18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
NetpedoFlix
zwierzak30 • 2020-11-19, 20:51
Może mi ktoś naświetlić o co tu kurwa kaman?
Nie oglądam TV od lat.Wkurwia mnie gówno stamtąd płynące. Ale to już całkowity upadek.Jak mam to odebrać? Jako sztukę? A może Biden ma swój kanał czy jak?

Zgłoś
Avatar
Tetrix 2020-11-19, 20:55 10
Normalnie mi szczęka opadła ale tak naprawdę...
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-11-19, 21:04 49
" Film opowiada historię 11-letniej Amy, która dołącza do szkolnego zespołu tanecznego Cuties. Fabuła skupia się na odkrywaniu przez dziewczynkę jej kobiecości, co wzbudza gniew jej matki, która wyznaje konserwatywne wartości. Film otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię na tegorocznym Festiwalu Filmowym Sundance.

Po zapowiedzi filmu w sieci pojawiły się oskarżenia o seksualizację dzieci. 11-letnie aktorki mają w filmie tańczyć tzw. twerk, czyli taniec o zabarwieniu erotycznym. Również sam plakat promujący film spotkał się z oburzeniem internautów. Widać na nim dziewczynki w wyzywających pozach.

Po fali krytyki Netflix przeprosił za użycie takiej formy promocji filmu. Plakat promujący film został zmieniony. Szefowie amerykańskiej firmy nie zdecydowali się jednak na wycofanie emisji. Film ma ukazać się na platformie 9 września. "

Lewizna commando
Zgłoś
Avatar
jjuice 2020-11-19, 21:06 2
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-11-19, 21:11 1
AyCaramba napisał/a:

" Film opowiada historię 11-letniej Amy, która dołącza do szkolnego zespołu tanecznego Cuties. Fabuła skupia się na odkrywaniu przez dziewczynkę jej kobiecości, co wzbudza gniew jej matki, która wyznaje konserwatywne wartości. Film otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię na tegorocznym Festiwalu Filmowym Sundance.
Po zapowiedzi filmu w sieci pojawiły się oskarżenia o seksualizację dzieci. 11-letnie aktorki mają w filmie tańczyć tzw. twerk, czyli taniec o zabarwieniu erotycznym. Również sam plakat promujący film spotkał się z oburzeniem internautów. Widać na nim dziewczynki w wyzywających pozach.
Po fali krytyki Netflix przeprosił za użycie takiej formy promocji filmu. Plakat promujący film został zmieniony. Szefowie amerykańskiej firmy nie zdecydowali się jednak na wycofanie emisji. Film ma ukazać się na platformie 9 września. "
Lewizna commando



Nie zrozumiałeś mnie. Ja chciałbym poznać Wasze opinie i zdanie na ten temat.
Zgłoś
Avatar
Lenart666 2020-11-19, 21:14 26
Niesmaczne w chuj.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-19, 21:16 14
Huja się znacie powyżej to jest audycja dla biskupów, proboszczu i całego kleru.
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-11-19, 21:19 3
w sumie bym ruchał... ale tak za 5 , 6 lat
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-11-19, 21:24 18
Pralpunkt napisał/a:

Huja się znacie powyżej to jest audycja dla biskupów, proboszczu i całego kleru.



nope. to są dziwczynki. kler woli wyciskać krem z eklerek
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-11-19, 21:26 1
@~phrontch

Dariusz Filipek.ten od drugiego linku,to raczej od netpedofliksa kasę za ten artykułek dostał.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2020-11-19, 21:39 6
Pobrany, zapisany, czekam na kuriera z 15 litrami nawilżacza i biorę się za oglądanie.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-11-19, 21:49 29
Głupi, czy troluje? Lewactwo się poczuło, to odpierdala. Pomyśleli, że jak wymyślone płcie i pedalstwo przeszły to można teraz iść krok dalej i wtłaczać pedofilię (jednocześnie tępiąc konkurencję w kościołach).
Powinni was administratorzy jebać za te pedofilskie treści. Zaczynam się zastanawiać, czy im się to podoba.
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-11-19, 22:02 1
Nadział bym na kutasa ta w okularach bez względu na konsekwencje pedofilię i inne katolickie pierdolenie wsiokow z pl
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-11-19, 22:17 25
krisman1981 napisał/a:

Nadział bym na kutasa ta w okularach bez względu na konsekwencje pedofilię i inne katolickie pierdolenie wsiokow z pl




A ty kurwa to kto? Ksiądz z demencją?
Widzę brak spójności w twoich komentarzach.debilu.
Nie ma to jak samozaoranie.

Odjeb jedną osobowość a będzie lżej dla wszystkich homosapiens.
ps;
Polecam poczytać komentarze tego idioty,a wnioski same się nasuną.
Zgłoś