18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
mygyry 2015-02-05, 9:23 9
Poszedł kupić glany
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2015-02-05, 11:11 47
Fajnie ogląda się cwaniaków, co w ułamek sekundy zmieniają się w ofiary
Zgłoś
Avatar
Ciasteczkowypotwor 2015-02-05, 11:17
I tak właściciel psów odpowiadałby za szkody, bo brama powinna być tak skonstruowana, żeby pies nie mógł się za nią wychylić.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2015-02-05, 11:29 65
Ciasteczkowypotwor napisał/a:

I tak właściciel psów odpowiadałby za szkody, bo brama powinna być tak skonstruowana, żeby pies nie mógł się za nią wychylić.



Tyle, że to nie pies się wychylił tylko debil włożył tam stopę
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2015-02-05, 11:50 4
Buuuha, ha, ha, ha... brawo pieski
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2015-02-05, 12:21 7
Tak ciężko zauważyć, że temu psu coś spierdoliło pod tą bramę (pewnie jakaś zabawka) i nie mógł tego wydostać?! Koleś podszedł, żeby mu to podać butem, a on wtedy zaczął go wciągać. Dlatego nauczka. Trzeba mieć wyjebane na problemy innych i iść dalej, bo dobroć nie popłaca.
Zgłoś
Avatar
lukasz634 2015-02-05, 12:21
Ale debil
Zgłoś
Avatar
Ciasteczkowypotwor 2015-02-05, 12:23
Tafariel napisał/a:



Tyle, że to nie pies się wychylił tylko debil włożył tam stopę



Sprawiedliwość sprawiedliwością, sąd sądem
Zgłoś
Avatar
elda1987 2015-02-05, 14:03 2
@zacharael - gdzie ty tam kurna widzisz jakąś zabawkę? Pies zaczął drzeć japę, jak koleś przechodził obok a ten chciał przycwaniakować i skończyło się jak widać.
Zgłoś
Avatar
chetek 2015-02-05, 14:15 1
Pewnie potem typ miał pretensje do właścicieli. Kamera dobra rzecz w dzisiejeszym świecie.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2015-02-05, 16:39 1
Ciasteczkowypotwor jestes tak doinformowany w tej sprawie jak wojtyla o biologii i naukach scislych czyli zero!
Te psy nie zatakowaly tylko zostaly sprowokowane przez czlowieka czyli wina czlowieka a nie psa gowno wlascicielowi moga zrobic!
Zgłoś
Avatar
DreD4000 2015-02-05, 18:32
hahaha. jeszcze facet powinien wpierdol dostać bo przez takich zjebów psy odreagowują na niewinnych ludziach.
Zgłoś
Avatar
wojtekrts4 2015-02-05, 19:16 1
Pamiętam jak kilka lat temu, u sąsiada gnojek około 12 lat wtedy, przełożył ptaka między sztachetkami żeby oszczać psa. Finał raczej łatwy do przewidzenia, dzieciak miał dużo farta bo piesek był mały i obgryzł mu tylko napletek. Ale pogotowie było i szwy też
Zgłoś
Avatar
padi666 2015-02-06, 0:29 2
@Tafariel, mnie kiedyś ujebał w dłoń piesek nieduży jak przechodziłem chodnikiem, podskoczył i przez lukę w ogrodzeniu złapał mnie i zawisł psisyn, rozorał łapę. Jak rękę zobaczył ojciec (bo ja miałem w sumie to w dupie) to pojechaliśmy na miejsce i zażądał od właścicielki karty szczepień. Nie chciała pokazać. A teraz najlepsze, ojciec wqrwiony wezwał psy (te niebieskie) i za chwilę przyjechali. Mimo że napierdalali dzwonkiem to kobita nie wychodziła z domu. W końcu jeden nie wytrzymał i otworzył furtkę, wtedy kundel ujebał go w nogę (pies dla psa wilkiem). Ten kolo dostał takiego wkurwa, że nie dość że dostała zajebiste kolegium, koszty trzymania psa na obserwacji, pies nieszczepiony był, to jeszcze musiała mi wypłacić odszkodowanie (w sumie hajsu nie widziałem nawet bo ojciec zgarnął (żartuję, opłacało się). Tylko te jebane zastrzyki w brzuch, ja pierdolę....
Zgłoś