18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
RYHOO 2020-11-08, 4:39 1
marinis napisał/a:

Przestańcie krytykować ludzi o poglądach LEWICOWYCH, bo są mądrzejsi od takich durni jak wy i od tych wszystkich PRAWICOWYCH, religijnych i konserwatywnych głąbów.
USA już się odwróciło od KONSERWATYWNEGO idioty, a teraz pora na Polskę.
Niestety musimy jeszcze trochę poczekać.
Jakim trzeba być zerem umysłowym, żeby napisać takie brednie jak ty?
Tacy ludzie jak ty powinni mieć całkowity zakaz głosowania w wyborach jako osoby upośledzone.



To nie moja wina kurwiu, że pizdy zapach czujesz wszędzie.
Ty bardziej, że (nie obrażając kobiet) masz płaskostopie mózgu w piździe.
Zacznij rozróżniać kolory na początek to znajdziesz więcej niż tylko 2 jakie rozpoznajesz. Potem czekają Cię już lata płacu i niedowieżania nad własną postacią. Może kiedyś dasz sobie szanse na samodzielne myślenie.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-11-08, 5:06 1
Niezwyciężony napisał/a:

Prawicowi "patrioci", katolicy i kibole. W sumie racja, nikt normalny



Na szczęście świat jest większy niż prawica i lewica, może kiedyś to zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-08, 6:29
RYHOO napisał/a:

Może kiedyś dasz sobie szanse na samodzielne myślenie.



Ty "myślisz" samodzielnie i jesteś idiotą, który nienawidzi kobiet, no chyba że te kobiety są dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś.
Ja natomiast myślę samodzielnie i nie popieram oszołomów i to nieważne czy są z prawicy czy z lewicy.

Ty natomiast poprzesz każdego prostaka i chama byle tylko postępował po twojej myśli.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-11-08, 10:56
marinis napisał/a:

Ty "myślisz" samodzielnie i jesteś idiotą, który nienawidzi kobiet, no chyba że te kobiety są dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś.
Ja natomiast myślę samodzielnie i nie popieram oszołomów i to nieważne czy są z prawicy czy z lewicy.
Ty natomiast poprzesz każdego prostaka i chama byle tylko postępował po twojej myśli.



Zgłoś
Avatar
focusek 2020-11-08, 13:26
ProVVe napisał/a:

Po pierwsze to trzeba być skończonym popierdoleńcem, żeby dziecko brac na jakies protesty i chodzić z nim środkiem ulicy... Tego cwela powinni kilka razy pała po łbie oklepać... Może by pomogło bo na bank nie zaszkodziło... Po drugie policjant go kurwa prosi nie rozkazuję. Jak stałem z piwem i powiedział "wiecie co idzie tam mniej widać i po kłopocie" to nie sadziłem sie tylko "dzieki i miłego wieczoru" (a staliśmy jako znani policji... Połowa kuratora od 15 roku życia, jakies wyroki w wieku 20 lat...). To kto jest większym pokurwem umysłowym....... Jebani bohaterowi tłumów drących ryja anonimowo



zamknij morde bo takich jak ty od zawsze na dziure wale. WIEC MORDA PISIORZE
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2020-11-08, 17:18
ProVVe napisał/a:

Po pierwsze to trzeba być skończonym popierdoleńcem, żeby dziecko brac na jakies protesty i chodzić z nim środkiem ulicy... Tego cwela powinni kilka razy pała po łbie oklepać... Może by pomogło bo na bank nie zaszkodziło... Po drugie policjant go kurwa prosi nie rozkazuję. Jak stałem z piwem i powiedział "wiecie co idzie tam mniej widać i po kłopocie" to nie sadziłem sie tylko "dzieki i miłego wieczoru" (a staliśmy jako znani policji... Połowa kuratora od 15 roku życia, jakies wyroki w wieku 20 lat...). To kto jest większym pokurwem umysłowym....... Jebani bohaterowi tłumów drących ryja anonimowo



Nie to żebym go bronił, ale to ciekawe, że taka patologia jest tak przekonana o swojej racji.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-11-08, 19:52 3
focusek napisał/a:

zamknij morde bo takich jak ty od zawsze na dziure wale. WIEC MORDA PISIORZE



Co kurwa?

marinis napisał/a:

Ty "myślisz" samodzielnie i jesteś idiotą, który nienawidzi kobiet, no chyba że te kobiety są dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś.
Ja natomiast myślę samodzielnie i nie popieram oszołomów i to nieważne czy są z prawicy czy z lewicy.
Ty natomiast poprzesz każdego prostaka i chama byle tylko postępował po twojej myśli.



Poczytaj sobie swoje wpisy i skumaj, jakim jesteś idiotą. Kolega ma rację, może kiedyś zmądrzejesz i będzie bolało, oj bolało.
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-11-08, 22:25
Co za banda jebanych pojebów bez własnego mózgu się zbiera na tych pseudoprotestach. Te kurwy się proszą o brutalny wpierdol. Tu akurat wyjątkowo gliniarze grzeczni, a jebane bydło drze ryj i prowokuje. Ja bym nie wytrzymał i napierdalał jak leci pałami tych bezmózgów.

Niezwyciężony napisał/a:

Prawicowi "patrioci", katolicy i kibole. W sumie racja, nikt normalny



Dobrze, że lewary robią to samo co zwykła patologia, bo by jeszcze ktoś dał się oszukać, że to normalni ludzie. A tak to same zjebane lewary bez zdolności poznawczych tam idą. Pierdolone bydło.

borys42 napisał/a:

Ale kurwa dupy... łapie się takiego milicjanta, wciąga się w tłum - napierdala jak leci i tak kolejnego.
Jak przyjeżdżają posiłki to się ich napierdala kamieniami i kijami z płonącymi szmatami. Kilka osób bierze zwykłe opryskiwacze ogrodowe napełnia wodą i pluje do środka psy spierdalają bo się boją. Oddziały są dziesiątkowane. Dalej to się zabiera radiowozy, osprzęt i jedzie napierdalać z innymi oddziałami.... TYLKO KURWA TRZEBA CHCIEĆ



Zebyś się kurwo nie zesrał xD Wpierdol to byś dostał od zachlanego żula pod sklepem ty łajzo jebana xD Żyjesz marna pluskwo tylko dlatego, że istnieje taka jebana policja, bo inaczej pierwszy lepszy ment by cię zadeptał jak karalucha.

crackit napisał/a:

Troll polityczny detected - pisior jebany.
A z innej beczki Policja pracowała 30 lat na to, by nikt do nich nie darł mordy z hasłami: "Gestapo", "Zomo" czy inne takie... Ale pisiory takie ja ty (specjalnie z małej litery bo do szmat nie mam szacunku) wracają dawnych komunistycznych lat.
W końcu temu przewodzi TW Balbina ... Nawet ziemniak-kurdupel nie dostał męskiego pseudonimu za donoszenie xD



Zeby się wymądrzać to trzeba znać troszkę niedalekiej historii. A ty widzę debil. Pis chujnia jebana z czym się zgadzam, a jak ktoś kochane Peło obraża to się uruchamiasz jebany idioto. Jedź ryżemu skurwysynowi złodziejowi pałe opierdolić głupi pedaluchu.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2020-11-09, 0:06
Super. A pisowskie kurwy dupa cicho, cwele
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-09, 5:03
nano50 napisał/a:

Poczytaj sobie swoje wpisy i skumaj, jakim jesteś idiotą.



Nieźle. Idiota nazywa mnie idiotą.
To ci się udało
nano50 napisał/a:

Kolega ma rację, może kiedyś zmądrzejesz i będzie bolało, oj bolało.



Ludzie w USA już zmądrzeli i odrzucili Trampka. Teraz pora na Polaków.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2020-11-09, 17:22
ProVVe napisał/a:

Po pierwsze to trzeba być skończonym popierdoleńcem, żeby dziecko brac na jakies protesty i chodzić z nim środkiem ulicy... Tego cwela powinni kilka razy pała po łbie oklepać... Może by pomogło bo na bank nie zaszkodziło... Po drugie policjant go kurwa prosi nie rozkazuję. Jak stałem z piwem i powiedział "wiecie co idzie tam mniej widać i po kłopocie" to nie sadziłem sie tylko "dzieki i miłego wieczoru" (a staliśmy jako znani policji... Połowa kuratora od 15 roku życia, jakies wyroki w wieku 20 lat...). To kto jest większym pokurwem umysłowym....... Jebani bohaterowi tłumów drących ryja anonimowo



Tu mam wielki dylemat, kto jest bardziej popierdolony, gościu z filmiku, ty chwalący się bandytką, czy banda 110 idiotów, która ci wstawiła piwo za samozaoranie...
Zgłoś