18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
NetpedoFlix
zwierzak30 • 2020-11-19, 20:51
Może mi ktoś naświetlić o co tu kurwa kaman?
Nie oglądam TV od lat.Wkurwia mnie gówno stamtąd płynące. Ale to już całkowity upadek.Jak mam to odebrać? Jako sztukę? A może Biden ma swój kanał czy jak?

Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-11-19, 22:43 13
Takie same młode kurwy przyczepiają sobie pioruna i podziwiają tę szmatę Lempart.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-19, 23:02 1
Co one takie brzydkie? Nikt kurwa do tego nie zwali przecież. Czy to film aby pedofilom obrzydzić małe dziewczynki czy ukierunkować na małych chłopców? WTF? Było to medialne, ale to kurwa pierwsze i jedyne sekundy tego filmu jakie zobaczyłem. Ja pierdole, nie wiedziałem, że tłuszcza się sobie rzuciła do gardeł z powodu takiej kurwa chujni.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-11-19, 23:08 25
Mnie już nic nie dziwi.

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-11-19, 23:37 27
Film obejrzałem, całe halo o seksualizacje dzieci to po prostu chwyt marketingowy (dobrze czy źle grunt że mówią) film mówi o islamskiej rodzinie gdzie matka głównej bohaterki dowiaduje się że jej mąż będzie miał druga żonę i przez to matka jest załamana, dziewczyna widząc na czym polega konserwatyzm próbuje od tego uciec i chce być super cool, co oczywiście jej nie wychodzi bo udawanie dorosłej w wykonaniu jej i jej koleżanek jest żałosne a same nie mają pojęcia o seksie którym niby chcą epatować. Główna kontrowersyjna scena to jak tańczą na jakimś występie i ludzie są zarzenowani oglądając to, główna bohaterka też się orientuję że to głupie. Podsumowując film dobrze pokazuje problemy uchodźców, życia w konserwatywnym islamie i problemy dorastającej dziewczynki. Jak ktoś tam widzi pedofilie to chyba sam powinien udać się do lekarza

wertuqq napisał/a:

Takie same młode kurwy przyczepiają sobie pioruna i podziwiają tę szmatę Lempart.



Te "kurwy" debilu walczą m.in o Twoje prawa w Polsce żeby twoja córka, żona, siostra nie musiała rodzic potworka który umrze zaraz po porodzie albo żeby nie musiała rodzic dziecka z gwałtu. Jak kiedy wyjmiesz łeb z dupy Kaczyńskiego to zobaczysz że walczą o wolność bo nie chcą dyktatury w kraju ale Tobie pewnie było dobrze za komuny i tęsknisz za takimi czasami, więc chuj ci w dupie czerwony komuchu
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-19, 23:46 11
pazuzu napisał/a:

Te "kurwy" debilu walczą m.in o Twoje prawa w Polsce żeby twoja córka, żona, siostra nie musiała rodzic potworka który umrze zaraz po porodzie albo żeby nie musiała rodzic dziecka z gwałtu. Jak kiedy wyjmiesz łeb z dupy Kaczyńskiego to zobaczysz że walczą o wolność bo nie chcą dyktatury w kraju ale Tobie pewnie było dobrze za komuny i tęsknisz za takimi czasami, więc chuj ci w dupie czerwony komuchu


Daj spokój, jego to nie dotyczy bo tylko rucha kolegów z ONR
Zgłoś
Avatar
Dot 2020-11-19, 23:49
covidowe homofisy klikaja w internet, film ze stycznia odkrywa w listopadzie po 5 dramach na jego temat i pyta co to jest, teraz jp2 na czasie a nie gwiazdeczki
Zgłoś
Avatar
repowski 2020-11-19, 23:54 6
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2020-11-20, 0:35 7
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-11-20, 0:59 18
Po roku zrezygnowałem z netflixa - zamęczyli mnie homo propagandą. A znając nowe wytyczne dla oskarowych filmów z czasem bałem się odpalać najnowsze filmy...
Zgłoś
Avatar
tatko 2020-11-20, 1:43 1
Film już dawno na kanale historycznym... Eh, się facet obudził...A
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2020-11-20, 3:07 1
Stare i nudne....

Zgłoś
Avatar
Vesimten 2020-11-20, 3:08
Jak mam być szczery to chyba banda pedofili i ludzi, których swedzi jak to oglądają ma jakiś problem. Ja tutaj nie widzę, żadnego erotyzmu (zaraz ktoś napisze, ze jestem popierdolony, ale, tak taniec wykonywany przez dojrzale kobiety z cycem i zaokrąglona pupcia może być erotyczny). Taki taniec co najwyżej może być niesmaczny badz żenujący no i raczej taki efekt ma wywoływać. Ahh to lapanie ludzi na marketing i lewacko prawackie wojny. Niech sie lepiej katozjeby, zajmą realnym problemem pedofilii w kościele <3 no chyba, ze im sie podobały te zabawy z dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-11-20, 4:28
Takafura napisał/a:

Po roku zrezygnowałem z netflixa - zamęczyli mnie homo propagandą. A znając nowe wytyczne dla oskarowych filmów z czasem bałem się odpalać najnowsze filmy...



Za to dokumentalne mają jedne z najlepszych, zwłaszcza przyrodnicze.
Zgłoś
Avatar
michalk0072 2020-11-20, 5:01
Pralpunkt napisał/a:

h*ja się znacie powyżej to jest audycja dla biskupów, proboszczu i całego kleru.



Męty społeczne, które wymieniłeś preferują chłopców.

To nagranie powyżej jest tylko symbolem moralnego upadku społeczeństwa w ogóle.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-11-20, 6:36
Masakra. Tu kompiel oczu może nie wystarczyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie