18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Mr Dan 2012-10-16, 18:42 3
-Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip hopu.
-A co jest w przeklinaniu do zrozumienia?
-Nie wiem

Brawo. A myślałem, że gimnazjaliści w Realu na palecie (temat wyżej) to dzisiejszy debil nr 1.
Zgłoś
Avatar
Pokahontaz 2012-10-16, 18:44 5
W każdej muzyce są dobrzy artyści, artyści którzy robią coś dla hajsu i idioci których utwory są denne i rozumiane tylko przez niż intelektualny. No dobra, może nie w każdej. Ja osobiście lubię sobie zapuścić jakieś hiphopowe kawałki, są ludzie którzy robią to z sercem i głową. A to co prezentowane jest na tym filmiku to jest niedojebany odłam hiphopu, ludzie którzy niszczą tą subkulturę. Nie patrzcie na stereotypy tworzone przez uliczny rap i ludzi którzy nie skończyli gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-10-16, 18:49
Eh jestem przedstawicielem tej kultury, i bardzo mi przykro, że tacy ludzie reprezentują go w mediach. W każdej subkulturze znajdą się jakieś wyjątki i nie da się tego uniknąć.

PS. "Inne sample, inne słowa ciongle som"

Tak te błędy w linijce wyżej zostały popełnione celowo.
Zgłoś
Avatar
senor_peralta 2012-10-16, 18:52 1
BongMan napisał/a:


Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę skurwysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.



I napisał to człowiek, który w każdym Niemcu widzi ssmana
Zgłoś
Avatar
lesny05 2012-10-16, 18:59 1
Raperky sie zbulwersowały i piszą "bo uogólniacie" albo "jak wszędzie znajdą się idioci"... Akurat w tym momencie sytuacja wygląda tak, że WIĘKSZOŚĆ osób z subkultury rapu i hip hopu to debile. Wiem co mówię, bo miałem wiele razy do czynienia z dresami. Chodze z jednymi do klasy, do szkoły, widuje ich w mieście i wszędzie, znam ich logikę i tok myślenia przez to, że wiele razy miałem z nimi na pieńku przez to, że niby oni mówią "Liryka to jest to" itp, a nie potrafią zrozumieć ani ułożyć poprawnie prostego zdania w języku polskim. Rap to jest śpiewanie, czyli kultywowanie plebsu i wszystkich niemoralnych zachowań takich jak narkotyki, przemoc, głupota, kurestwo itd...
Zgłoś
Avatar
adris 2012-10-16, 19:04
BongMan napisał/a:

Nawiązując do ludzi, którzy krytykują innych ze względu na to jakiej muzyki słuchają, zacytuję Rahima:

Ci mali i duzi, i intruzi,
którzy z butami cisną w życie innych ludzi.
Każdy potworny wstręt we mnie budzi,
najchętniej rozpieprzyłbym ich z Uzi.

PS:

Przez uogólnianie i uprzedzenia w Polsce rozszerza się głupota. Nienawidzę skurwysynów bez mózgu i własnego poglądu na świat.


Własnymi słowami nie potrafisz się określić tylko cytować kolejnego rapera ? Może mnie interesuje twój pogląd na ten temat, a nie chcę wyciągać wniosków z kilku zdań kolejnego Pseudo-Artysty. Czytając ciebie widzę przed sobą obraz łebka jakich wielu, któremu powiesz ,,Słuchaj, ciężko w tym kraju jest'' A on ci odpowie jakimś znakomitym wersem.

Ale w porządku, zagram w twoją grę, z tego co zacytowałeś, mogę wywnioskować że Rahim powinien ,,rozpieprzyć z uzi'' większość swoich fanów, bo teraz po premierze ich GENIALNEGO WCALE NIE KOMERCYJNEGO filmu ,,Jesteś bogiem'' w Autobusach da się słyszeć po 10 razy dziennie PFK, czy inne ich smrody z noki 3510. Nie uważasz że puszczając to nijako ingerują w moją przestrzeń osobistą, bo nie wiem jak inni, ale ja nie umiem wyłączyć uszu.
Zgłoś
Avatar
reflex7 2012-10-16, 19:14 1
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę skurwysynów w dresach.



az sie zalogowalem zeby postawic piwo.
Zgłoś
Avatar
Patriot91 2012-10-16, 19:15 4
@Rockface123
Idąc twoim tokiem rozumowania przez metal w Polsce rozszerza się pryszczata cera i długie brudne przetłuszczone włosy
Zgłoś
Avatar
szalonyziomm 2012-10-16, 19:19 2
patologia to może jest u Ciebie na osiedlu prostaku, nie wiem skąd w ogóle skojarzenie rapu i dresiarzy naoglądałeś się pierdół w internecie i siejesz bzdury, skąd oni wzięli tych dwóch lekkopółśmiesznych kolesi do tej "sondy ulicznej" bo inaczej tego nazwać nie można, niestety w dalszym ciągu niektóre gatunki muzyki są kojarzone przez gimbusów z określonymi standardami medialnymi... matka wie że klniesz
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2012-10-16, 19:22 4
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę skurwysynów w dresach.



przez burze piaskowe na saharze rozszerza się epidemia grypy... nienawidzę rodzynek w makowcu

Słowem: W dupie byłeś, chuja widziałeś
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-16, 19:22 1
Zrozumcie że rap to nie jest tylko bujanie się tępych dresów.
Jak wy chcecie na podstawie paru najebanych kretynów oceniać całą kulturę to ja pierdole!
HH mieści wszystko, od płytkich tekstów o dupie marynie po naprawdę wartościowe teksty które poruszają poważne tematy.
Rap =/= dresy, ale żeby to zrozumieć trzeba trochę go poznać a nie, wy chyba słyszycie go tylko w tedy jak ktoś go puści z telefonu.
Zgłoś
Avatar
Majkel212 2012-10-16, 19:23
rockface123 napisał/a:

przez hip hop w polsce rozszerza się patologia... nienawidzę skurwysynów w dresach.


No tak, lepiej oglądać szerzące się pedalstwo w zgejonych rureczkach
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-10-16, 19:25
mnie najbardziej śmieszy przeżywanie tekstów w piosenkach a już największą tragikomedią są szczyle, które chodzą po ulicy i na cały regulator puszczają zajebiste hh bity ze swoich fonów, no i to gibanie na boki ;]
ema ziom!
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-10-16, 19:28
Po tonie głosu tego pierwszego łebka już słychać że inteligencją to on nie grzeszy. A najbardzej mnie bawi gdy jakiś gimus mi zwróci uwage "Rap to muzyka, HipHop to kultura" To jest takie żałosne.
Zgłoś
Avatar
czub1789 2012-10-16, 19:29
na metalu muzyka sie nie konczy teraz powiem do was tak jak wy do nas wy brudasy z przetluszczonymi wlosami wstrzyknijcie sobie kolejna dawke hery pomachajcie lbem przy rzepoleniu i wokaliscie dracego ryja do mikrofonu FAJNIE KURWA UOGÓLNIAC W PIZDU?sluchacze metalu wcale o was tak nie mysle jak tu napisalem ale chcialem zwrocic wam uwage ze wielokrotnie mowicie o tym ze nie jestescie satanistami nie jecie kotow itp itd i czujecie sie dotknieci tym stereotypem wiec kurwa kogos tez dotykaja stereotypy chcecie byc postrzegani w dobrym pozytywnym swietle to uszanujcie czyjs gust inny ubiór czy subkulture kazdy ma swoj gust jeden woli brunetki inny blondynki a jeszcze inny dziewczyny z kutasami kazdy niech patrzy na siebie i bedzie obiektywny to wszyscy zaczniemy siebie nawzajem zrozumiec
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie