18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
sidian 2013-09-08, 2:55 52
Ocean napisał/a:

Do wszystkich gimbów na górze - w dupach wam się poprzewracało.

Do starszych trzeba mieć szacunek. Wam, gimby, nikt tego nie wytłumaczył, bo starych macie albo czerwonych, albo skończonych debili. Jest coś takiego jak kultura, honor i ojczyzna. Ale wam tego tęczowe dzieci, wasi kreolscy rodzice nigdy nie powiedzą.

I to was cioły będą traktować jak ścierwa, gdy będziecie starzy. Nie dlatego, że następni będą jeszcze gorsi, ale właśnie dlatego, że wierzę, iż będą lepsi. I ja tak wychowam swoje dzieci. Żeby do głupoty, braku poszanowania tradycyjnych wartości strzelały z kalibru 7,62cal.... Albo chociaż żeby ścierwa, takie jak wy gimby, mieszały z błotem.

Kończcie te gimnazja i wypierdalać za Bałtyk gary zmywać. A mądrzy ludzie w końcu odbudują ten kraj.



Szacunek nie oznacza tego, że trzeba sobie dać wejść na łeb. Pierwszy ustąpię miejsca kobiecie albo starszej osobie, ale jeśli jest mnóstwo wolnych miejsc, to nie widzę powodu, dla którego miałbym ustąpić. Chyba że taka osoba poprosi uprzejmie, wtedy z dokładnie takim samym traktowaniem spotka się z mojej strony. Jakby taka osoba podeszła i zaczęła sapać, że ma grupę inwalidzką i że musi usiąść akurat tutaj, a ma obok pięć wolnych miejsc, to bym ją wyśmiał.
Zgłoś
Avatar
anakin 2013-09-08, 3:04 7
@up up chyba Cię typie zdrowo popierdo*iło? To osobiście zajmę się poszukiwaniem twoich dzieci by je osobiście zajeb*ć... Jaki przykład dziecku daje ten stary dziad? widać, że po swoich wioskach poruszasz się jedynie rowerem więc idź bądź fajny gdzie indziej. Będąc w tramwaju bądź autobusie starsi ludzie często nawet ustępują miejsca matką z dzieckiem by mogły posadzić dzieci i mieć spokój. Dziad ewidentnie złośliwy. Niestety Pani była w otoczeniu starszych ludzi którzy jak zwykle trzymają sztame kiedy coś sie dzieje. Nic tylko współczuć
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-09-08, 3:13 1
Nie no, autorze, Ty za to pełna kultura. Kobieta obok stoi, a Ty jak drugi w kolejce (ze względu na bohatera filmiku) cham siedzisz na dupsku i się śmiejesz. Ustąp kobiecie miejsca, nie rób wsi. Wstyd za ,,osobników rodzaju męskiego" jak nie potrafią ustąpić kobiecie, lub pomóc (np. przy ustawieniu bagażu w pociągu na tych jakże fikuśnych w naszych pociągach półkach). Słomka z butów Tobie też wystaje, ale to już akurat wina twoich rodziców, że nie wychowali.

No i jak ktoś pisał, głosik faktycznie nieco z młodszej kategorii niż średnia szkoła.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-09-08, 3:21
w tranwaju? a nie tramwaju?
Zgłoś
Avatar
recool 2013-09-08, 3:29 2
Najbardziej wkurwia mnie ta pyskata cipa.
Obraża, grozi i udaje matke polke
Szmata
Zgłoś
Avatar
anakin 2013-09-08, 3:40 9
@up

a aty udajesz dorosłego..
Zgłoś
Avatar
Kicosławek 2013-09-08, 3:40
na pierwszym lepszym przystanku bym wysiadł i wpier*olił staremu dziadowi
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-09-08, 5:51 28
Ocean napisał/a:

Do wszystkich gimbów na górze - w dupach wam się poprzewracało.

Do starszych trzeba mieć szacunek. Wam, gimby, nikt tego nie wytłumaczył, bo starych macie albo czerwonych, albo skończonych debili. Jest coś takiego jak kultura, honor i ojczyzna. Ale wam tego tęczowe dzieci, wasi kreolscy rodzice nigdy nie powiedzą.

I to was cioły będą traktować jak ścierwa, gdy będziecie starzy. Nie dlatego, że następni będą jeszcze gorsi, ale właśnie dlatego, że wierzę, iż będą lepsi. I ja tak wychowam swoje dzieci. Żeby do głupoty, braku poszanowania tradycyjnych wartości strzelały z kalibru 7,62cal.... Albo chociaż żeby ścierwa, takie jak wy gimby, mieszały z błotem.

Kończcie te gimnazja i wypierdalać za Bałtyk gary zmywać. A mądrzy ludzie w końcu odbudują ten kraj.



a Ci się konkretnie pojebało.
na szacunek w jakiejkolwiek formie trzeba zasłużyć.
będąc starym prykiem, wchodząc do autobusu i pierdoląc jakieś smutki na kobiety z dziećmi bo Cię za młodu ojciec w dupę ruchał... RESPEKT PO CHUJU, kurwa.
umieć się zachować trzeba nie tylko będąc młodym ale i starym, i w dupie to bym miał czy mu się ze starości w bani poprzewracało. nie zasługujesz to nie dostajesz i tyle.
a te pierdolenia, że też kiedyś będziesz stary itd itp i że nikt Cię szanować nie będzie wsadzić se głęboko w dupę możesz.
ale jedno Ci ciapaku muszę przyznać...
Twoje dzieciaki na pewno będą strzelać z 7.62, dokładnie tyle masz na starych AK47. patrz żeby tylko któremuś przedwcześnie turban z głowy nie spadł albo dupy nie rozsadziło.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-08, 7:51 5
przecież to ta ruda spina dupsko a dziod jest wyluzowany i sobie bekę kręci, nie wiem o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2013-09-08, 8:58 6
Ocean napisał/a:



Do starszych trzeba mieć szacunek.

I ja tak wychowam swoje dzieci. Żeby do głupoty, braku poszanowania tradycyjnych wartości strzelały z kalibru 7,62cal....



Primo: Szacunek jest sprawą obustronną - jeżeli ktoś zacznie po mnie jeździć jak po łysej kobyle, to nie zamierzam siedzieć cicho tylko dlatego, że delikwent jest starszy.

Secundo: Kaliber 7.62 cal ??? Chyba 7.62mm...
Zgłoś
Avatar
strupek69 2013-09-08, 9:48
anakin napisał/a:

matką z dzieckiem


No i się wypowiedział. Może słownik? Bo zdanie traci sens. Tyle.
Faktem jest, że kiedyś takich problemów nie było. Ojciec twardą ręką wbijał dzieciom do głów (przez dupę pasem) zachowanie wśród ludzi, by wstydu rodzinie nie przynosili.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-09-08, 10:13
Między innymi przez to nie jeżdżę do szkoły już tramwajem. Wolę 2x więcej niż za bilet miesięczny zapłacić i jeździć sobie w spokoju kiedy chcę w ciepłym przytulnym samochodzie.
Zgłoś
Avatar
K................z 2013-09-08, 10:27 4
Co to znaczy szacunek dla starszych ? To samo co szacunek dla kobiet ? Moze wymyslmy jeszcze szacunek dla polityków. Jak ktos na szacunek zasługuje to go otrzymuje. Nikomu nic sie nie należy. Jak ktos z mordą wyjezdza w tramwaju ze mu nie ustąpiłem to znaczy ze ma na tyle siły zeby stać. Milion razy miałem takie sytuacje, raz usłyszałem "przepraszam czy moglabym usiąśc". Wtedy ustępuje bo kulturalnie poproszono. Spróbujcie na zachodzie. Kazdy wie ze kto ma bilet pierwszy ten siedzi.

Jak się oduczyłem ustepowania ? Ze studiów do domu miałem 150 km. Bilet kupowałem wczesniej z dopłatą 3 zł za rezerwacje miejsca. Siadłem z przodu, po czym 5 przystanków dalej przy szpitalu dziecięcym wsiada babka z chorym dzieckiem. Miejsc siedzących nie ma a oni wchodzą. 3 baby stwierdziły ze młodzież nie ma kultury i jak głupi za 3 zł drozszy bilet 3 godziny jechałem na stojąco. Teraz nie ustępuje, idiotą nie jestem.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-09-08, 10:32
stary i tak nie wie co to you tube gdyby powiedział że w radio maryja będzie to co innego
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-08, 10:33 3
grigori985 napisał/a:

to co najbardziej denerwuje starych grzybów w tramwaju



No nie, bo najlepsze są mamusie w komunikacji miejskiej, których dzieci siedzą, podczas gdy starsza osoba obok stoi, albo wpierdoli się z butami na siedzenie upierdalając je przy okazji, czy też tak macha radośnie nogami, że siedzący naprzeciwko pasażer ma ujebane spodnie. Ale zwrócić uwagę, to obraza majestatu....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie