18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
mateuszsick 2024-08-21, 16:42
Wypierdolił w wąsy konusowi jebanemu i po sprawie nic prostrzego 😀
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 16:58
dżonyłojlker napisał/a:

My na Ukrainie wszyscy jesteśmy pedałami i pijakami, tak jak nasz bohater narodowy Stepan Bandera, który z rozrzewnieniem wspominał czasy, gdy był cwelony w pierdlu. Slava wielkiej Ukrainie, gierojom slava.


Nie kompromituj się pijaczku.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 17:05
baronturbina napisał/a:

Nie kompromituj się pijaczku.



Ten w czapce to ja

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 17:07 1
dżonyłojlker napisał/a:

Ten w czapce to ja


Cicho sza Jasiu bo już nie zostało Cię do zaorania.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-21, 17:11
dżonyłojlker napisał/a:

Ten w czapce to ja



Ten z pejsami czy bez ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 17:19 1
baronturbina napisał/a:

Cicho sza Jasiu bo już nie zostało Cię do zaorania.



Tłumacz ruSSko-Polski znów dziś coś niedomaga

silwerbalk napisał/a:

Ten z pejsami czy bez ?



Bez, tam nie ma nikogo w czapce
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-21, 17:22
Chyba odrzucił jego zaloty. Ten shot na hejnał był na przepłukanie niesmaku po tym pocałunku
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 17:29 1
dżonyłojlker napisał/a:

Tłumacz ruSSko-Polski znów dziś coś niedomaga


Jasiu wiem że ukry mają problem z polskim. Znajdź jakiegoś polaka na magazynie niech ci przetłumaczy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 17:33 2
baronturbina napisał/a:

Jasiu wiem że ukry mają problem z polskim. Znajdź jakiegoś polaka na magazynie niech ci przetłumaczy.



Polaka piszemy dużą literą, towarzyszu Onucev.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-21, 17:58 1
dżonyłojlker napisał/a:

baronturbina napisał/a:

Jestes homosexuellllen do tego homoalkoholikus. Jak pisałem dopij i napisz jak wytrzeźwiejesz bo się kompromitujesz ukrze.

My na Ukrainie wszyscy jesteśmy pedałami i pijakami, tak jak nasz bohater narodowy Stepan Bandera, który z rozrzewnieniem wspominał czasy, gdy był cwelony w pierdlu. Slava wielkiej Ukrainie, gierojom slava.



ale go pieknie wyjaśniłeś

jego włąsną bronią
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-21, 18:03 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

ale go pieknie wyjaśniłeś
jego włąsną bronią



Znowu aktywność ruskich trolli. Towarzysz jonyłojker, jakiś kogucikfiucik, dwa tygodnie temu założony, żeby pierdolić jak to rosja jest kochana

Towarzysze, wy tam kombinujcie co z tym kurskiem zrobicie, bo was tam ukry porządnie cwelą. Jak się okopią, to bida będzie z wami

Buhahahahah
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-21, 18:11
Ououoo po strzale hahahaha xD Tradycyjnie piwerko za bardzo kreatywnie zsynchronizowany motyw muzyczny hahahah
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-21, 18:49 1
dżonyłojlker napisał/a:

W rosji homoseksualizm podobno jest przestępstwem - nielekko ci się tam musiało żyć, biedaczku



to zwykłe dziecko ktore nic nie widziało, pisze komentarze żeby się dowartosciowac, olej go nie dawajmy mu atencji to odejdzie do minecrafta albo innego kwejka mordo
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 20:58 1
riddick1773 napisał/a:

to zwykłe dziecko ktore nic nie widziało, pisze komentarze żeby się dowartosciowac, olej go nie dawajmy mu atencji to odejdzie do minecrafta albo innego kwejka mordo



Nie odejdzie, jest opętany - miał tu dziesiątki multikont.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 21:02 2
riddick1773 napisał/a:

to zwykłe dziecko ktore nic nie widziało, pisze komentarze żeby się dowartosciowac, olej go nie dawajmy mu atencji to odejdzie do minecrafta albo innego kwejka mordo


O! odrealniony ułom z Podlasia szczeka. @Ppoolicjjaaa nie wygłupiaj się z właściwego konta. Riddick ograniczony komuchu, idź lepiej z córką pośmiać się z polskich forów, nim wyfrunie z gniazdka z jakimś Ukraińcem.

[ Dodano 2024-08-21, 21:05 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

ale go pieknie wyjaśniłeś
jego włąsną bronią


Kurwa @siriuz , @riddick1773 , @dżonyłojlker nie najebalo ci sie w glowie od multikonto? Takiej zmasowanej szarży sowieckich multitrolli to jeszcze tu nie było. Jak twoi sowieccy bracia przekroczą granicę Podlasia to Rurka zmięknie, dupka będzie piekła a po AGD zostanie tylko cień i kurz.

Kurwa trzy razy musiałem edytować żeby psi nick dobrze wpisać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie