18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Snaku 2013-09-07, 16:50 116
"-nie życzę sobie, aby pan dotykał mojego dziecka
-a ja sobie życzę"

za ten tekst ten stary cep powinien był już ten tramwaj oknem opuścić
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-09-07, 16:55 4
dziadek ma ból dupy bo dziecko jest wychowywane bezstresowo a on nie był
Zgłoś
Avatar
golip 2013-09-07, 17:27 86
Jak do mnie coś sapią staruchy to zawsze odpowiadam "Boga w sercu pani nie ma" albo "pewnie na PO Pani głosowała". Zawsze to powoduje u nich taki ból dupy, że nie wiedzą co odpowiedzieć .
Zgłoś
Avatar
grigori985 2013-09-07, 17:37 8
ale najlepsze jest to że po targu mogą godzinami zapierdalać
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-09-07, 17:56 13
cały ten tramwaj powinni zawrócic na tory do Oświecimia
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-09-07, 18:05 4
to nie dziadzia tylko dziad...
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2013-09-07, 18:47 16
Coraz wiecej takich ludzi. Pamietam jak jechałem na uczelnię, schodzę do metra i co się okazuje? Metro kursuje z opóźnieniem (pewnie tory były złe ale do rzeczy). Stoję sobie kulturalnie, nagle podchodzi do mnie facet (podobny jak na tym filmiku nawet ) i mi pierdoli smuty, że te wszystkie aktualne problemy, to przez dzisiejszą młodzież i to, że jest wychowana bezstresowo. Myśle, chuj mu w dupe, pewnie jakiś świr, załozyłem słuchafony, zaciągnąłem kaptur i go olałem. Typ po pewnym czasie dał sobie spokój. Podjechało metro, wsiadam do wagonu i po kilku minutach słyszę jakieś wrzaski. Okazało się, że ten sam facet dojebał się do jakiejś młodej kobiety z dzieckiem. Darł japę, że mu miejsce zajmuje i nie wie jak wychować syna... Zazwyczaj scenariusz jest ten sam: zła dzisiejsza młodzież / brak boga w życiu / źle wychowane dzieci itp A najbardziej to lubię oglądać zgorszenie na twarzy staruszków gdy mija ich banda dresów rzucających kurwami na prawo i lewo, lub dziewuchy w wyzywających strojach
Zgłoś
Avatar
19MisieQ20 2013-09-07, 20:38 6
Apropo, mogłeś ustąpić miejsca tej babce obok
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2013-09-08, 0:26 32
Takich sytuacji jest coraz więcej. Te stare pryki myślą, że wiek daje im wszystkie możliwie przywileje, że są najmądrzejsi, bo tyyyyle przeżyli, a czasami zachowują się jak zwykła patologia z cygańskiego osiedla. Najgorsze jest to, że jakaś tam grupa inwalidzka czy też renciści mają komunikacje za darmo. Często ich podróż autobusem polega na tym żeby wsiąść i jeździć. . . oczywiście musi byc na siedząco. Jak już wsiądą i widzą wolne miejsce to lęcą na pysk, żeby tylko zająć.

Takich sytuacji jak z filmiku widziałem kilka. Nigdy nie podejdą do chłopaka młodego, bo łatwiej zaatakować matke z dzieckiem. Nigdy nie poproszą, bo oni muszą usiąść... im się należy. Raz jakiś dziadek zwalił małą dziewczynke z siedzenia i usiadł. Niezła wtedy była awantura, bo dopierdzieliły się inne moherki. Facet gruby i wcale nie stary, jakby tak nie wpierdalał to by go nóżki w stawach nie bolały. Oczywieście dopierdolił się do matki, że to jej wina, bo to ona źle córke wychowała.

Sam doświadczyłem spotkań pierwszego stopnia z moherusem egetikucem. Raz trafiłem na kobiete w wieku może 50lat, zdrową w pełni ( taka dzielnicowa uduchowiona kobieta, w dupe wchodzi proboszczowi... dosłownie). Za każdym razem jak wejdzie do tramwaju to szybko szuka wolny miejsc, a jak nie ma to staje nad młodą osobą i zaczyna swoje gatki że ma grupe inwalidzką. Raz się z nią kłóciłem, bo mimo wolnych miejsc ona musiała usiąść blisko swojej koleżanki. Nagle nie miała nic przy sobie, ona nie musi mi pokazywać i nie bedzie z gówniarzem dyskutować. Za drugim razem wkurwiłem się, wstałem i palcem pokazałem jej, że jest jeszcze sporo miejsc wolnych dalej.
Z takim ludźmi nie ma co dyskutować, bo słowo nic tu nie da. Ich wychowali "stresowo" to w ten sposób trzeba ich potraktować. Pana nóżki bolały? To upierdolić obie i będzie po problemie.
Mloda osoba wracają z pracy nie ma prawa usiąść? Zapierdala cały dzień żeby na cokolwiek zarobić, płaci za bilet, a jakiś stary chuj co za darmo jeździ ma większe prawo do tego żeby usiąść?

Najgorsze jest to że nikt nie zareagował. Jakiś dziad pluje się do kobiety z dzieckiem, ubliża jej, a reszta cicho siedzi. . . trzeba im uświadomić, że nie są nietykalni.
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-09-08, 2:36 4
Tylko mi się wydaje że autor to gimbus? Ten głos... Nie no, kurwa.
Zgłoś
Avatar
NalesnikzSerem 2013-09-08, 2:41 6
Zgłoś
Avatar
Ocean 2013-09-08, 2:44 39
Do wszystkich gimbów na górze - w dupach wam się poprzewracało.

Do starszych trzeba mieć szacunek. Wam, gimby, nikt tego nie wytłumaczył, bo starych macie albo czerwonych, albo skończonych debili. Jest coś takiego jak kultura, honor i ojczyzna. Ale wam tego tęczowe dzieci, wasi kreolscy rodzice nigdy nie powiedzą.

I to was cioły będą traktować jak ścierwa, gdy będziecie starzy. Nie dlatego, że następni będą jeszcze gorsi, ale właśnie dlatego, że wierzę, iż będą lepsi. I ja tak wychowam swoje dzieci. Żeby do głupoty, braku poszanowania tradycyjnych wartości strzelały z kalibru 7,62cal.... Albo chociaż żeby ścierwa, takie jak wy gimby, mieszały z błotem.

Kończcie te gimnazja i wypierdalać za Bałtyk gary zmywać. A mądrzy ludzie w końcu odbudują ten kraj.
Zgłoś
Avatar
AdiX 2013-09-08, 2:53 4
Ocean: Uratowałeś temat. Piwko się należy.
Zgłoś
Avatar
goleszczak 2013-09-08, 2:54
co to jest traNwaj?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie