18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Uraz bokserski 8 miesięcy temu - na SOR zrobiono mi RTG, chirurg nie dopatrzył się żadnych złamań. Uraz określono "stłuczeniem nadgarstka". Bujałem się tak pół roku - dwie wizyty u ortopedy i USG nie wykazywały nic. Gadka w stylu "już dawno nadgarstek powinien być sprawny, nie wiem o co chodzi - dam skierowanie na rehabilitację". Rehabilitacja nic nie dała - nadgarstek dzień w dzień bolał, miałem ograniczoną ruchomość w stawie ale chodziłem do pracy. Ostatecznie dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny. Wszystko do tej pory robiłem prywatnie, jednak rezonans udało mi się załatwić "za miesiąc", co graniczy z cudem na nfz, więc poczekałem. Potem jednak okazało się, że na opis rezonansu czekałem kolejny miesiąc, gdzie prywatnie by był zrobiony w 3-5 dni roboczych. Wreszcie coś wykazało (hallelujah!) - złamanie kości łódeczkowatej bez cech zrostu. Oczywiście konieczna operacja.
Pojechałem na wizytę prywatną do specjalisty od chirurgii dłoni - wystawił mi skierowanie na operację za równiutki rok haha . 8 miesięcy bujania się ze złamaną kością nadgarstka a czekał mnie kolejny rok. No nic przemyślałem sprawę, zadzwoniłem do tego specjalisty i umówiłem się prywatnie na operację - czas oczekiwania 2 tygodnie, mało ważne, że jest pandemia - operacja wykonana. Koszt 10 tys. - po operacji zostałem odesłany do domu 2,5h później, gdyż byłem znieczulony miejscowo. Można było sobie podyskutować z personelem medycznym chociaż .
Operacja polegała na regeneracji kości łódeczkowatej w najlepszej opcji wycinkiem kości promieniowej, który i tak trzeba wyciąć aby dostać się do k. łódeczkowatej a najgorszym z kości biodrowej w zależności od uszkodzenia k. łódeczkowatej. Na szczęście wystarczyło pociachać mi tylko rękę . Człowiek płaci i będzie całe życie płacił na NFZ a i tak zrobią tak, żeby leczyć się prywatnie. Operacja 4 dni temu - teraz wygląda to tak . Pozdrawiam i zdrowia życzę!





Zgłoś
Avatar
HwaRang 2020-04-11, 16:46
krasnal_hałabała napisał/a:

Bronek_Komar1 napisał/a:
tylko jaki kurwa ma z tym związek kot widoczny na zdjęciu się pytam ! czy koteł wyraził zgodę na publikację wizerunku ?

Jeśli go wyruchał to na pewno się zgodził.



Specjalnie ma zadek zasłonięty ręką, żebyście nie mieli kosmatych myśli
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2020-04-11, 16:51 3
Też bym Ci tak spierdolił szycie, ale za 5k. Następnym razem pisz PW
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-11, 16:57 5
W wieku 29 lat skumałeś gdzie mieszkasz. Brawo. Niektórzy do końca życia żyją dumni z Polski i są patriotami czy nacjonalistami. Ten kraj to syf, chlew. Trzeci kurwa świat.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-04-11, 17:01
Przestań walić konia/gruche/trzepac sie itp
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2020-04-11, 17:17
Tak samo dentysta, jak nie zapłacisz to nawet wyrwać nie będzie chciał, chyba że za kilka miesięcy xd
Zgłoś
Avatar
T................h 2020-04-11, 17:19 7
Dlatego czekałbyś rok bo widać na ten rok już wyczerpali kontrakt z NFZ na tego typu operacje, a jak widać niemała kolejka już się uzbierała. Prywatnie poszło szybciej nie dlatego, że nagle ktoś w Tobie zobaczył człowieka, a jedynie dlatego że byłeś w stanie sam pokryć koszty zabiegu i tym samym nie trzeba się oglądać na ograniczenia kontraktów z NFZ.

Debilny system, ale tak to jest gdy się żyje w państwe z kartonu kreowanym na regionalne mocarstwo.
Zgłoś
Avatar
lolcat 2020-04-11, 17:30 6
standardowo

Zgłoś
Avatar
Lemons-shop 2020-04-11, 17:37 1
Który szpital tak cię potraktował? Bo coś mi tu pachnie naciągana historia?
Zgłoś
Avatar
muchawzupie 2020-04-11, 17:47 1
Tobie i wszystkim, zdrowia Ci życzę! TRZYMAJCIE SIE W ZDROWIU!!
To co opisałeś przerobiłem u mnie w rodzinie, ale z nowotworem. Bez szczęśliwego zakończenia.
Wystrzegajcie się NFZ albo bądźcie tam jak ryba w wodzie!
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2020-04-11, 17:58 1
sport to zdrowie mówili.Idz na boks fajnie będzie mówili...
Zgłoś
Avatar
Fylyp 2020-04-11, 18:14 1
mam podobną sytuację, od roku bujam się z nadgarstkiem. Chcąc uniknąć operacji, prowadzimy z lekarzem terapię dążąc do zrostu włóknistego. na razie efektów brak... Żyć się da (mam lekko złamaną kość łódeczkowatą), ale nie ćwiczyłem od roku co mnie już lekko wkurwia. Pozdro
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-04-11, 18:17
Fylyp napisał/a:

mam podobną sytuację, od roku bujam się z nadgarstkiem. Chcąc uniknąć operacji, prowadzimy z lekarzem terapię dążąc do zrostu włóknistego. na razie efektów brak... Żyć się da (mam lekko złamaną kość łódeczkowatą), ale nie ćwiczyłem od roku co mnie już lekko wk***ia. Pozdro



Przestań się bujać na tym nadgarstku może będzie lepiej.
Zgłoś
Avatar
Gromm 2020-04-11, 18:29
mattheo napisał/a:

Pozszywali Cie jak prosiaka.



Wyrwałeś mi to z ust.
Zgłoś
Avatar
PS6 2020-04-11, 18:30
Ale kto Wam kase płacić na NFZ ??? Po jakiego chuja wam składka emerytalna??? Za ta kasę wykonujesz sobie u ubezpieczenie i w 3 dni masz nawet przeszczep wątroby, a za kase że składki emerytalnej co sam zainwestój najlepiej w złoto bo to nigdy nie istnieje a bynajmniej nie za 20 - 30 lat ..... JEŁOPY
Zgłoś
Avatar
Jamezz 2020-04-11, 18:33 1
Frezarka przefrezowala mi rękę obok kciuka, na prześwietleniu nic nie wysz, rany nawet nie wyczyścili. Teraz kciuk sam mi skacze kiedy chce, chuj im wszystkim w dupe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie