18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
Szangti 2023-06-08, 7:14 15
UPAdlina czy ruskie bo szczekajacego nie rozpoznaje?
Zgłoś
Avatar
Rotberg 2023-06-08, 8:42 8
Dobrze zrobił. W nagrodę bilet na Bachmut się gieroj wykaże...
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-06-08, 8:48 27
U nas tak trzeba zrobić, bo nas jebane pisowskie gówno zaleje tymi "inwestycjami w bezpieczeństwo".
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-06-08, 8:56 5
co wam od tej kacapskiej propagandy pojebało się w tych pustych głowach ?
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-06-08, 9:11 48
mynameisgod napisał/a:

co wam od tej kacapskiej propagandy pojebało się w tych pustych głowach ?



Nie. Od ukraińskiej.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-06-08, 10:22 7
dobrze zrobił, długa prosta, dużo miejsca a nieroby ustawiają suszarki
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2023-06-08, 10:49 1
bishfinger napisał/a:

dobrze zrobił, długa prosta, dużo miejsca a nieroby ustawiają suszarki



Właśnie na takich drogach ruskie na czolowki jezdza.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-08, 10:52 5
Archibald_Cunningham napisał/a:

Właśnie na takich drogach ruskie na czolowki jezdza.



Ano tak, to rzeczywiście, ograniczenie do 80 czy ile tam dali na pewno pomoże
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-06-08, 12:18 1
Halman jest %%%lony?
On takie debilne tytuły daje że sam nie wiem czy to analfabetą czy jakiś ruski
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-06-08, 12:34 2
i wy tak naprawdę myślicie, że to prawda..??
Zgłoś
Avatar
royal86 2023-06-08, 13:04 14
alucard321 napisał/a:

Nie. Od ukraińskiej.



Kacapskiej nie widze, za to dosłownie każda wieść o ukrainie jakoś jest przekręcona, przeinaczona, zmyślona byśmy wielbili wielki naród ukraiński. Jakby słuchać tego gówna z frontu to ukry już dawno by władali europą i azją. Komedia, że naziści znowu na topie. Rzygam już tym uwielbieniem upaińców i płatnym trollingiem na sadolu.
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-06-08, 13:42 23
Mnie się podoba. Jak w Polin były tak z 15-20 lat wstecz takie skurwiałe akcje, że pierdolone gminne kacyki kupowały fotoradary wielkości pralki żeby czesać frajerów na drogach krajowych. Złodzieje pierdolone, nie raz fałszowali tablice w power poincie doklejali etc. Kiedyś jeden mój sasiad jeżdżący TiR-em wyjebał na pełnej pycie w taki fotoradar w jakiejś pierdolonej gminie przed Koszalinem. Był świadek, oczywiście parch ze straży gminnej, czyli podchujaszczy jakiegoś kacyka, jak on się n ie na mamlał w Śądzie, jak się nie nazeznawał i co? I Chuj wielki sąsiadowi zrobili bi powiedział krótko: Tak, wysoki sądzie, skasowałem ten fotoradar na poboczu drogi nr..., przyznaję się...usłuszałem bowiem dziwne wibrujące dźwieki i myślałem że coś złego dzieje się z zestawem. Ale mam jeszcze do zakomunikowania informację, wg kodeksu Prawo o Ruchu Drogowym , pobocze utwardzone stanowi część drogi publicznej i nic nie powinno tam stać, a jeśli już to jest pojazd (he, he, cwaniaczki miały taki fotoradar na kółkach do ciągania za jakimś atuem Dacia z hakiem), to powinien być oznakowany, zwłaszcza jeśli wykonuje czynności kontrolne na drodze mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne. Sąd na jednej rozprawie oddalił sprawę, wpierdolił gminie mandat, a uszkodzenia TiR-a nakazał naprawić z budżetu gminy lub z ubezpieczenia. Mało tego, sąsiad mając orzeczenie prawomocne w ręku poszedł do Sądu po odszkodowanie za straty moralne, finansowe bo nie pracował w tym czasie ze względu na zatrzymanie zestawu na zasranym parkingu ... i wygrał 75000 zeta. he he
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2023-06-08, 15:32 2
panar3 napisał/a:

Mnie się podoba. Jak w Polin ..

masz coś z deklem, jakie polin
Polsce tłuku

Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2023-06-08, 16:41 2
Brawo dla niego. My też tak powinniśmy robić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie