18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
I................r 2014-05-13, 17:24 214
Takich ludzi powinni wystrzelać odrazu.
A potem sie dziwia ze ludzie nie chca pomoc, ze znieczulica, ze chuj wie co, bo banda jebanych popierdolcow robi w chuj niesmieszne, jebane durnowate żarty. Żeby kiedyś sie ten smiec wykrwawial na ulicy i nikt mu nie pomogl bo myslal ze to "prank".
Kurwa, jestem tak wkurwiony że nawet tej jebanej dziewczynce bym wyjebał kopa w morde żeby miała powod do placzu, smarkata dziwka.
Chuj w dupe takze ludziom ktorzy subskrybuja takie gowno.

Dajcie masc.
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-05-13, 17:41 12
@Inspektor
Nie chcę nic mówić, ale spierdalałbyś ile tchu w piersi
Tego typu pranki są zabawne tylko dla widowni.
Fakt, że w 90% przypadków są zwyczajnie idiotyczne i wkurwiające, a ich scenarzyście należy się wiadro gówna na głowę to ten jednak; podobny jest do słynnego numeru w windzie, który był "mocny" i wielu osobom przypadł do gustu
Znieczulica, nie bierze się z durnowatych żartów niedorozwiniętych dzieciaków, tylko z dziczejącego społeczeństwa, które po za sobą nie dostrzega lub nie chce dostrzegać niczego innego.
Zgłoś
Avatar
Kielo88 2014-05-13, 17:48 53
@up Mówisz o tym w windzie, w której dziewczynka z buta wyłapała?
Niektórzy mają inne odruchy niż spierdalanie.
[0:50]
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-05-13, 17:49
@Autor, jesli mamy ten sam prank w windzie na mysli, to jakis chlopak broniac swoja dziewczyna wlasnie sprzedal jej kopa(tej malej) w morde, a potem uciekl.

Nie wiem czemu, ale podczas takiego silnego stresu + strachu dostaje szału, wiec pewnie bym wyjebal jej buta i uciekl. Może byłem jakims berserkiem w poprzednim zyciu
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-05-13, 17:50 10
@kielo, Inspektor
W windzie jest jeden zasadniczy problem.
Nie ma gdzie spierdolić
Zgłoś
Avatar
Kielo88 2014-05-13, 17:56 1
@Autor, Jakbym był sam pewnie bym spierdolił, ale jeżeli byłbym z kobietą i ta dziewczynka by się na nią rzuciła, to wpierdol murowany...
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-05-13, 17:58 5
Nikt jej nie jebnął i nie odstrzelił? No kurwa zawiodłem się.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-05-13, 18:54 1
kalefixy do wymiany, czas na zmiane pampersa

@kielo ten fail prank to fake.
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-04-22, 15:07
Inspektor napisał/a:

Takich ludzi powinni wystrzelać odrazu.
A potem sie dziwia ze ludzie nie chca pomoc, ze znieczulica, ze chuj wie co, bo banda jebanych popierdolcow robi w chuj niesmieszne, jebane durnowate żarty. Żeby kiedyś sie ten smiec wykrwawial na ulicy i nikt mu nie pomogl bo myslal ze to "prank".
Kurwa, jestem tak wkurwiony że nawet tej jebanej dziewczynce bym wyjebał kopa w morde żeby miała powod do placzu, smarkata dziwka.
Chuj w dupe takze ludziom ktorzy subskrybuja takie gowno.

Dajcie masc.



Co za bydle z ciebie człeku bez poczucia humoru. Jak można napisać takie ohydne bzdury jak ty to zrobiłeś.
Zgłoś