18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2013-06-08, 21:59 2
Raczej nie wziął ulotki mówiącej że:
Szariat został upgradowany i teraz już można zajadać się pyszną świniną.
Ortodoks...
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-06-08, 22:06 2
świnka jeszcze nie wie że po pracy czeka go świniobicie
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-06-08, 22:16 133
Jebać (...) [wiadomo o kogo chodzi, ale posrani admini wprowadzili nowy regulamin...]
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-06-08, 22:16 2
Mam ochotę wydrukować to w milionie egzemplarzy i rozwiesić w moim mieście, tak po prostu żeby ich krew zalała
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-08, 22:21 9
wajnona napisał/a:

Mam ochotę wydrukować to w milionie egzemplarzy i rozwiesić w moim mieście, tak po prostu żeby ich krew zalała



CO tam drukować, najlepiej pójść do mięsnego, kupić jakieś odpady, podroby, coś taniego i porzucać tu i tam. Przed meczetami z reguły stoi fchuj butów, to można po kawałku wątroby wrzucić w każdy .
Albo kupić krew świni i galanty pistolet na wodę, żeby w nich cisnąć juchą, taki drive-by
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-06-08, 22:29 22
Swietny troll

Zgłoś
Avatar
Morbus Arthur 2013-06-08, 22:36 13
XtravaganZa napisał/a:



CO tam drukować, najlepiej pójść do mięsnego, kupić jakieś odpady, podroby, coś taniego i porzucać tu i tam. Przed meczetami z reguły stoi fchuj butów, to można po kawałku wątroby wrzucić w każdy .
Albo kupić krew świni i galanty pistolet na wodę, żeby w nich cisnąć juchą, taki drive-by



Naprzód !
Zgłoś
Avatar
Syjan 2013-06-08, 22:39
hehe, dobre pewnie rozdaje zaproszenia na alkoholową imprezę w meczecie a na zakąskę będzie wieprzowina.
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-06-08, 22:50 2
Szron napisał/a:

Raczej nie wziął ulotki mówiącej że:
Szariat został upgradowany i teraz już można zajadać się pyszną świniną.
Ortodoks...



Moja żona wychowała się w Holandii i ja tam trochę czasu spędziłem.

Ciapaty w maku to nic nadzwyczajnego. Wpierdalają świniaki aż im się uszy trzęsą. Ot taka hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-08, 22:51 26
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-06-08, 23:13 2
XtravaganZa napisał/a:



CO tam drukować, najlepiej pójść do mięsnego, kupić jakieś odpady, podroby, coś taniego i porzucać tu i tam. Przed meczetami z reguły stoi fchuj butów, to można po kawałku wątroby wrzucić w każdy .
Albo kupić krew świni i galanty pistolet na wodę, żeby w nich cisnąć juchą, taki drive-by



Nie twierdzę, że pomysł zły, wręcz przeciwnie jest przedni aczkolwiek w tym przypadku mogłabym odpowiedzieć za uszkodzenia ciała (na pewno przekonałeś się na własnej skórze jak boli oberwanie z paintballa np.) lub "straty materialne" czyli np. upaćkane ubrania - a z rozwieszonym zdjęciem będą się wściekać i pluć jadem w niewiadomym dla nich kierunku
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-06-08, 23:13
w maku jest wołowina nie wieprzowina =,=
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-06-08, 23:20 3
To prowokacja. Nawet w islamistycznym Londyn-Dzabie bracia islamiści są narażeni to hańbiące ich widoki!

Zgłoś
Avatar
k................t 2013-06-08, 23:20 1
BRAWO
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie