18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Pralpunkt 2020-11-07, 14:07 21
Od kiedy pod protesty podszyły się lewaki, lgbt, i inne szmaty to jestem za tym żeby używać gazu łzawiącego i robić porządki,
Protesty straciły już swój pierwotny sens, lista życzeń tej Lampart to jakieś nieporozumienie.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-07, 14:07
RYHOO napisał/a:

Czasami się nie dziwię policji. Za 3 koła użerać się z jebany bydłem nie warto. Zostaje więc jedynie przyjemność z zajebania w ten pierdolony tepy łeb jakiegoś rurkowca co płaczę jak mu się farmwil nie włącza, albo głupiego kurwiszona co myśli że pizda jest po to, żeby ją drzeć albo dawać koleżance do wylizania.
#jajebie



Ale biedę umysłową reprezentujesz :/ Weź się może nie rozmnażaj.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2020-11-07, 14:10 2
ta policja to strasznie się czepia tych miłujących pokój spokojnych obywateli, nawet matkę z dzieckiem chcieli zamordować, czy tam ojca...lub trans matko-ojca bo nie wiem co on/ona/ono deklaruje a nie chce urazić
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-11-07, 14:15 13
A wystarczy że ktoś takiego kretyna zaatakuje, to zaraz będzie na policję dzwonił. Moim zdaniem każdy powinien mieć w dowód wpisane czy jest lewakiem czy nie, żeby policja po prostu lewakom nie pomagała, albo żeby im świadczyła usługę odpłatnie, w końcu kto krzyczy "wypierdalać" do policji? Nikt normalny.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-11-07, 14:22 8
xXx5226 napisał/a:

Ale biedę umysłową reprezentujesz :/ Weź się może nie rozmnażaj.



Już to zrobiłem - a jak Tobie idzie z chłopakiem?
Zgłoś
Avatar
t................x 2020-11-07, 14:34 25
Najgorszy sort gównoludzi to ci co z dziecka robią tarcze. Nie walono go ruszyć bo mam dziecko. Pizda kurwa jebana. Nie ważne czy masz racje czy nie, idzie walczyć z policją itp dziecko zostaw cioto w domu.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2020-11-07, 14:35 6
Identyczna akcja jak z tym idiotą z hulajnogą w autobusie. Szkoda, że tutaj policjanci odpuścili.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-07, 14:37 5
borelli napisał/a:

w końcu kto krzyczy "wypierdalać" do policji? Nikt normalny.



Prawicowi "patrioci", katolicy i kibole. W sumie racja, nikt normalny

Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-07, 14:38
Jakoś policja polityczna nie jest tak pewna siebie, jak tłum się wkurwia i nie prowokuje jak ostatnio ten zomowiec z megafonem.
Zgłoś
Avatar
lollo 2020-11-07, 14:43 2
Jebać pisowską milicję i ich wyborców !!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Slow_Sheep 2020-11-07, 14:46 1
Wszystko spoko tylko tekst "przeproś matkę" jest jednak zdeka żenujący.
Zgłoś
Avatar
enek 2020-11-07, 14:57 2
popierdoliło się Wam w głowach od tego przymusowego siedzenia w domach.
Zgłoś
Avatar
Patomek18 2020-11-07, 15:05 4
To jest pierdolona mentalność polaczków cebulaczków cwaniakowanie a jak ktoś bije to milicja hahaha. Sram na was.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-07, 15:21 9
Powinni zabrać mu gówniaka, za narażanie na dziecka na utratę zdrowia lub życia przez poruszanie się w miejscach do tego nie przeznaczonych. Szybko by mu rurka zmiękła.

Patomek18 napisał/a:

To jest pierdolona mentalność polaczków cebulaczków cwaniakowanie a jak ktoś bije to milicja hahaha. Sram na was.



I nawzajem, sramy na ciebie. Wymyśl coś ciekawego, a nie ciągle te same oklepane teksty, dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-11-07, 15:22 5
Zaciekawia mnie jeden scenariusz. "Zlikwidować policje na całym świecie" Co by te lewackie pierdoły poczęły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie