18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
mischa90 2012-03-07, 11:48 2
genialny, a jak się zmienił od czasów 'idola'
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-03-07, 12:02 2
Większość pewnie nie wie kto to GC
Zgłoś
Avatar
furion 2012-03-07, 12:48 74
W "Mam Talent" przegrałby z 5cio letnią dziewczynką
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-07, 14:26 6
Fajnie, ale czy lepiej od Grzesia, to nie wiem. Grzesiu był jedyny i niepowtarzalny.
Zgłoś
Avatar
andre_1 2012-03-07, 15:02 7
co się tu kurwa dzieje
Zgłoś
Avatar
przejebka 2012-03-07, 15:04 7
jak dla mnie to najlepszy głos jaki kiedykolwiek wyniknął z tych wszystkich idolów i innych tego typu gówien. Głos fenomenalny,płyta która wydał też bardzo dobra, ale nie ma gościa,aż poszperam co on tam porabia teraz
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-03-07, 15:15
@up
w ramach solidarnosci z kolegą rozykiem prosze o ukaranie mnie ostrzeżeniem (choc mam chyba ostatnie). Moja opinia jest identyczna, wiec w pelni zasluzylem
Zgłoś
Avatar
kwartet10 2012-03-07, 15:28 2
zaśpiewał naprawdę dobrze, ale wg mnie oryginał to zupełnie inna bajka. taka refleksja co do tego bum na programy 'patrz jak spiewam': w szansa na sukces wiekszosc uczestnikow prezentowala swietny poziom, o wiele wyzszy niz w innych mlodszych programach
Zgłoś
Avatar
piołun 2012-03-07, 15:42 2
Dobrze mi się słucha kiedy nie patrzę na film. Dużo przestrzeni gość potrzebuje do śpiewania..
Zgłoś
Avatar
eye-toy 2012-03-07, 16:03 21
Co to kurwa jest?
To ma być Sadistic?
Po co wrzucać tu takie filmiki, które nijak nie są związane z tematyką strony?
Człowiek przychodzi zmęczony do domu, chce odreagować codzienne gówno związane ze szkołą czy pracą oglądając rozjebanych brud... Arabów, bijących się czar... Murzynów, martwe płody, urwane ręce, dziwne przypadki medyczne czy nawet poczytać o najsławniejszych seryjnych mordercach czy innych zjebach, ale nie kurwa. (Tak wiem że to na Hardzie, niemniej na głównej nie powinno być czegoś takiego. Portal to miejsce na podobną tematykę tylko w lżejszym wydaniu - połamane ręce, wypadki, skejciki trące mordą o beton i inne faile) Przychodzi, odpala z nadzieją Sadistica i co kurwa? Kolejny kwej czy inna chujnia. Po co i dlaczego? Nie neguje braku talentu zaprezentowanego na powyższym filmiku, ogólnie bardzo fajnie, tylko kurwa to nie jest miejsce aby się dzielić czymś takim, co to kurwa wnosi do Sadistica i jego starej idei???
Zgłoś
Avatar
anotherbrick 2012-03-07, 16:20
@eye-toy dlaczego? bo teraz kwejk i sadol mają wspólnego właściciela
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-03-07, 16:25
Cytat:

jak dla mnie lepszy od oryginału



Niema bata. Ciechowski był geniuszem muzycznym i wg. mnie jego wykonanie było lepsze. Poza tym Pan Grzegorz miał trochę szersze pole działania w swoich utworach niż tylko śpiew (czyt. muzyka)

Oczywiście możesz mieć swoje zdanie i tak-koleś dobry jest.
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2012-03-07, 16:28 2
@up eye-toy
Jesteś upośledzony? Ile razy ktoś musi sie rozpisywać dla takich głąbów jak ty? Chcesz wrażen, spierdalaj na harda.
Zgłoś
Avatar
matik1993 2012-03-07, 16:32
Jeden z niewielu programów, które że tak napisze się nie "sprzedały". I zadziwia mnie swoją prostotą. Piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie