18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Polska nie ma - zdaniem szefa MSZ Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera - żadnych podstaw do domagania się od Niemiec reparacji w związku z II wojną światową - tak pisze niemiecki tygodnik "Der Spiegel". Redakcja powołuje się na pismo ministra Steinmeiera do Bundestagu. Zdaniem ministra sprawa ta jest "prawnie i polityczna zamknięta".
Źródło 1
Źródło z wykopu
Jakim kurwa prawem niemszczury mają nam mówić co nam wolno, a co nie? Wiem o tym, że Polska jest tak wyprzedana, że nawet swojej władzy nie mamy, ale to jest przegięcie. Lepiej, żeby Kaczyński na dniach nam nie umarł, bo wtedy zacznie się rozpierdol, w którym polskie społeczeństwo oberwie...

Moja ocena jest taka:
Zgłoś
Avatar
maxximal 2016-02-19, 21:44
Już niech sobie w dupę wsadzą te reparacje. Wystarczy,żeby nam na podwórko nie zaglądali
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-02-19, 21:47
Głupi ty ? Myślisz, że z tym obrazkiem ci na główną pozwolą? Zaraz się Pani kuleczka lub PAN Angel zgorszą i cipkę usuną .
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2016-02-19, 21:55
mogą nam mówić takim prawem że donald sprzedał to prawo za posadkę w ewroparlamencie
Zgłoś
Avatar
somet 2016-02-19, 21:59
Dobry złodziej jak go złapią za rękę mówi że to nie jego ręka. To co miał kurwa Niemiec powiedzieć? Zabiliśmy wam 15 000 000 obywateli, ukradliśmy wszystko co miało jakąkolwiek wartość?
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2016-02-19, 22:09 3
somet napisał/a:

Dobry złodziej jak go złapią za rękę mówi że to nie jego ręka. To co miał kurwa Niemiec powiedzieć? Zabiliśmy wam 15 000 000 obywateli, ukradliśmy wszystko co miało jakąkolwiek wartość?



i jeszcze wmówi innym że to ty ukradłeś i zabiłeś
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-02-19, 22:16
Oni od 25 lat wyprowadzili z Polski metodą polityki kolonialnej więcej pieniędzy niż by wynosiły te reparacje. Tak naprawdę jedynym sposobem, żebyśmy to odzyskali, jest taktyka Widmowego Jacka walczącego z żywym kamieniem.
Zgłoś