18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Nepalski "czelyndż"
Anal_Intruder_69 • 2024-07-10, 8:38
Nie wiem co chciał osiągnąć / udowodnić, ale chyba mu się nie udało, bo nie przeżył.


Jakiś sadolowy ekspert może wyjaśnić co tam się odwaliło? To jakiś nepalski rytuał? Może test na męskość?
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
michu225 2024-07-10, 18:17
Angevil napisał/a:

w twojej dupie chyba maczali ręce Ukraińcy jprdl



Hej kolega może mieć rację, słyszałem o wielu bardzo dziwnych incydentach dotyczących tych ludzi, ktoś ostatnio pisał że nawet zmieniają numery na domofonach w blokowiskach, to jest realna destabilizacja nie powinniśmy tego lekceważyć.
Zgłoś
Avatar
mazik13 2024-07-10, 18:38
Dziwne ze nie przeżył mimo szybkiej pionizacji
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-07-10, 19:48
No, niezły numer xd
Zgłoś
Avatar
Wojtalo23 2024-07-10, 21:27
Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że był świetny. Szkoda , że to jednorazowy pokaz .
Zgłoś
Avatar
Bruhh 2024-07-10, 23:01 2
Szary_Jeleń napisał/a:

Wygląda mi to na fake.


Dokladnie, jakby go prad popiescil to by nie krecil sie jak gowno w przereblu
Zgłoś
Avatar
Walutak 2024-07-10, 23:11
To chyba nepalskie uzdrawianie
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-11, 2:24
Każdy może zrobić taki trik w domu. Wystarczy ujebać kabel z wtyczką, podłączyć do gniazdka i złapać za przewody
Zgłoś
Avatar
pustka68 2024-07-11, 3:20
To był taniec dżdżownicy
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-11, 4:58
Ale co tam robi Jack Sparrow?
Zgłoś
Avatar
waloos 2024-07-11, 13:10
PrezesTegoBurdelu napisał/a:

Nie, chłop zamknął obwód. Gdyby wziął i złapał trochę cieńsze kable to by przeżył.
Co się stało? Zatrzymanie akcji serca. W takim przypadku jedynym ratunkiem który mógłby się udać byłoby ponownie zamknięcie nim obwodu. Tak działają defibrylatory aed.



Widać, że nie jesteś częstym gościem na sadolu.

Każdy kto siedzi tu regularnie, widział masę filmów z porażenie prądem. I to zawsze wygląda tak samo - ludzie sztywnieją w momencie. Nawet jak są przytomni, to nie mogą wykonać żadnego ruchu bo prąd, o ile nie jest zbyt duży jak np na słupach wysokiego napięcia, cały czas daje impuls do skurczu mięśni.

Póki nie ustanie prąd, to ciężko delikwenta odkleić od żródła. Także ten film to jest fejczur ewentualnie jakieś przedstawienie dla dzieci żeby wiedziały, że gołych przewodów się nie dotyka, bo prąd jebnie.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2024-07-11, 16:52
waloos napisał/a:

Widać, że nie jesteś częstym gościem na sadolu.
Każdy kto siedzi tu regularnie, widział masę filmów z porażenie prądem. I to zawsze wygląda tak samo - ludzie sztywnieją w momencie. Nawet jak są przytomni, to nie mogą wykonać żadnego ruchu bo prąd, o ile nie jest zbyt duży jak np na słupach wysokiego napięcia, cały czas daje impuls do skurczu mięśni.
Póki nie ustanie prąd, to ciężko delikwenta odkleić od żródła. Także ten film to jest fejczur ewentualnie jakieś przedstawienie dla dzieci żeby wiedziały, że gołych przewodów się nie dotyka, bo prąd jebnie.



Kolego wszystko pięknie ale tak działa prąd o dużym natężeniu. Prąd 230v nie powoduje sztywnienia.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-11, 17:02
To wina żydów
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-11, 20:07
Fejk jak chuj.
Po pierwsze: człowiek rażony prądem nie rzuca się jak epileptyk, tylko sztywnieje.
Po drugie: z tyłu jest na plakacie jakiś jebany guru-códotwórca, który prawdopodobnie za chwilę dokona cudu uzdrowienia.
Więc jest to pokaz dla debili żeby ich zrekrutować do sekty, a później ruchać na kasę i w dupę. Jak widać po komentarzach, wielu sadoli to świetni kandydaci na wyznawców.

[ Dodano: 2024-07-11, 20:09 ]
PrezesTegoBurdelu napisał/a:

Kolego wszystko pięknie ale tak działa prąd o dużym natężeniu. Prąd 230v nie powoduje sztywnienia.


No co ty powiesz, ekspercie. Wszystko pojebałeś, edukację radzę zacząć od prawa Ohma.
Zgłoś