18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
kapsel93 2013-09-08, 11:13
sidian napisał/a:



Szacunek nie oznacza tego, że trzeba sobie dać wejść na łeb. Pierwszy ustąpię miejsca kobiecie albo starszej osobie, ale jeśli jest mnóstwo wolnych miejsc, to nie widzę powodu, dla którego miałbym ustąpić. Chyba że taka osoba poprosi uprzejmie, wtedy z dokładnie takim samym traktowaniem spotka się z mojej strony. Jakby taka osoba podeszła i zaczęła sapać, że ma grupę inwalidzką i że musi usiąść akurat tutaj, a ma obok pięć wolnych miejsc, to bym ją wyśmiał.



A widzisz żeby w tym tramwaju były jakieś wolne miejsca ?
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-09-08, 11:55 1
Czytam te komentarze i szok. Wszyscy bronią tej rudej cipy. Kolejny zarozumiały babsztyl z dzieckiem, takie są najgorsze. Nie wiadomo o co tam dokładnie chodziło. Jej dziecko nie usiadło i dostała bólu dupy? Nie wiadomo. A każdy od razu jedzie na dziadka. Szkoda, że jej w łeb nie pierdolnął
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-09-08, 11:59 6
Do mnie kiedyś zagadnęła jakaś staruszka a tramwaju i mi opowiadałą jak to wszędzie są Żydzi. W telewizji, w polityce, w... kościele. Mało nie pęknąłem ze śmiechu, jak teatralnym szeptem, który słyszało pół tramwaju oświadczyła mi, że jakiś tam arcybiskup jest Żydem, a siedzący naprzeciwko moher miał minę jakby chciał ją żywcem ze skóry obedrzeć Dzięki takim ludziom codzienna jazda tramwajem potrafi być interesującym przeżyciem.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-09-08, 12:06
Co za pierdolenie, że ktoś jest dziadkiem, babką to trzeba mu kurwa co? Nogi masować, za podnóżek służyć. Taki sam szacunek, jak i obrona, jak przed młodszymi. Może Jaruzela też nie wolno ruszyć, bo on osoba starsza. Idźcie pany w chuj...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-09-08, 12:45 2
Pierdolicie w tym temacie jak potłuczeni. Na to co się najeździłem przez ostatnie kilka lat komunikacją miejską może ze 3 czy 4 razy widziałem ludzi starszych przypierdalających się bez powodu. Zdecydowanie częściej [chociaż nie jest z tym najgorzej] widziałem młodych "co tyle samo za bilet zapłacili" i dupska nie ruszą jak widzą rozlatującą się w oczach babinę w tramwaju.

Chuj wie o co poszło w tym tramwaju, facet wyraźnie mówi, że nie chodzi mu o nieustąpienie miejsca tylko o jakieś "nogi w górze" - może siedział dzieciak na kolanach i brudził girami pasażerów?
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-09-08, 14:57 4
Chuj wie o co poszło, trudno się wypowiedzieć.

A co do bezstresowego wychowania to dziadek ma rację, połowa dzieciaków wyrasta na jebaną patologię potem. Ćpają chleją pierdolą się po kątach nie znają kultury nie wiedzą ile to jest 2x2 i mało tego próbują wmówić wszystkim dookoła że tak jest dobrze.

Ostatnio kilka szczylów, byli na tyle bezczelni, że przy mnie wyzywali moją matkę jak jednego dogoniłem to prawie na kolanach przepraszał, chuj z takim wychowaniem, lewactwo pierdolone.

Radzę grubo się zastanowić przed wyborami czy chcemy widzieć dalej takie sceny i czy chcemy tak żyć.

Zgłoś
Avatar
Bobbson32 2013-09-08, 15:26 1
a ja jak widze że starsza osoba ledwo się trzyma na nogach albo ma jakieś siaty to ustąpie miejsce ale jeśli "trzyma sie" to mam na to wyjebane nawet jak stoi obok mnie i dyszy na cały tramwaj ;D a co do filmiku hmm ktoś powinien wstać powiedziec siadaj dziadku!bo inaczej wylecisz z tramwaju i tyle ale nie trzeba stać jak pała i sie tylko patrzeć.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-09-08, 16:05
Widzę, że na sadisticu można spotkać w większości tych samych ludzi co w takim tramwaju.

Pierwsze, do autora - masz ty czelność do babki stojącej obok ciebie powiedzieć - można zabrać rękę? Mi się to w głowie nie mieści. Jak siedzę w autobusie i obok mnie stoi kobieta, czy dziewczyna, czy dziecko, czy osoba starsza to muszę ustąpić, bo czułbym się jak pizda a nie facet. Najbardziej rozbrajają mnie te kozaki, co jak jakaś babka obok nich ustanie to nagle z zaciekawieniem patrzą w szybę, żeby tylko nie nawiązać kontaktu wzrokowego, bo jeszcze trzeba będzie ustąpić.

Nie rozumiem młodych ludzi w tych czasach - aż taki to kurwa ból jest, żeby postać te 10 czy 20 minut w tym autobusie? Jedziesz do szkoły, gdzie przesiedzisz średnio 80% czasu. W domu siedzisz przed kompem kilka godzin tylko po to, aby później się położyć do łóżka. Prawie cały dzień na dupie! I naprawdę ciężko ci kurwa gimbusie wstać z tego siedzenia jak kobieta obok stoi? Pizda jesteś, nie facet
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-08, 16:05
Piridais napisał/a:

chuj z takim wychowaniem, lewactwo pierdolone.



Mimo, że nie jestem lewakiem, to nie do końca sie z Tobą zgadzam. Nie można ich odrazu przyporządkowywać do lewaków. Ta "wyzwolona" i "bezstresowa" młodzież to najczęściej elektorat boskiego Kórwina i Palikota - obaj zdobywają głosy dokładnie tym samym - obietnicami zniesienia wszelakich zakazów, legalizacją konopii itp. Ale jak tylko ktoś podważy autorytety, to odrazu staje się lewakiem i debilem nie rozumiejącym inteligentnego przekazu obu polityków.
Zgłoś
Avatar
mctewu 2013-09-08, 18:08
Paranoja... Pierdole, kupuje AK.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-09-08, 18:58 1
nie wiem czemu ale tej babie też bym zajebał ;D
Zgłoś
Avatar
halles 2013-09-08, 22:59
@borisklinga - oplulem monitor, chyba pierwszy raz w zyciu. dzieki!
Zgłoś
Avatar
gosiaczek0702 2013-09-09, 8:59 1
Współczuję mężowi tej pyskatej,rudej krowy..
Zgłoś