18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
vass 2012-10-05, 12:28 8
Tak, tak wolimy nazistów, nacjonalistów i innych oszołomów
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-10-05, 12:39 2
Tak, tak, zrównuj nacjonalistów, narodowców i konserwatystów z nazistami.

A w ogóle to po co tutaj taki filmik?
Zgłoś
Avatar
Martinezd 2012-10-05, 14:07 28
Wydaje mi się, że trzeba Polakom uświadomić, że cały ten syf znany jako UE jest drogą do upadku... upadku narodowości, waluty, wartości, Państwa....
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-10-05, 14:14 3
Martinezd napisał/a:

Wydaje mi się, że trzeba Polakom uświadomić, że cały ten syf znany jako UE jest drogą do upadku... upadku narodowości, waluty, wartości, Państwa....



To teraz bądź łaskaw zaproponować coś lepszego w to miejsce...
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-10-05, 14:34 56
@vass...
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-10-05, 16:31 1
Hmm. Czemu ta piosenka mi się z Czarnobylem kojarzy ? :O
Zgłoś
Avatar
haras1991 2012-10-05, 16:55 4
Ja pierdolę co panowie tam wyżej... Lepiej żyć w gównie niż mieć swój naród, własną wolę i przede wszystkim wolność. To po chuj było walczyć o niepodległość jak można było mieć jeden piękny kraj tak jak teraz się dzieje z tą różnicą ze tym razem legalnie.

Zgłoś
Avatar
toka 2012-10-05, 17:34
Ja tam nie mam nic do EU bo kasa płynie, ale gdyby Polska potrafiła się postawić, czyli nie podpisywać pakietu klimatycznego który jest idiotyzmem i naraża nas na milionowe kary. Oraz nie dawać ani złotówki na Grecję która sama przez swoją głupotę wprowadziła się w długi to myślę, że EU jest najlepszym rozwiązaniem dla Polski.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-10-06, 1:46 6
@toka - pamiętaj, UE nie jest organizacją charytatywną. Pieniążków od tak, nie pożycza.

I nie EU, bo jesteśmy w Polsce.

A także Ci nie przeszkadzają gówniane unijne normy prawne, umowy i ustawy ? M.in. Traktat Lizboński.

Kurwa, wolę być wschodem Europy, niż murzynem zachodu.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-10-06, 3:36
Taka piosenka przed wojną z czerwonymi i mogę kule złapać... A poważnie to ogólne skundlenie ludzi powoduje, iż każdy chce się nachapać tylko do swojej kiesy, a kraj mają w dupie... To jest najzwyczajniej komuna tylko ewoluowała i nabrała łagodniejszego wyglądu... Wysnułem kiedyś teorie, że z każdą rzeczą jest związana sinusoida. Na taki przykłada polityka ludzie potrzebowali nazistów później wjechała komuna i teraz znowu leci w przeciwną stroną.... Tak jak religie chrześcijanie, katolicy teraz tłamszeni, ale jak islam się wybije to znowu będzie nawrót w drugą stronę... I tak do usranej śmierci... To nie wina polityki czy religii tylko jak już wspomniałem skundlenia ludzi...
Zgłoś
Avatar
Martinezd 2012-10-06, 12:34 8
tds1974 napisał/a:



To teraz bądź łaskaw zaproponować coś lepszego w to miejsce...



Np Państwo takie jak II RP (za czasów Piłsudskiego - nie Becka) Potrafiliśmy powiedzieć nie zarówno Niemcom jak i Rosjanom. W czasach kryzysu wybudować całą Gdynię. Wtedy również w Warszawie brano pod uwagę budowę Szybkiej Kolejki Miejskiej (czegoś na kształt metra) Mieliśmy swoją produkcję małych czołgów i tankietek (na sadolu widziałem). Pewnie wiele innych rzeczy, ktoś powie, że wieś była biedna... za komuny było tak samo. W czasach międzywojnia dało sie działać bez pieniędzy z UE (na która przecież trzeba się zrzucać), bez kolosalnej korupcji i bandy urzędników. Polska była państwem suwerennym jeśli nawet nie do końca ekonomicznie to napewno politycznie suwerennym.
Uprzedzając zapewne odpowiadam: Tak, chciałbym dyktatury, lecz dyktatury mądrej i takiej, która troszczyłaby się o obywatela. Takiej, gdzie za "inne" poglądy nie dostawało by się kulki w łeb. Takiej, gdzie zdanie obywatela by się liczyło.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-10-06, 18:34
Martinezd napisał/a:



Np Państwo takie jak II RP (za czasów Piłsudskiego - nie Becka) Potrafiliśmy powiedzieć nie zarówno Niemcom jak i Rosjanom. W czasach kryzysu wybudować całą Gdynię. Wtedy również w Warszawie brano pod uwagę budowę Szybkiej Kolejki Miejskiej (czegoś na kształt metra) Mieliśmy swoją produkcję małych czołgów i tankietek (na sadolu widziałem). Pewnie wiele innych rzeczy, ktoś powie, że wieś była biedna... za komuny było tak samo. W czasach międzywojnia dało sie działać bez pieniędzy z UE (na która przecież trzeba się zrzucać), bez kolosalnej korupcji i bandy urzędników. Polska była państwem suwerennym jeśli nawet nie do końca ekonomicznie to napewno politycznie suwerennym.
Uprzedzając zapewne odpowiadam: Tak, chciałbym dyktatury, lecz dyktatury mądrej i takiej, która troszczyłaby się o obywatela. Takiej, gdzie za "inne" poglądy nie dostawało by się kulki w łeb. Takiej, gdzie zdanie obywatela by się liczyło.



Tak myślę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. Tylko jakby ktoś nas zaatakował to będzie nam się trudno bronić bo już nie ma tylu koni co w latach międzywojennych.
Chociaż polska przoduje w produkcji trzody chlewnej to może teraz na czołgi zamiast na koniach to na świniach będziemy nacierać.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-10-06, 18:34 5
Każdemu, co myśli, że UE daje nam pieniążki tak po prostu, bez żadnych zobowiązań, że UE jest zajebista bo mamy "zjednoczoną" europę, żę UE nas obroni, że UE nam da, życzę wiadro murzyńskich kutasów w dupę... Zanim zaczniecie takie głupoty opowiadać podowiadujcie się co nieco o dotacjach unijnych, o funkcjonowaniu itd. Gwarantuję wam, że natychmiast zmienicie zdanie, jeśli nie to pozdrówcie starych z PZPR, czy UB, czy też innego chujstwa przesiąkniętego lewicą i socjalizmem...
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-10-06, 18:36 2
~Sklej napisał/a:

Każdemu, co myśli, że UE daje nam pieniążki tak po prostu, bez żadnych zobowiązań, że UE jest zajebista bo mamy "zjednoczoną" europę, żę UE nas obroni, że UE nam da, życzę wiadro murzyńskich kutasów w dupę... Zanim zaczniecie takie głupoty opowiadać podowiadujcie się co nieco o dotacjach unijnych, o funkcjonowaniu itd. Gwarantuję wam, że natychmiast zmienicie zdanie, jeśli nie to pozdrówcie starych z PZPR, czy UB, czy też innego chujstwa przesiąkniętego lewicą i socjalizmem...



No i czego żeś o tych diabelskich dotacjach się takiego dowiedział? Czy tylko tak pierdolisz od bez bladego pojęcia o czym?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie