18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
vintager 2014-10-12, 22:52 1
Niemożliwe, że Rosja. Milicjant po 15 sekundach Fake, zgłaszam do CBŚ
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-10-12, 23:33
@up, to jest Rosją. Tam wszystko jest możliwe.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-10-13, 0:28 40
Ale ciota z tego motocyklisty. Typowa atencyjna kurwa. Musi ponapierdalać żeby zwrócić uwagę na siebie i swój jednośladowy pierdolot, na którym kiedyś się zabije.
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2014-10-13, 9:46 14
@up

ochłoń ! kiedyś uzbierasz na motor :p
Zgłoś
Avatar
macleod 2014-10-13, 9:55 4
Jedzie slalomem między samochodami w korku i wydaje mu się, ze wszyscy muszą go widzieć i mu natychmiast zjechać z drogi. Potem liczył, że upierdzieli lusterko i odjedzie, ale się przeliczył ...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-10-13, 12:05 9
a zrobiłbym dokładnie tak samo - potem w sądzie tłumaczyłbym że miałem podejrzenie że gość chce mnie okraść i w ramach paniki noga ześlizgnęła mi się ze sprzęgła. I jeszcze domagałbym się zwrotu od cwela za porysowanie lakieru.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2014-10-13, 15:48 1
jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie ubezpieczenia to właśnie takowa opcja lub gdy Cię wyprzedza z prawej strony

To mnie tylko irytuje, że większość nie myśli i doprowadza do durnych sytuacji
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-10-13, 18:13 24
Bułka_bez_Masła napisał/a:

ochłoń ! kiedyś uzbierasz na motor :p


Po co mi motor. Kupie samochód i będę taranował motocyklistów
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-10-14, 10:16
Ja jako linię obrony przyjąłbym że przestraszył mnie tym uderzeniem, z wrażenia sprzęgło puściłem i auto poszło. Na moje to gość ma spore szanse dostać nawet kasę z OC, bo w końcu motocyklista wjebał się na jego pas.

Co do dyskusji wyżej
"Zbierać na motor" ? Motor można za 5-6 kapci kupić, taki dla szpanu starczy, bo po motorze nie widać czy ma 13 lat czy 3. Też mi coś, kupa kasy. Nawet 20 kapci za nowszy to nic przy dobrym aucie z tego samego rocznika.
Zgłoś
Avatar
A................r 2014-10-14, 11:38 6
Jebanym skurwysynom się wydaje,że są panami drogi i każdy ma spierdalać do rowu bo PAN jedzie 140 na 50 i nie będzie kurwa czekać.
Ja rozumiem zachowanie kultury na drodze,zwykle staje tak by przepuścić ich i nie musieli stać w korku ale motocyklistom (podobnie jak kierowcom niektórych marek samochodowych) jebie się we łbach i uważają się za szeryfów dróg.
Jeszcze kurwa to obijanie aut i urywanie lusterek - myślą,że jak mogą coś urwać i szybko spierdolić to są bezkarni.
A takiego huja, bo nie są
Brawa dla kierowcy.
I ja się nie wygrażam przez kabelek,bo w większości przypadków nie możesz bezkarnie wymierzyć sprawiedliwości, szlifując komuś gębę albo pękając paluszki,bo przekroczenie obrony koniecznej ale w wypadku gdy ktoś próbuje ci uszkodzić auto to niestety panika robi swoje, noga ze sprzęgła i na gaz.
A potem tylko dobry prawnik i jeszcze odszkodowanie zasłużone do kieszonki.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-10-14, 11:54 6
Jak ja nienawidzę jak mi się kurwy na motorach na światłach albo w korku przeciskają na milimetry od lusterka !! Powinien go ten policjant zastrzelić profilaktycznie !!
Zgłoś
Avatar
mutant 2014-10-14, 12:15
na zdrowie !
Zgłoś
Avatar
Adon 2014-10-14, 16:14 1
Vuko napisał/a:

Ale ciota z tego motocyklisty. Typowa atencyjna kurwa. Musi ponapierdalać żeby zwrócić uwagę na siebie i swój jednośladowy pierdolot, na którym kiedyś się zabije.


Ty jebany matkojebco , jebnij się w ten pusty łeb kutasie głupi. Jeżeli się zabije to on a nie ty więc chuj twojego taty Ci do tego!
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-10-14, 17:13 4
@up

Ale może spowodować śmierć innych. Wyczyść pysk szczotką ryżową i szarym mydłem, bo szambo zeń leci przeokrutne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie