18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:33 4
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

Ja cię nie znam. Miałem tu kiedyś konto, usunąłem, ale wróciłem. A nick taki, bo ile można słuchać o "Polsce dla Polaków" i innych tego typu bzdurach.



A dla kogo Polska? Dla Afgańczyków? Czy do swojego mieszkania drzwi masz otwarte 24/h i zapraszasz KAŻDEGO bez wyjątku? Jak tak to proszę daj namiary chciałbym pomóc osobom które mieszkają w Twoim mieście.

Zgłoś
Avatar
HiroTailo 2022-09-21, 17:33 2
PanKukuruźnik82 napisał/a:

A to dopiero początek problemów z "naszymi braćmi ".
Nie trzeba być Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa by przewidzieć żę wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą " braciom ", to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..
A teraz czekam na fikołki logiczne ukrofilów, poliniaków i fajnopolaczków jak i samych ukrów obecnych na sadolu by logicznie wyjaśnili co sie na tym filmiku odpierdoliło i o czym mówi ten gość.
Oczywiście komentarze Polaków również mile widziane. Wypowiedzmy sie.



co Ty pierdolisz, gosc byl chory psychicznie, rownie dobrze, moglbym to byc eskimos.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-09-21, 17:39
HenrykS. napisał/a:

Tak, to lewak "Pereze87"
O, i nawet nasz stary przyjaciel Saszka się odezwał. Spierdoliłeś z ukrainu w 2014r. z pełnymi nachami, bo zrobiło się gorąco i już prawie nauczyłeś się pisać po polsku.



Aż mi zajady popękały ze śmiechu
Możesz mi jeszcze przypomnieć wyniki moich ostatnich badań kału?
Pamiętasz ten ostatni tort czekoladowy, który jadłeś na swoich urodzinach?
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:40 7
A tak ogólnie polecam sobie poczytać o mieszkaniach na klinach, ludzie czekali na mieszkania po kilka lat i mieli się wprowadzić ale niestety nie mogą bo Polakom bardziej zależy żeby Ukraińcy mieli mieszkanie za darmo jak na swoich rodakach którzy mieli tam mieszkać i PŁACIĆ za mieszkania (mimo że socjalne, to też obowiązuje opłata czynszowa).
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-09-21, 17:49
Chuj mnie to interesuje , ale zaglądam żeby zostawić swój chujowy komentarz . tak że tego .
Zgłoś
Avatar
1bolek1 2022-09-21, 17:51 1
jeśli ktoś nie rozumie , że w każdym narodzie znajdzie się patola, to jest idiotą,
a oto przykład,
niemniej, będzie wykorzystywany w materiałach propagandowych
Zgłoś
Avatar
PolskaJestDlaWszystkich 2022-09-21, 17:55 1
Indywidualista napisał/a:

A dla kogo Polska? Dla Afgańczyków? Czy do swojego mieszkania drzwi masz otwarte 24/h i zapraszasz KAŻDEGO bez wyjątku? Jak tak to proszę daj namiary chciałbym pomóc osobom które mieszkają w Twoim mieście.



Eh, lecisz w hiperbolę i myślisz "Ha, mam cię". To prosty sposób, ale życie nie jest czarno białe. To użyję podobnego argumentu, a ty trzymasz drzwi zaryglowane na 4 zamki i wpuszczasz tylko tych, którzy przedstawią akty urodzenia na 4 pokolenia wstecz, aby potwierdzić, że to prawdziwi Polacy? Jak widzisz oba argumenty są z d*py.
Nie, nie wpuszczam KAŻDEGO. Wpuszczam po weryfikacji, albo za poświadczeniem innych znajomych. I czasami zdarzało się wpuścić jakiegoś frajera, który wydawał się w porządku ale potem zaczął robić syf i trzeba go było za szmaty wyrzucić. No popatrz, zupełnie jak z ludźmi przekraczającymi granicę. Czasami weryfikacja zawodzi. A czy to znaczy, że od tamtego typa wszystkich od razu z automatu uznaję, za robiących burdel, bezmyślnie wrzucając do jednego wora? No nie, bo umiem myśleć.
Gdzieś mam narodowości, mnie interesuje jak się zachowujesz, jak pracujesz i co wnosisz do lokalnej społeczności. Jest niejeden Afgańczyk, którego wolałbym mieć za sąsiada niż niektórych Polaków, których widuję na co dzień. Najebanych, niszczących lokalną infrastrukturę i ciągnących socjal, bo mogą to po c*uj pracować?

Bym tego wszystkiego nie pisał, ale trochę przelała mi się czara goryczy. Ile można czytać o Wołyniu od ludzi, którzy wiedzą o nim niewiele, poza popularne hasła i treści. To jest mój ostatni komentarz. Live and let live. Jebać wszystkich, którzy sieją rozpierdol, niezależnie od narodowości.
Zgłoś
Avatar
kasixxx1234 2022-09-21, 17:56 2
banderowskie ścierwa
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-09-21, 17:58 10
Halman napisał/a:

masz jakieś dowody po za tym ze ktoś tak sobie powiedział na filmiku? to sklej japę



Wołyń się nie odbył, bo nikt filmiku nie wrzucił XD
Idź pod Lidlem datki zbierać
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-21, 18:08 11
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

Ile można czytać o Wołyniu


Aż się kurwa nie rozliczymy z ukrami za ten Wołyń. Aż ciała bestialsko pomordowanych kobiet i dzieci nie spoczną w normalnych grobach. Aż rodziny ofiar nie dostaną zadośćuczynienia. Aż pierdoleni ukraińcy nie przyznają, że to było ludobójstwo i za nie nie przeproszą.
Może ty masz na to wyjebane (to dużo o tobie mówi), ale inni nie mają.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 18:24 2
Ale pięknie się tutaj dzieje, kurwa wy nie widzicie że ta ruska onuca specjalnie takie materiały wrzuca żeby napuszczać polaków nawzajem na siebie, kurwa a wy go jeszcze bronicie, wstyd kurwa, my próbujemy zwalczać takie onuce a wy każecie nam lachę Ukraińcom ciągnąć, lemingi jebane

Ja pierdole wyganiać chcecie wszystkich Ukraińców do kraju ogarniętego wojną zamiast pojedyncze jednostki rozliczać ze swych czynów to wrzucacie wszystkich do jednego wora, pierdolona banda faszystów się z was robi , bez urazy dla normalnych userów i z wielkim chujem w dupę wszystkim debilom co ulegają tym manipulacjom. Pierdolnijcie się czasem w te zjebane łby czasem.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 18:32 10
tedwaha napisał/a:

Ale pięknie się tutaj dzieje, kurwa wy nie widzicie że ta ruska onuca specjalnie takie materiały wrzuca żeby napuszczać polaków nawzajem na siebie, kurwa a wy go jeszcze bronicie, wstyd kurwa, my próbujemy zwalczać takie onuce a wy każecie nam lachę Ukraińcom ciągnąć, lemingi jebane
Ja pierdole wyganiać chcecie wszystkich Ukraińców do kraju ogarniętego wojną zamiast pojedyncze jednostki rozliczać ze swych czynów to wrzucacie wszystkich do jednego wora, pierdolona banda faszystów się z was robi , bez urazy dla normalnych userów i z wielkim chujem w dupę wszystkim debilom co ulegają tym manipulacjom. Pierdolnijcie się czasem w te zjebane łby czasem.



Leć na Ukrainne walczyć waleczny napinaczu. "polaków" z małej, a "Ukraińcom" z dużej! Kraj ogarnięty wojną jest może w 20-30% i to tereny wschodniej Ukrainy.
Może czas skończyć to propagandę o przyjaźni Polsko-Ukraińskiej Niech zostanie ten co na siebie pracuje, pół roku powinno wystarczyć na doszlifowanie języka, a reszta wypad.

"Pierdolnijcie się czasem w te zjebane łby czasem." - wypróbuj najpierw na sobie ukrolubie kolejny.
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 18:34 6
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

Nie, nie wpuszczam KAŻDEGO. Wpuszczam po weryfikacji, albo za poświadczeniem innych znajomych. I czasami zdarzało się wpuścić jakiegoś frajera, który wydawał się w porządku ale potem zaczął robić syf i trzeba go było za szmaty wyrzucić.



To słaba ta twoja weryfikacja. Robiłem za małolata imprezy na kilkadziesiąt osób, ale w życiu nie zdarzyło mi się musieć wyrzucić kogoś z domu, bo trzodził... a w swoim domu, to nie pamiętam, abym musiał kiedykolwiek zwrócić komuś uwagę.

Nie potrafisz więc zweryfikować ludzi, których wpuszczasz do siebie. Zabrałbym takim prawa wyborcze. Kryminalistom też ;]
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-21, 18:41 9
tedwaha napisał/a:

Ale pięknie się tutaj dzieje, kurwa wy nie widzicie że ta ruska onuca specjalnie takie materiały wrzuca żeby napuszczać polaków nawzajem na siebie, kurwa a wy go jeszcze bronicie, wstyd kurwa, my próbujemy zwalczać takie onuce a wy każecie nam lachę Ukraińcom ciągnąć, lemingi jebane
Ja pierdole wyganiać chcecie wszystkich Ukraińców do kraju ogarniętego wojną zamiast pojedyncze jednostki rozliczać ze swych czynów to wrzucacie wszystkich do jednego wora, pierdolona banda faszystów się z was robi , bez urazy dla normalnych userów i z wielkim chujem w dupę wszystkim debilom co ulegają tym manipulacjom. Pierdolnijcie się czasem w te zjebane łby czasem.



Jak ci się nie podoba, to wracaj na ukrainu. "Ogarniętego wojną", chyba żydowską dupą i korupcją. Własny kraj rozjebaliście i jeszcze wam mało.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 18:44
neo001 napisał/a:

Leć na Ukrainne walczyć waleczny napinaczu. "polaków" z małej, a "Ukraińcom" z dużej! Kraj ogarnięty wojną jest może w 20-30% i to tereny wschodniej Ukrainy.
Może czas skończyć to propagandę o przyjaźni Polsko-Ukraińskiej Niech zostanie ten co na siebie pracuje, pół roku powinno wystarczyć na doszlifowanie języka, a reszta wypad.
"Pierdolnijcie się czasem w te zjebane łby czasem." - wypróbuj najpierw na sobie ukrolubie kolejny.



Kto się tutaj napina neo, żeby ci żyłka w dupie nie pękła jak będziesz kucał i za słówka i błędy ortograficzne to mnie nie łap bo błędów robie w chuj ale o ile Ukraińców jak napisze z małej to mi podkreśla i poprawiam, natomiast Polaków jak napiszę z małej to jakoś firefox nie uznaje tego za błąd i nie podkreśla mi tego na czerwono więc przeoczyłem, nie wierzysz sprawdź sam

Wracając do tematu chcesz tej maści na ból dupy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie