18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-10-20, 4:19 14
sonico napisał/a:

Dziwna akcja.



Nigdy ci się nie znudziła zabawa ptakiem...?

Zgłoś
Avatar
edmund 2019-10-20, 5:36
jak z chińskim zegarkiem
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2019-10-20, 6:32 23
Tak przy okazji gołąbków to ostrzegę brać żebyście się trzymali od tych gołębi z daleka, a już na pewno postarajcie się żeby to to gniazdowało bardzo daleko od was. W bloku u nas chyba na dachach były "tego" gniazda, wraz z tymi gołebiami w gniazdach znajdowały się kleszcze (obrzeżek gołębi). Skutkowało to tym że na scianach pełno chodziło tego cholerstwa. Nie karmcie tego dziadostwa koło waszych domów bo możecie mieć klopoty (choroby itd).
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-10-20, 8:37 55
Koleś przyłożył gołębia do ucha by sprawdzić czy jeszcze działa. Nie działał to go wyjebał do kosza. Co w tym dziwnego?
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-10-20, 9:35 4
Chciał zadzwonić z gołębia ale nie działał.
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2019-10-20, 10:30
Gołąbek się zepsuł
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2019-10-20, 10:43
zbynekmaslanka napisał/a:

Tak przy okazji gołąbków to ostrzegę brać żebyście się trzymali od tych gołębi z daleka, a już na pewno postarajcie się żeby to to gniazdowało bardzo daleko od was. W bloku u nas chyba na dachach były "tego" gniazda, wraz z tymi gołebiami w gniazdach znajdowały się kleszcze (obrzeżek gołębi). Skutkowało to tym że na scianach pełno chodziło tego cholerstwa. Nie karmcie tego dziadostwa koło waszych domów bo możecie mieć klopoty (choroby itd).



Tak przy okazji: problemy zwykle zaczynają się jak się usunie gniazdo ptaszorów, bo kleszcze tracą żywicieli i muszą szukać nowych np. ludzi. Często wychodzi to po remontach dachów, gdy pozatyka się otwory na strych, gdzie gołąbki się chowały.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-10-20, 10:47
zbynekmaslanka napisał/a:

Tak przy okazji gołąbków to ostrzegę brać żebyście się trzymali od tych gołębi z daleka, a już na pewno postarajcie się żeby to to gniazdowało bardzo daleko od was. W bloku u nas chyba na dachach były "tego" gniazda, wraz z tymi gołebiami w gniazdach znajdowały się kleszcze (obrzeżek gołębi). Skutkowało to tym że na scianach pełno chodziło tego cholerstwa. Nie karmcie tego dziadostwa koło waszych domów bo możecie mieć klopoty (choroby itd).



Mam pneumatyczna wiatrowke airarms 400 z fajna luneta, duzo srutu. Kaliber 0.177 niestety nie 0.22 ale po dobrym headshocie jakos im sie nie chce odlatywac. Srut diabolo exact. Czasem po dobrym strzale w korpus traca chec do zycia. Polecam
Zgłoś
Avatar
dzolero1142 2019-10-20, 10:56 1
Zdechły gołąb zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2019-10-20, 11:07
Gołomp Pocztowy.
Zgłoś
Avatar
sonico 2019-10-20, 11:43
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Nigdy ci się nie znudziła zabawa ptakiem...?



NIGDY!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-20, 13:02 3
Dzisiaj napisał/a:

Mam pneumatyczna wiatrowke airarms 400 z fajna luneta, duzo srutu. Kaliber 0.177 niestety nie 0.22 ale po dobrym headshocie jakos im sie nie chce odlatywac. Srut diabolo exact. Czasem po dobrym strzale w korpus traca chec do zycia. Polecam



Ale historię wymyśliłeś. Do pełni szczęścia brakuje ci już tylko skórzanych stringów
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-10-20, 13:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ale historię wymyśliłeś. Do pełni szczęścia brakuje ci już tylko skórzanych stringów



Ja pierdole... dlaczego myslisz, ze historyjka wymyslona? Taka zabawka z adaptorem, butla do nurkowania,niemieckim tlumikiem Weihrauch kosztowalo okolo 3.000zl i to Cie przeraza? Myslisz, ze to jakis mega koszt i niemozliwe by kupic taka zabawke czy ustrzelic tym golebia? Eytlumasz swoje watpliwosci, bo jak narazie to udowodniles, ze jestez zjebem
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-10-20, 17:30
Dzisiaj napisał/a:

Ja pierdole... dlaczego myslisz, ze historyjka wymyslona? Taka zabawka z adaptorem, butla do nurkowania,niemieckim tlumikiem Weihrauch kosztowalo okolo 3.000zl i to Cie przeraza?



Dokladnie to mnie przeraza. Za 3k to mozna juz kupic calkiem porzadnego SigSauera, a nie kurwa, zabawke do pykania ptaszorów....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie