18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nie jestesmy puszczalskie
Pestycyd • 2013-04-05, 15:14
Film obrazujący myślenie dzisiejszych nastolatek (gimbazy)




Zgłoś
Avatar
monto 2013-04-05, 18:18 3
a w takim razie "niegrzeczne dziewczyny" co robia? daja dupy za darmo?
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-04-05, 18:26
To nie jest film dokumentalny tylko fabuła! Ma sprawiać wrażenie dokumnetalnego.
Zgłoś
Avatar
Markosław 2013-04-05, 18:31 13
"Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką"...
Tak to sobie tłumacz, co to w ogóle za (przepraszam) kurwa mentalność?!
Ja też się pytam gdzie są rodzice tych gówniar. 16-17latkę można jeszcze jakoś próbować zrozumieć( zrozumieć ale nie całkowicie usprawiedliwić). Ale 12?!?!! To już mi się w głowie nie mieści.

A co do ogromnego funu, jaki sprawia zaspokajanie klienta w 15 min, odebrania kasy i bycia "Normalną, grzeczną dziewczynką". Przyjdzie taki moment że będą tego żałować( bo trafi się "odpowiedni klient" czytaj: taki co wyd@pczy jak szmatę i będzie miał gdzieś czy się "dziewczynka" popłacze czy powiesi).

Jak się nie ma szacunku do samej siebie, to przepraszam ale inaczej niż kurwą tego nazwać nie można.
Zgłoś
Avatar
Laomedont 2013-04-05, 18:36
polecam wpisać na youtube tede suchy konar, idealnie opisując te "Szanujące się dziewczyny"

youtube.com/watch?v=_sOxsrw4ObA
Zgłoś
Avatar
dex6969 2013-04-05, 18:41
muzyka w ostatniej cześci ROZPIERDALA SYSTEM!!!
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-04-05, 18:41 1
Dziewczyny wyzwolone to są i umieją skorzystać z naiwności facetów zdzierając z nich kasę za to co lubią robić.

Dostaną w końcu jakiegoś syfa i będzie płacz, zgrzytanie zębów, samobóje i na tym skończy się ich życiowa przygoda
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-04-05, 18:54
przeciez to para dokument ;p
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2013-04-05, 18:56
dobra... macie jakiś namiar na którąś?
Zgłoś
Avatar
scxx 2013-04-05, 19:05 6
haha widzę teraz nudzę się to dam dupy no można az mnie tak ciekawi co będzie młodzież robiła za te 10 lat jak im dawanie dupy się znudzi... i generalnie co ma wykształcenie i pochodzenie do prostytucji ? widzę niby dziewczyny to lubią ale rzeczy po imieniu nie nazywają... to jak powiedzieć że nie jestem złodziejem bo mam dobre oceny w szkole, dobry dom i pieniądze ale kradnę bo lubie i się nudzę głupota widzę nie zna granic...
Zgłoś
Avatar
teken 2013-04-05, 19:13 4
Zajebałbym jak bym miał takiego kurwiszona w domu. 18 lat i wypierdalaj na ulicę jak tak sobie dobrze radzisz.
Zgłoś
Avatar
lidek 2013-04-05, 19:14 6
I potem odrzucają zwykłego faceta na starcie, bo oczekują od mężczyzn nie wiadomo czego. Najlepiej żeby był bogatym, wysportowanym, przystojnym, inteligentnym biznesmenem, a zarazem prawdziwym ogrem w łóżku. Oczywiście musi być starszy, bo przecież jak można się spotykać z gówniarzem w swoim wieku. Myślą, że są takie do przodu, a gdyby nie dupa to nie miałyby nawet pojęcia jak zarobić te pieniądze w inny sposób, ale widzę, że je bardziej podnieca prowadzenie podwójnego życia, niż bolec w dupie...
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-04-05, 19:22 5
Teraz to dla nich zabawa, odkryły dopiero seks i łatwy sposób na zarobienie pieniędzy.
Ale taka normalnego chłopaka nie znajdzie, rodziny nie założy, będzie wyrzutkiem społeczeństwa, ale najważniejsze: nie będzie mieć żadnych wartości w głowie - dla takiej już zawsze wszystko opierać się będzie na przyjemności i kasie.
A nawet, jak taka będzie w związku, to będzie musiała już zawsze ukrywać prawdę o swojej przeszłości, bo jak powie, to chłopak ją zostawi. Albo jej natura da o sobie znać, bo ciągle ten sam chłopak nie da rady już jej zaspokoić i zacznie zdradzać.
Nie powiem - niech robią, co chcą. Ale to kurwy i tyle.
Zgłoś
Avatar
minionek 2013-04-05, 19:23
Na kolana i do pana.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-04-05, 19:33 5
Kurwa. Mam 25 lat i wydaje mi się, że nie jestem jeszcze stary ale W czasach, gdy byłem w gimnazjum dziewczyny brały do ust lizaki, a nie kutasy 40 letnich panów.

Jeżeli tak ma wyglądać przyszłość tego kraju i ma ona bazować na kurwach i złodziejach, to drogie Panie i drodzy Panowie - czas spierdalać z naszej kochanej ojczyzny.
Zgłoś
Avatar
blazejpop 2013-04-05, 19:35
To nie jest żaden dokument. Moja babcia mniej się spina nad Modą na sukces niż co niektórzy tutaj.
Jebać to, że to ściema. Panienki w burdelu były pierwsza klasa. Dominika i Baśka też zajebiste.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie