18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-04, 2:07 15
Pierwszy kundel fajnie się potoczył.
Zgłoś
Avatar
Erich_Priebe 2021-03-04, 9:56 3
Natura sama eliminuje bezpańskie kundle
Zgłoś
Avatar
L................Z 2021-03-04, 10:06 3
Zajebisty materiał. To co Sadole lubią najbardziej
Zgłoś
Avatar
Melchiormaczeta 2021-03-04, 10:10 18
Rozumiem rozczłonkowanych da silvów, połamane motopizdy itd, ale co jest kurwa emocjonującego w oglądaniu krzywdy zwierząt to nie mogę skumać.
Przeciętny użytkowniku sadola - hhhaa tfu, pluje Ci do dupy
Zgłoś
Avatar
L................Z 2021-03-04, 10:23 8
Melchiormaczeta napisał/a:

Rozumiem rozczłonkowanych da silvów, połamane motopizdy itd, ale co jest kurwa emocjonującego w oglądaniu krzywdy zwierząt to nie mogę skumać.
Przeciętny użytkowniku sadola - hhhaa tfu, pluje Ci do dupy



Bardziej ubolewasz nad krzywdą jakiegoś pchlarza niż człowieka? Masz dziwne poczucie wartości...
Zgłoś
Avatar
Melchiormaczeta 2021-03-04, 10:28 14
LBZ napisał/a:

Bardziej ubolewasz nad krzywdą jakiegoś pchlarza niż człowieka? Masz dziwne poczucie wartości...



Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku kurwa kurwe pogania
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-03-04, 11:13 1
Erich_Priebe napisał/a:

Natura sama eliminuje bezpańskie kundle



'Wypadki s a m o c h o d o w e.'
Zgłoś
Avatar
L................Z 2021-03-04, 11:19
Melchiormaczeta napisał/a:

Wysłany: 32 minuty temu C



Spoko ale skąd wiesz, że motopizda która się rozwali albo da silva który zostanie zastrzelony/ograbiony był złym człowiekiem? Nawiązuje do tego bo wspominałeś o nich. Mnie osobiście bardziej rusza śmierć człowieka niż jakiegoś zwierza co nie oznacza, że nie mam z tego beki.
Zgłoś
Avatar
Melchiormaczeta 2021-03-04, 11:52 1
LBZ napisał/a:

Spoko ale skąd wiesz, że motopizda która się rozwali albo da silva który zostanie zastrzelony/ograbiony był złym człowiekiem? Nawiązuje do tego bo wspominałeś o nich. Mnie osobiście bardziej rusza śmierć człowieka niż jakiegoś zwierza co nie oznacza, że nie mam z tego beki.



Jak Ci odcinają łeb w dżungli to ciężko mi uwierzyć ze za nic. A mówiąc motopizdy - miałem na myśli tych którzy doprowadzili do wypadku własną głupotą. Nie mylić z motocyklistami do których nic nie mam.
Zgłoś
Avatar
outline 2021-03-04, 12:00
Melchiormaczeta napisał/a:

Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku kurwa kurwe pogania



Pierdolisz mi z tym oszukiwaniem

Jak psa zaganiam do budy, to leci ze mną w chuja jak tylko za winkiel pójde - wychodzi i drze mordę Wrócę każę mu spierdalać, to wchodzi i jak tylko zniknę to wyłazi jebaniec

Jest słodki i kochany, ale w chuja to sobie ze mną leci aż miło!
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-03-04, 15:17
Melchiormaczeta napisał/a:

Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku kurwa kurwe pogania



Tak kurwa, zwierzęta za to mają wysoką moralność, empatię i poczucie solidarności, szkoda na was słów, serio tylko śmiech pozostał
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-03-04, 16:27
Dobra seria.
Zgłoś
Avatar
Kowal. 2021-03-04, 22:28 6
dziwne ze jeszcze nikt tego tu nie wkleil
Zgłoś
Avatar
MordaWKubełSzmato 2021-03-05, 2:53
Melchiormaczeta napisał/a:

Jeżeli to nie jest dziecko albo osoba chora to oczywiście, ze tak. Zwierze nigdy nie pomyśli jak tu Cię wyjebac, oszukać albo skrzywdzić, a w naszym gatunku kurwa kurwe pogania



no i jestes jedna z nich. Tfu ci na morde leszczu

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie