18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
precission 2021-08-25, 17:23 19
Ty halman jesteś już tak wkurwiajacy, że weź już opuść ten portal.
Jaki kurwa punkt honoru? Auto zajechało drogę ludziom pacanie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-08-25, 17:25 12
precission napisał/a:

Ty halman jesteś już tak wkurwiajacy, że weź już opuść ten portal.
.


dobrze panie motocyklisto, przepraszam panie motocyklisto, szacunek panie motocyklisto bo do zmarłych to ja mam szacunek.
Zgłoś
Avatar
garota 2021-08-25, 17:36 6
To nie chodzi o bycie motocyklistą, po prostu brak logiki w twojej ocenie sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-08-25, 17:38 4
precission napisał/a:

Ty halman jesteś już tak wkurwiajacy, że weź już opuść ten portal.
Jaki kurwa punkt honoru? Auto zajechało drogę ludziom pacanie.



Jakie zajechało drogę ? Jak by nie zapierdalał to by dal radę to auto zmieniało juz pas jazdy (fakt nie na swój) ale juz dużo wczesniej miał możliwość .
Zgłoś
Avatar
oligoxystreone 2021-08-25, 17:42 2
Kierowca terenówki winny.
Zgłoś
Avatar
merol 2021-08-25, 17:44 4
Zniszczyli tak pięknego pick-up'a...
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2021-08-25, 17:56 5
Z kilometra było widać tego pick-upa. Motopizda chyba oczy w dupie miał...
Zgłoś
Avatar
palziu 2021-08-25, 18:38 5
nie, nie mają w zwyczaju się zabijać... Może to tak wyglądać na filmie, jednakże ma to swoje uzasadnienie w instynkcie samozachowawczym. W sytuacjach podbramkowych mózg powoduje że skupiasz swój wzrok na przeszkodzie, którą dostrzegłeś i za wszelką cenę nie chcesz w nią uderzyć . Stan ten określany jest fiksacją wzroku. Dodając do tego fakt, że na 2 kołach "jedzie się tam gdzie się patrzy", facet wjeżdża na czołówkę z samochodem bo na nim skupił swój wzrok i wjechał na sadola. Jest wiele takich pułapek w instynkcie samozachowawczym jeżdżąc na 2 kołach.
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-25, 18:53 2
Każdy ma w życiu jakiś cel...
Zgłoś
Avatar
precission 2021-08-25, 19:34 1
Anosa20 napisał/a:

Każdy ma w życiu jakiś cel...



Halman napisał/a:

dobrze panie motocyklisto, przepraszam panie motocyklisto, szacunek panie motocyklisto bo do zmarłych to ja mam szacunek.



Halman napisał/a:

dobrze panie motocyklisto, przepraszam panie motocyklisto, szacunek panie motocyklisto bo do zmarłych to ja mam szacunek.



No i widzisz nie jestem motocyklistą, ale za to mam mózg i go używam, a jak widać u Ciebie zwoje się wyprostowały.
Zgłoś
Avatar
barniak 2021-08-25, 20:01 2
precission napisał/a:

Ty halman jesteś już tak wkurwiajacy, że weź już opuść ten portal.
Jaki kurwa punkt honoru? Auto zajechało drogę ludziom pacanie.



Przecież widać ze motocyklista zapier… jak pojebany a na filmiku widzimy tylko jego hamowanie. Gość z osobówki nie był w stanie oszacować jego odległości i prędkości tak zapier… smierć na własne życzenie
Zgłoś
Avatar
A................z 2021-08-25, 20:51
Oho halmana stary przerobił i teraz musiał coś dodać w swoim stylu, żeby uspokoić emocje. Moderacja jest bardzo prawilna i lubi brać w p\/.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-25, 21:01 1
palziu napisał/a:

nie, nie mają w zwyczaju się zabijać... Może to tak wyglądać na filmie, jednakże ma to swoje uzasadnienie w instynkcie samozachowawczym. W sytuacjach podbramkowych mózg powoduje że skupiasz swój wzrok na przeszkodzie, którą dostrzegłeś i za wszelką cenę nie chcesz w nią uderzyć . Stan ten określany jest fiksacją wzroku. Dodając do tego fakt, że na 2 kołach "jedzie się tam gdzie się patrzy", facet wjeżdża na czołówkę z samochodem bo na nim skupił swój wzrok i wjechał na sadola. Jest wiele takich pułapek w instynkcie samozachowawczym jeżdżąc na 2 kołach.



W piździe ma to uzasadnienie, a nie w instynkcie. Poza tym, jeśli próbujesz kogoś usprawiedliwiać, że kieruje się instynktem, a nie rozumem, to robisz z niego bezmyślnego zwierza. Jeśli na prawdę nie widzisz co się tu stało, to jesteś jeszcze głupszy niż te instynktowne, zafiksowane motopizdy.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2021-08-25, 21:05
SLASH nie żyje?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie