18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2019-09-24, 19:29 2
Zapewne silne emocje i serce nie wytrzymało.
Trzeba było siedzieć w domu
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-09-24, 19:32 39
Co się odwlecze to nie uciecze.

Zgłoś
Avatar
~Nei 2019-09-24, 19:49 3
Bad trip
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-09-24, 20:49 11
Podobny przypadek miał miejsce kilka lat temu na trasie Tarnów-Kraków-Auschwitz. Otóż pierwszy transport więźniów do tego obozu odbył się właśnie z Tarnowa. Podczas którejśtam rocznicy zorganizowano coś w rodzaju "wycieczki pamięci". Po uroczystościach w samym Tarnowie ocaleni, dziennikarze i jakieś pionki z władz zapakowały się do specjalnie na tę okazję podstawionego pociągu, żeby przebyć nim tę trasę. I podczas jazdy jeden z ocalałych uczestników tego pierwszego transportu zmarł. Prawdopodobną przyczyną zgonu był atak serca spowodowany silnymi emocjami, jednak nie można też wykluczyć ran głowy zadanych przez żołnierza kolbą karabinu.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2019-09-24, 21:04 5
W Polsce znów w obozie giną Żydzi. Czy znów będziemy w to mieszać Niemców? Ja się pytam!
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-09-25, 3:47
to się nadaje na mema... podobna do merkelowej zdziwionej, że plan z emigrantami nie wypalił
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-09-25, 9:38 2
Oszukać przeznaczenie - nie tym razem.
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-09-25, 21:52
dziwne, ale to logo ,,śmierć zza grobu,,
przypomina bardzo logo PO
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-09-25, 22:08
donkapusta napisał/a:

W Polsce znów w obozie giną Żydzi. Czy znów będziemy w to mieszać Niemców? Ja się pytam!



Lepiej: żydzi znów giną w transporcie do Aushwits, czy Antysemityzm w Polsce się skończy? Polacy też zabijali żydów, " Przeżyłą Obóz, Przezyła Hitlera, nie przeżyła Polskiego transportu do Aushwits" " Czym się różni Transport do Aushwits od przejazdu PKP? Tym, że ten pierwszy dało się przeżyć"
Zgłoś