18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-21, 12:34 2
wyglądają na'' harlejowców'' więc taki przebieg zdarzeń nie dziwi....
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 12:37 8
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

wyglądają na'' harlejowców'' więc taki przebieg zdarzeń nie dziwi....


Piłkarze na bank.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 12:43 11
Tak na serio to pewnie Turcja (tam chłopy chodzą ze sobą za rękę po ulicach i się obmacują ) To co jest w tagach - gej klub w rosji, to mało wiarygodne.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-21, 13:41 2
@Halman dobre synchro z muzą w 0:14. Czyli coś tam jednak z zakresu muzyki łapiesz widzę.
Zgłoś
Avatar
bobro 2024-08-21, 14:03 4
dżonyłojlker napisał/a:

Tak na serio to pewnie Turcja (tam chłopy chodzą ze sobą za rękę po ulicach i się obmacują ) To co jest w tagach - gej klub w rosji, to mało wiarygodne.



Autor posta niestety jest propagandystą. Zamiast jechać szybko do Dorohuska i wracać do domu to robi sobie sadolowe tvp. Najgorsze że jest ich tu ostatnio sporo na portalu z wiadomych względów.

Człowiek nie znosi ruskich od małego, ale jak wejdzie na sadola i widzi ten kit w komentarzach i postach co nam ukraincy próbują wcisnąć, to kurwa nie dziwię się, że na Krymie wolą do innego kraju należeć.
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-08-21, 14:29
Są takie typy, tu niby ten gada tu ręcami jeździ

[ Dodano: 2024-08-21, 14:30 ]
Albo daje ci cześć i tak długo trzyma i trzyma
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 14:39 1
dżonyłojlker napisał/a:

Tak na serio to pewnie Turcja (tam chłopy chodzą ze sobą za rękę po ulicach i się obmacują ) To co jest w tagach - gej klub w rosji, to mało wiarygodne.


Znaczy to że w Rosji roi się od krypto-pedalow jest oczywiste. Doskonale znasz tamte realia. Dopij i idź spać bo zaczynasz się znów odklejać.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 14:52 4
baronturbina napisał/a:

Znaczy to że w Rosji roi się od krypto-pedalow jest oczywiste. Doskonale znasz tamte realia. Dopij i idź spać bo zaczynasz się znów odklejać.



W rosji homoseksualizm podobno jest przestępstwem - nielekko ci się tam musiało żyć, biedaczku
Zgłoś
Avatar
0to 2024-08-21, 15:12
Stalin ?
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-21, 15:37
umiem czytać z ruchu warg:
dziadek: chodźmy do mnie mam trochę kryształu zabawimy się.
czapka: że co?
dziadek: kryształ mam weźmiemy po kresce i zrobię ci laskę.zerżniesz mnie jak będziesz chciał.
później jest plask pięści.
barman :ej bez mordobicia(wciska przycisk alarmowego wezwania ochrony)

więcej mi się nie udało odczytać bo jakiś przygłup wstawił muzykę z saksofonem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 15:53 1
dżonyłojlker napisał/a:

W rosji homoseksualizm podobno jest przestępstwem - nielekko ci się tam musiało żyć, biedaczku



Nie odwracaj kota ogonem. Już wszyscy wiedzą że jeste homo
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 16:06 1
baronturbina napisał/a:

Nie odwracaj kota ogonem. Już wszyscy wiedzą że jeste homo



Ja homo sapiens. Ty homo soviecticus/homo erectus.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 16:17
dżonyłojlker napisał/a:

Ja homo sapiens. Ty homo soviecticus/homo erectus.


Jestes homosexuellllen do tego homoalkoholikus. Jak pisałem dopij i napisz jak wytrzeźwiejesz bo się kompromitujesz ukrze.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-21, 16:36 5
baronturbina napisał/a:

Jestes homosexuellllen do tego homoalkoholikus. Jak pisałem dopij i napisz jak wytrzeźwiejesz bo się kompromitujesz ukrze.



My na Ukrainie wszyscy jesteśmy pedałami i pijakami, tak jak nasz bohater narodowy Stepan Bandera, który z rozrzewnieniem wspominał czasy, gdy był cwelony w pierdlu. Slava wielkiej Ukrainie, gierojom slava.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie