18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Nie ma takiego palenia!
zygmuntor • 2013-10-03, 19:45
Gdyby się wydało, że dzieciaki w toalecie palą marychę, to właściciel lokalu mógłby stracić licencję. Dlatego zwraca się do "palaczy" z dość konkretną i jasno przedstawioną prośbą o zaprzestanie...

Do 0:48 palenie. Od 0:48 typ przychodzi negocjować
źródło: ochevidets.ru/rolik/56951/
Zgłoś
Avatar
Garett1 2013-10-04, 0:03 1
W pizdę narkusom pierdolonym!
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-10-04, 0:14 1
Może i ten pierwszy strzał nie taki groźny, ale jak by tym pustym łbem w kant umywalki przypierdolił.
To klub by miał więcej problemów niż utrata licencji.
Zgłoś
Avatar
kudi88 2013-10-04, 0:38 1
Koleś w czerwonej koszuli jeden buch i jedno pierdolnięcie hehe dobry sztyn
Garett1 Twój stary wolał klej
Zgłoś
Avatar
manio49 2013-10-04, 0:44
Aaale ich wyjebało, dobry stuff.
Zgłoś
Avatar
iLikeAdolf 2013-10-04, 0:55
no i wynegocjował
Zgłoś
Avatar
CZN 2013-10-04, 1:28 8
Zarammoth napisał/a:

Bardzo dobrze. Teraz już nawet w podstawówkach ćpają, bo to modne i takie dorosłe. Za kilkanaście lat będą po ulicach chodzić same warzywa.



Warzywo to cię cisło.

Czytam te wasze pierdolone komentarze i nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Co jeden kurwa pewnie w tej chwili albo wali wiadro, albo lolka jara, albo wali bongo a tu kurwa wielkie moralitety. Chuj wam w gardło po same jaja aż się odechce tego pierdolonego pedalskiego mamlania ciulska.

To samo potem kurwa z rządem "och kurwa jak nam źle, jak niedobrze". ZAMKNIJ RYJ CIOTO! Nie działasz to kurwa morda albo rusz dupę i zrób coś więcej niż zmarnowanie transferu na te pierdolone wypociny o buntach.

Zgłoś
Avatar
duży 2013-10-04, 7:10 2
Dobry z niego negocjator. Powinni go wysyłać na akcje z niedoszłymi samobójcami
Zgłoś
Avatar
MoonBlaze 2013-10-04, 13:42
CZN napisał/a:



Warzywo to cię cisło.

Czytam te wasze pierdolone komentarze i nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Co jeden kurwa pewnie w tej chwili albo wali wiadro, albo lolka jara, albo wali bongo a tu kurwa wielkie moralitety. Chuj wam w gardło po same jaja aż się odechce tego pierdolonego pedalskiego mamlania ciulska.

To samo potem kurwa z rządem "och kurwa jak nam źle, jak niedobrze". ZAMKNIJ RYJ CIOTO! Nie działasz to kurwa morda albo rusz dupę i zrób coś więcej niż zmarnowanie transferu na te pierdolone wypociny o buntach.





Oj, oj oj. Bo zaraz wybuchniesz
Zgłoś
Avatar
CZN 2013-10-04, 14:04 2
MoonBlaze napisał/a:



Obrazek

Oj, oj oj. Bo zaraz wybuchniesz



Ból dupy na widok hipokryzji i na siłę zabawnych pajaców, pajacu.
Zgłoś
Avatar
MoonBlaze 2013-10-04, 14:16
Idź nie być zabawnym gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-10-04, 14:53
Sam jaram i uważam, że jaranie w tego typu lokalach to debilizm. Jak miałem 17-18 lat to może by mi coś tak głupiego do głowy przyszło, a teraz? Przecież równie dobrze możesz sam podejść do ochrony i wyjebać im wpysk. Wyjdzie na to samo:) Prywatnie nienawidzę ochroniarzy w klubach, bo w 90% to zjeby, ale Ci gówniarze to jeszcze większe zjeby.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-10-04, 15:12
Dobrze poskładał pizdofonów. Tacy palacze, co to kurwa nie oni, w końcu wziął bucha marihahuany. Może się oduczą debile zgrywać kozaków.
Zgłoś
Avatar
kials 2013-10-04, 15:21
1. Zachował się jak pizda bo pierwszego typa jebnął z zaskoczenia.
2. Ci kolesie to pizdy bo we trzech dostali po mordzie od jednego typa.
3. Redbaron to pizda, rozjebał mnie komentarzem w tym temacie jak i w każdym innym.

I btw. koleś powinien najpierw przyjść i im powiedzieć że jak chcą jarać to na pewno nie tutaj (czyt. WYPIERDALAĆ MI Z TYM), a nie napierdalać ich od razu po łbie. Z drugiej strony nie wiem czy ich już nie upominał wcześniej.
Zgłoś
Avatar
Arthail 2013-10-04, 16:13
Dobrze zrobił.
Zero tolerancji
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-10-04, 17:24 1
chickeneatingcat napisał/a:

Kurwa, albo sam masz ~15 lat jak te gnojki z nagrania albo jesteś zwyczajnie pierdolnięty albo jesteś z antify, co oznacza, że oba poprzednie.

Jebane gnojki w takim wieku może się posrali przynajmniej i pomyślą drugi raz jak zapalą.
Czy to fajki czy 'leczniczą marijuauauajajanę, która nie powoduję żodnych skutków ubocznych, nie wpływa źle, ba, nawet raka leczy'.



Czy leczy czy szkodzi ty się nie wypowiadaj bo autorytet z ciebie żaden, ale na pewno zaszkodziło by małolatowi który dostał strzała jakby lecąc do tyłu zajebał o zlew.
Zgłoś