18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
F................m 2013-04-22, 16:26
To Cons czypior
Zgłoś
Avatar
OCB 2013-04-22, 18:05
xarkons napisał/a:

Wypierdalac z tym syfem z sadola. On po 3 latach zejdzie z silki bedzie najebanie napakowany a wy dalej bedziecie sie smiac ze dupska nie ruszacie.

ktoś się poczuł urażony?
Zgłoś
Avatar
tolek993 2013-04-22, 23:05
Kozek napisał/a:

gdyby to była kobieta to stwierdziłbym, że trenuje przed robieniem pały, a tak to nie mam pomysłu



moze to "cos" tez trenuje przed robieniem paly
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-04-22, 23:46
Ja nie rozumiem po chuj ludzie się przypierdalają do tego co kto robi na siłowni skoro 99% nie ma naprawdę bladego pojęcia co ten koleś robi i czy robi to dobrze. Jak by ktoś z was serio poćwiczył (mówię do tych którzy nie poćwiczyli) przynajmniej rok cokolwiek na siłowni to by zrozumiał że zawsze można się nauczyć nowych ćwiczeń i nie ważne jak co wygląda ale jak działa na twoje mięśnie. Nie lubię "hejterów" ale ze smutkiem stwierdzam że wiek XXI spowodował rozwój plagi negowania i wyśmiewania wszystkiego czego się nie rozumie.

P.S. Nie wiem czy koleś dobrze robi to ćwiczenie ani czy to jest strikte ćwiczenie na kark dlatego się nie wypowiadam na jego temat.
Zgłoś