18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Z................w 2020-11-07, 18:35 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Huj w dupę wszystkim analfabetOM.



a więc CHuj Ci w dupe
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-11-07, 18:58
Jak widzę to lewactwo to mam ochotę wypierdolić do Moskwy. Jak tam w ogóle można? Niech strzelają do tych zwierząt.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2020-11-07, 19:06
RYHOO napisał/a:

Czasami się nie dziwię policji. Za 3 koła użerać się z jebany bydłem nie warto. Zostaje więc jedynie przyjemność z zajebania w ten pierdolony tepy łeb jakiegoś rurkowca co płaczę jak mu się farmwil nie włącza, albo głupiego kurwiszona co myśli że pizda jest po to, żeby ją drzeć albo dawać koleżance do wylizania.
#jajebie



Ale taka ich praca, jeśli ktoś sobie nie radzi psychicznie to za podobną kwotę może siedzieć na kasie w supermarkecie.... a no tak, jednak nie za podobną, tylko prawie 2x mniejszą.

No to o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-11-07, 19:26 2
Zbysław napisał/a:

a więc CHuj Ci w dupe



Wiedziałem, że jakiś debil dojebie się do HUJ przez H, a nie CH.
Pisanie przez H jest dopuszczalne, dopóki nie trafi się na zjeba takiego jak Ty.
Istnieje wyraz HUJ, nie istnieje wyraz POLICJANTĄ. Więc HUJ ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
ADIaifam 2020-11-07, 20:11
Kto jest gotowy na polską guerille tępiącą polski rząd oraz kurwy w systemie jak i poza proszę pisać
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-11-07, 20:44 4
Insaner napisał/a:

Ale taka ich praca, jeśli ktoś sobie nie radzi psychicznie to za podobną kwotę może siedzieć na kasie w supermarkecie.... a no tak, jednak nie za podobną, tylko prawie 2x mniejszą.
No to o co chodzi?



O co mi chodzi?

o Jebany ludzki szacunek do siebie. Generalnie mam wyjebane czy ktoś rucha żone chłopaka czy fafika ale szanować się trzeba. W policji też jest hołota ale tak jak wszedzie znajdzie się zjeb. Mają płacone za stres i wykonywanie zadań często wbrew ich przekonaniom,. Ale jak kurwa mać jebane ścierwo prowokuje bez kompletnie ułamka szacunku to powinno dostać wpizde i do wora. Nasze dzieci to oglądają i traktują to jak normę.

Co by kto nie myślał i nie miał jakiej racji - szacunek kurwa człowieka do człowieka to podstawa bo nie jesteśmy w jebanej brazylii czy innej dziczy.

Amen i chuj.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-11-07, 20:47
Paralizatorem ojcu matce i dziecku się należy bo rodiNka pojebana żeby chodzić na protesty
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-11-07, 21:10 1
RYHOO napisał/a:

O co mi chodzi?
o Jebany ludzki szacunek do siebie. Generalnie mam wyjebane czy ktoś rucha żone chłopaka czy fafika ale szanować się trzeba. W policji też jest hołota ale tak jak wszedzie znajdzie się zjeb. Mają płacone za stres i wykonywanie zadań często wbrew ich przekonaniom,. Ale jak kurwa mać jebane ścierwo prowokuje bez kompletnie ułamka szacunku to powinno dostać wpizde i do wora. Nasze dzieci to oglądają i traktują to jak normę.
Co by kto nie myślał i nie miał jakiej racji - szacunek kurwa człowieka do człowieka to podstawa bo nie jesteśmy w jebanej brazylii czy innej dziczy.
Amen i chuj.



Amen.

A co do samej policji to za 5 koła na rękę i głównie spanie na służbie + 80-90 % pensji emerytury po 30 latach to całkiem git.
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-11-07, 21:36
Napierdalac smaty Korwinowe
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-11-07, 21:49
Jest tu potrzebne SS , oni by szybko zrobili porządek
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-08, 0:26
Matt napisał/a:

Rodzice musieli byc z Ciebie bardzo dumni gdy w wieku 15 lat miales kuratora... A w w wieku 20 jakis wyrok.... Ja pie**ole.....



Tu jest magia czytania całości "połowa", a nie wiesz do której się zaliczałem. Co robiłem, przeżyłem i z jakim skutkiem to nie dla Ciebie historia . A rodzice byli dumni, doskonałe wyniki w nauce, sporcie, wzorowe zachowanie, wpisy do ksiąg. Wszystkiego dobrego
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-11-08, 2:14 1
McQurwa napisał/a:

Lewak z niewyskrobanym bachorem



To dziecko jego zony po tym jak ojebala karuzele lewackich kutasow.
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-08, 2:40
Przestańcie krytykować ludzi o poglądach LEWICOWYCH, bo są mądrzejsi od takich durni jak wy i od tych wszystkich PRAWICOWYCH, religijnych i konserwatywnych głąbów.

USA już się odwróciło od KONSERWATYWNEGO idioty, a teraz pora na Polskę.
Niestety musimy jeszcze trochę poczekać.

RYHOO napisał/a:

albo głupiego kurwiszona co myśli że pizda jest po to, żeby ją drzeć albo dawać koleżance do wylizania.



Jakim trzeba być zerem umysłowym, żeby napisać takie brednie jak ty?

Tacy ludzie jak ty powinni mieć całkowity zakaz głosowania w wyborach jako osoby upośledzone.
Zgłoś
Avatar
Ziber94 2020-11-08, 3:02 2
marinis napisał/a:

Przestańcie krytykować ludzi o poglądach LEWICOWYCH, bo są mądrzejsi od takich durni jak wy i od tych wszystkich PRAWICOWYCH, religijnych i konserwatywnych głąbów.
USA już się odwróciło od KONSERWATYWNEGO idioty, a teraz pora na Polskę.
Niestety musimy jeszcze trochę poczekać.
Jakim trzeba być zerem umysłowym, żeby napisać takie brednie jak ty?
Tacy ludzie jak ty powinni mieć całkowity zakaz głosowania w wyborach jako osoby upośledzone.



Pomyliłeś sadistic z sokzburaka na fb.
Idź wylewać swoje lewackie żale gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2020-11-08, 4:04 3
Do gornikow, kibicow na stadionach, na marszach niepodleglosci to byli pierwsi do pacyfikacji.. Ale pedałow, lewakow, nimfomanek z rozbujałym ego boją się jak szczury. Ach ta poprawnosc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie