18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków. Grupa neonazistów z Drezna w nocy z soboty na niedzielę sterroryzowała górskie schronisko w Karkonoszach. Ich „zabawie” towarzyszyły nazistowskie gesty, prowokacyjne zachowanie wobec polskich gości i wyzwiska - polnische Schweine!

W końcu agresywni, pijani mężczyźni, pobili pracownika Strzechy i jednego z turystów, który w popłochu, bez butów, nocą uciekł do Karpacza.

Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków, spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich i unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali „Deutschland, Deutschland Uber Alles”.

Polacy nie dali się jednak sprowokować. Obsługa próbowała uspokajać gości z Drezna. Pijani Niemcy w końcu zaatakowali jednego z pracowników. Pobity został też podpity polski turysta, który niepotrzebnie próbował dyskutować z grupą osiłków.

Nad ranem grupa z Niemiec niepostrzeżenie zniknęła ze schroniska.

- Musieli wyjść przed szóstą rano, bo o tej porze zaczynamy pracę – tłumaczą pracownicy obsługi.

Gospodarz Strzechy Akademickiej nie wzywał policji, choć bał się, że rozochoceni alkoholem goście, rozniosą jego obiekt.
- Doświadczenia z polską policją mam takie, że oni zwykle odmawiają przyjazdu do schroniska. Tłumaczą się brakiem sprzętu lub ludzi. Pamiętam, że przyjechali jeden raz, ale wówczas w awanturze został pobity policjant po cywilnemu. Dlatego z agresywnymi osobnikami musimy radzić sobie sami – tłumaczy Godyń.

Zapytaliśmy przedstawiciela jeleniogórskiej policji, dlaczego policja odmawia pomocy gospodarzom górskich schronisk?
- Dyżurny ma obowiązek podjęcia interwencji, choć dojazd w góry może być utrudniony. W takich sytuacjach współpracujemy z ratownikami GOPR, którzy dysponują sprzętem, którym można tam dojechać w każdych warunkach – tłumaczy Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

Komentarz fanpejdżu "Żelazna Logika" na facebooku:

1. Polacy pobili Meksykanów - oranyboskie! Jakież to straszne, jaki wstyd, jaki zaścianek. Jak można bić za inną narodowość? To jest oburzające i zasługuje na najwyższe potępienie. WSZĘDZIE O TYM INFORMUJMY!
2. Niemcy pobili Polaków - hmmm..... ale o co chodzi? Przecież to kompletnie nieistotny i nieciekawy nius. Pokażmy lepiej umierające dziecko jak się ściska z Jurkiem. I niech nikt nie ośmieli się twierdzić, że to wykorzystywanie śmierci!

Żeby było zabawniej. Niemcy byli ponoć faszystami. A zatem doszliśmy do momentu gdy polskie(?) media wyciszają sprawę potomków najsłynniejszych faszystów w historii ludzkości, a nagłaśniają gdy chodzi o polskich "faszystów".
Gdzie jest Gazeta Wyborcza? Zagrożenie faszyzmem! Halo, czy redakcja mnie słyszy?
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-01-14, 12:57 6
Śpimy tak jak sami sobie pościelimy... i to odnośnie mediów, świata polityki i innych aspektów otaczającej nas rzeczywistości. I nie piszę tego aby kogoś sprowokować albo pierdolić, sam w pewnych aspektach jestem bierny, po prostu zgnuśnieliśmy i godzimy się z taki stanem rzeczy. Choc są rzeczy ważne i ważniejsze bo samym działaniem o lepsze jutro portfel sam się nie napełni.

A zapomniałem, jebać niemiaszków
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-14, 13:12 37
Gdyby w Polsce ludzie mogli mieć broń, jak w Stanach, to szwabskie ścierwo gryzłoby piach zanim zdążyło by podnieść swoje brudne łapska.
No nic, czekamy aż polskie MSZ i ambasada w Berlinie złożą oficjalne przeprosiny.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-01-14, 13:32 7
Spokojnie to nie byli Polacy, to tylko polskie CIOTY ubrane pewnie jak B Grylls z plecaczkami wypakowanymi jak do wyjścia na ME, które po powrocie na FB chwalą się pedalskimi zdjęciami jakimi to są bohaterami bo wyszli chuj wie po co na chujową górkę żeby dać sie sponiewierać szwabskiemu ścierwu we własnym kraju.
Janosik się kurwa na haku przewraca a mnie się we łbie nie mieści!!! Mam tylko nadzieje że to nagłe zniknięcie o 6 rano okaże się nagłym wpierdolem połączonym z ucieczką świńlandii.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-01-14, 14:00 12
Wczorajszy nius o tym, że kibole Górnika spuścili łomot szwabskiej policji moim zdaniem wcale nie jest "hańbą" dla nas. Zawsze jak Polak bije niemców należy się cieszyć, gratulować, nagłaśniać i nagradzać.
Zgłoś
Avatar
pumba 2014-01-14, 14:19 17
Gdyby Polacy wpierdolili szwabom to w mediach byłaby wielka afera.
Cytat:

To nie dostali Polacy, tylko polskie rozsądne cioty ubrane jak B grylls i plecaczkami wypakowanymi do wyjścia na ME, które po powrocie do ch.. pracy i na FB chwalą się pedalskimi zdjęciami jakimi to są bohaterami bo wyszli chuj wie po co na chujową górkę zeby dać sie sponiewierać szwabom we własnym kraju. Janosik się kurwa na haku przewraca!!!


Po pierwsze: nieważne kim byli, co robili i jak byli ubrani. Byli w swoim kraju i żaden chuj z zagranicy nie powinien na nich podnosić ręki.
Po drugie: Janosik nawet nie był Polakiem cepie.

BongMan, Uważaj, bo jeszcze ktoś nas przeprosi. Przecież to my musimy każdemu włazić do dupy...
Zgłoś
Avatar
rockface123 2014-01-14, 14:57
hehee jebać niemców jebać niemców, a potem są takie akcje. BongMan, powiedz to neonaziście wtedy zyskasz mój szacunek i nagrodę ,,jaja ze stali 2014"
Zgłoś
Avatar
Duentar 2014-01-14, 15:42 1
@Roque

Niemcy nie byli faszystami. Niemcy byli socjalistami. Poza tym ze wszystkim się zgadzam.
Zgłoś
Avatar
szmaja 2014-01-14, 15:50 2
nie bedzie niemiec pluł Nam w twarz !
Zgłoś
Avatar
htr83 2014-01-14, 17:25 2
debile są wszędzie
czy to neonaziści, kibole czy islamscy fundamentaliści
wszystko to pojeby i oszołomy
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-01-14, 18:04 2
Eee... Ja tam nawet nie mam im tego za złe. Biorąc pod uwagę, że za parę lat w Niemczech zostaną sami homoseksualiści, zoofile i ciapaki, to takie wybryki powinny być traktowane bardziej jako ciekawostka z pogranicza politologii, socjologii i przyrody, niż jako wielka zadra na stosunkach polsko-niemieckich.
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2014-01-14, 18:08
Z Drezna? Może chcą by ponownie "rozgrzać" atmosferę? Jebać niemców, co do jednego. Każdy to świnia.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2014-01-14, 18:10
Nazista, nie faszysta.
Nauczcie się, kurwa.

Do tego, wszyscy nacjonaliści to debile przejawiający ujemny iloraz iq.
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2014-01-14, 18:14 9
Kiedyś jak miał lat 10-12 babcia mnie nauczyła: Deutschland, Deutschland Uber Alles wetknął niemiec w dupę palec.
Zgłoś
Avatar
viader80 2014-01-14, 18:16
zaraz zaraz jak niepostrzeżenie. przecież jak wynajęli pokój musieli podać jakieś dane. po 2 co do krwy nędzy się dzieje żeby policja nie chciała interweniować jak nazista z niemiec bije Polaka na jego ziemi olaboga chyba najgorszy njus jaki czytałem ostatnio. Aż sie wkurzyłem fuckkkkkkkkkkkkk
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie