to bardzo ciekawe, rozwojowe i właśnie anty-pizdeczkowate zajęcie. Kto spał w zimie na podłodze w schronisku, w którym były szczeliny między deskami wielkości palca, ten wie.
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-14, 19:50 3
Polska to kraj w którym się faworyzuje/pomaga/staje się po stronie obcym a nie po stronie swoich rodaków.Meksykańce ubliżali dziewczynie dostali wpierdol to teraz wszystko poszło na kiboli, a jeszcze po tym zdarzeniu suka mówiła inaczej a meksykańce mieli nóż itd, ale po interwencji jakiejś cipy już dziwka niby polka zmieniła zdanie i już nic nie było.Śmiech na sali....Jakiś jebany muslim gania Polaka po pociągu z bronią hukową bo Polak zdjął buty i co?Nikt go nawet kurwa nie zatrzymał pomimo tego,że terroryzował człowieka bronią! Gdzieś tam właściciele kebabu pobili kogoś tam i chuja zatrzymali pobitych bo niby rasiści,w krakowie żydzi robią sobie wycieczki i kłamią o Polakach i do tego robią jakieś pierdolone spotkania żeby ośmieszyć Polaków i chuja nic, nasz prezydent u ruskich czy tam na ukrainie jeden chuj dostaje czymś w ryj i co?Nic...Nasi podpalają budkę jakąś i zostają zatrzymani na ileś tam miesięcy, ruscy obrzucali Polską ambasadę i dostali po 2 tygodnie więzienia....Niemcy wpadają na nasze święta narodowe biją Polaków i obrażają i co?Policja nikogo nie zatrzymuje goni tylko Polaków,żeby ich zatrzymać,spałować i postawić zarzuty.Nie mam nic do policji bo oni są tylko pionkami którzy wykonują rozkazy swoich przełożonych a przełożeni rozkazy swoich przełożonych także,wszystko kurwa idzie z góry od tych sprzedajnych dziwek co to nasz kraj sprzedali,rozpierdolili!!Pierdolone lewactwo zniszczyło ten kraj swoimi tolerancyjnymi bzdurami,przepraszam pseudotolerancyjnymi bzdurami bo przecież ta cała tolerancja to tylko,żeby pedały i debile głosowali na tych ćwierćinteligentów...Za niedługo wybory i zobaczymy co kurwa pokażą nasi rodacy!
Bosak, Marian Kowalki tacy ludzie powinni być u władzy i naprawiać ten kraj...
Otworzyć na nowo fabryki,ożywić cały przemysł,górnictwo itd...bo to daje ludziom pracę i wzbogaca Państwo!

Jak ja nienawidzę takiego postępowania!Że Polak,Polaka sprzeda lub pozwoli go zranić.Dla nas wszystkich Polska i Polacy powinna być najważniejsza a gdy ktoś Polaka bije wszyscy powinni mu pomóc a nie odwracać i udawać,że nie ma sprawy
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-01-14, 20:49
Chyba jedynym trolem w tym temacie jesteś ty. Jeszcze nie widziałem takiego popierdoleńca, któremu nawet turystyka górska nie pasuje. Weź ty się dziecko za czytanie książek, czy grę w szachy, bo sportowiec z ciebie zgaduję żaden. Podejrzewam, że gdybyś ty tam był, to opierdoliłbyś kolbę każdemu z tych szkopów ze strachu ze łzami w oczach.



Dziwne że tylko takie rozwiązanie przyszło ci na myśl.
Podpowiem ci zatem inne, złapał bym jednego z tych nie reagujących pedałów którym pewnie byłbyś ty z pedalskim zdjęciem Pacino, zerwał kopniakiem z twojej dupy rurki a następnie zagwizdnął te szwabskie świnie żeby sobie poruchali jak mają za dużo testosteronu i dali pic innym. Pomijając fakt że by mnie tam nie było bo spanie na podłodze jakiejś pchlarni na wypiździejowie dziejowie dziejowie nie należy do moich lokalnych rozrywek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie