18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nie jestesmy puszczalskie
Pestycyd • 2013-04-05, 15:14
Film obrazujący myślenie dzisiejszych nastolatek (gimbazy)




Zgłoś
Avatar
Galin 2013-04-05, 19:40 3
Adrenalina kurwa... Będzie miała adrenalinę jak ją jakiś zbok potnie... Ja pierdolę, kiedyś kobiety dawały dupy jak nie miały co do garnka włożyć, za co dzieci wyżywić, a nie bo im się nudzi... Kurwa w jakim my popierdolonym świecie żyjemy? No ale jak ma być inaczej, skoro syjoniści mają mtv, gdzie lansowane są seks bez zobowiązań wśród nastolatków, a potępiany tradycyjny model rodziny...
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2013-04-05, 19:45
Jakbym sie dowiedział że moja córka jest taka, cóż...wydziedziczyłbym i wyrzucił z domu proste.
Zgłoś
Avatar
Pestycyd 2013-04-05, 20:04
Miałem okazje poznać takie osobniki nawet zachowanie i głupie absurdalne wypowiedzi mniej więcej w takiej formie jak tu na filmie się zgadzają, więc przypadkowo trafiłem na ten film i jedyne osoby które mi się z nim skojarzyły to własnie one. Niektóre mają takie teorie, że nóż się otwiera w kieszeni po rozmowie. Inteligencja tego podgatunku nie dopuszcza argumentów że się puszczają, i żaden normalny facet jak się dowie nie zwróci na nich uwagi. A najczęściej jak taka znajduje chłopaka to jest on przyjezdny lub z innego miasta w końcu nie wie o jej przeszłości. A jak u mnie już się z czymś takim spotkałem to co dopiero w większych miastach gdzie napływ takich idiotek jest większy.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-04-05, 20:08
Teired napisał/a:

:Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką" Daje dupy za pieniądze, to jak mamy ją nazywać?



Kurwą
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-04-05, 20:12
Panie Boże, weź kurwa zaistnij i zabierz te kurwy do piekła...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-04-05, 20:17
Teired napisał/a:

:Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką" Daje dupy za pieniądze, to jak mamy ją nazywać?



Kobieta wyemancypowana.
Zgłoś
Avatar
Eszti 2013-04-05, 20:37
Z reportażem to ma tyle samo wspólnego, co szpital w Leśnej Górze z polską służbą zdrowia...
Zgłoś
Avatar
Czapinio 2013-04-05, 21:30
Ta w okularach jaka dojrzała i doświadczona no no....
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-04-05, 22:12 1
Smutne, że istnieją dziewczyny z taką mentalnością. Sam jako chłop, nie jestem fanem numerku na imprezie nawet jak mam okazję(możecie mówić, że pizda etc. ale już mi się jakaś głupia zasada zakodowała w dyni i tyle), a jak się słyszy i widzi dziewczyny co dają byle komu, by dać to po prostu się traci wiarę w człowieczeństwo.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-04-05, 23:04 1
byli ubrani w garnitury i krawaty więc z miejsca biznesmeni kurw.... gdzie ona się uchowała ??
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-05, 23:34
Trudne sprawy, poziom expert
Zgłoś
Avatar
Sycylijczyk 2013-04-06, 0:14 1
Mnie to po prostu przeraża...
Znacznie bardziej od dokumentów o egzorcystach i innych tego typu podobnych.

Fakt, że nie jest to typowy dokument, a dziewczyny ładne bo ładne, ale jednak są aktorkami. Mimo wszystko wydaje mi się, że chodzi tutaj raczej o symbol.

I sam nie wiem co gorsze: to, że uważają, że wszystkie ich koleżanki zachowują się podobnie, czy to, że tak jest naprawdę.

Wiem, że blond - weterankę, najbardziej przeraża ich bezapelacyjna bezkonkurencyjność i brak poszanowania dla... cennika.


"Gdzieżeś cnoto? gdzieś prawdo? gdzieście się podziały?
Tuście niegdyś najmilsze przytulenie miały.
(...)
A jeśli gdzie się cnota i pobożność mieści,
Wyśmiewa ją zuchwałość nawet w płci niewieściej."

Ja pierdole... czasami zapominam, że to tylko sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
w6667812 2013-04-06, 0:37
prawdziwe jak pamiętniki z wakacji...
i mam tutaj na mysli zjawisko przedstawione z filmie, a nie samą gre aktorską.
Zgłoś
Avatar
Maciush 2013-04-06, 1:32
Teired napisał/a:

:Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką" Daje dupy za pieniądze, to jak mamy ją nazywać?


Krótko, kurwą.
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2013-04-06, 2:07
chwala im za to ze sa, bo czym byscie zastapili 90% internetu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie