18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2022-09-21, 18:46 7
Jak zwykle polszmat i stek bzdur, pelen opis: Rozpoczął się okres wysiedlania Ukraińców z mieszkań przeznaczonych dla krakowskich rodzin z dziećmi. Obywatele Ukrainy dostali pomoc i mieli tylko do września tego roku możliwość mieszkania tam za darmo bez żadnych opłat. Nadmieniam, że są to mieszkania nowe, na nowo wybudowanym osiedlu, które zostały wyposażone i umeblowane w nowe sprzęty i meble dla Ukraińców. Wczorajszej nocy w podzięce za pomoc ktoś zdewastował mieszkania, powyrywał kaloryfery, a ogrzewanie w Krakowie już włączone, więc zalane zostały całe piony. Wanny i wszystkie urządzenia, które dostali na wyposażenie mieszkania wyrzucone zostały przez okna. To są zdjęcia z dzisiajszego rana. Dewastację ktoś rozpoczął w nocy. To dopiero początek, bo rozpoczyna się wysiedlanie, tak jak było w umowie. Tymczasowi mieszkancy wiedzieli o tym, że mają czas tylko do września. Wystarczająco, żeby móc stanąć na własnych nogach, znaleźć pracę i wynająć mieszkania jak krakowskie rodziny. Pomoc miała być dla matek z dziećmi, co było kłamstwem ponieważ zasiedli również tam mlodych mężczyzn, którzy mają teraz dużo siły aby wyrywać kaloryfery i i wanny. Wątpie aby kobiety z dziećmi były w stanie wanny i lodówki przenosić, więc domniemywam że to byli mężczyźni w liczbie mnogiej bo jeden człowiek raczej też nie były w stanie wziąść lodówki i wanny i ot tak wyrzucic sobie przez okno. link do calosci
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 18:48 4
tedwaha, twoje słowa: "ja tam uwielbiam trollować trolli i patrzeć jak się zapętlają".
Myślę, że ta maść przyda się Tobie, bo dzisiejsze prowokowanie zbytnio Ci nie wyszło...
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 18:51 1
HenrykS. napisał/a:

Jak ci się nie podoba, to wracaj na ukrainu. "Ogarniętego wojną", chyba żydowską dupą i korupcją. Własny kraj rozjebaliście i jeszcze wam mało.



A ty Henryczku onucofilu ty jeden co ty myślisz że ja Ukraińcem jestem?
Co ty będziesz mnie z własnego kraju wyganiał, sam się pakuj... do wora

discoteq napisał/a:

, twoje słowa: "ja tam uwielbiam trollować trolli i patrzeć jak się zapętlają".
Myślę, że ta maść przyda się Tobie, bo dzisiejsze prowokowanie zbytnio Ci nie wyszło...



Słabo mi wyszło, popatrz na ilość komentarzy jakie wysraliście, ja myślę że poszło doskonale
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-09-21, 18:52
większość tego typu wideo to fejki
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-09-21, 18:56 6
wlazidup-Krzysztof napisał/a:

większość tego typu wideo to fejki



sam jesteś fejkiem.

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2022-09-21, 18:59 12
skywalker75 napisał/a:

Naszą rolą jest pomoc uchodźcom tu na miejscu, znaleźć im mieszkanie i zapewnić opiekę.



Chyba tylko twoją. Pojebany podnóżku ukrów
Naszą rolą jest wspierać siebie nawzajem i przede wszystkim chronić , i nie przed ruskimi tępakami co czajniki elektryczne kładą na ogniu, żeby wodę zagotować, czy przed koniem trojańskim w postaci ukrów w Polsce.
Najważniejsze to ochronić swoich bliskich przed jebanymi posłami w rządzie i ich pomysłami. I takimi zjebami z wypranym czerepem jak ty
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-21, 19:02 5
tedwaha napisał/a:

A ty Henryczku onucofilu ty jeden co ty myślisz że ja Ukraińcem jestem?



Nie jestem "onucofilem", chyba sam zauważyłeś, że się wami brzydzę. Jestem rusofobem, nienawidzę każdego ścierwa ze wschodu (pedałów z zachodu zresztą też, ale to nie na temat).

tedwaha napisał/a:

Co ty będziesz mnie z własnego kraju wyganiał



Tak, wynocha!
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2022-09-21, 19:24 3
Halman napisał/a:

masz jakieś dowody po za tym ze ktoś tak sobie powiedział na filmiku? to sklej japę



galman jest ukrem dlatego tak broni swoich banderowskich braci ,tfu kurwa
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 19:24 4
Już, już uciekam nienawidzący wszystkiego Henryczku

Nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy


hehehe udławcie się swoją nienawiścią dzbany
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2022-09-21, 19:25 3
Halman napisał/a:

ktoś się wprowadzać będzie, robi remont generalny i powypierdalał stare graty - i cyk, historyjka o ukraińcach gotowa...
trzeba było nagrywać jak wyrzucali i darli ryje po ukraińsku... nie ma takiego nagrania? a to kurwa szkoda...



Jednak prawda że defender Ukraińców. Pewnie sam Ukrainiec.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 19:27 7
tedwaha napisał/a:

Nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy ... hehehe udławcie się swoją nienawiścią dzbany



----------
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-09-21, 19:32 1
Poświęciłem 15 minut życia na przeczytanie komentarzy i utwierdzam się w przekonaniu, że Polacy z każdym pokoleniem są lepiej wykształceni a głupsi. Z takim podejściem to czeka nas rola nawozu historii
Zgłoś
Avatar
Majchol 2022-09-21, 19:33 4
Jakiś piździelec nagrał syf i sra, że to Ukraińcy. Kurwa wpuszczamy niby tylko kobiety i dzieci, a Ukraińców mieliśmy już przed wojną, syfu jakoś nie było wcześniej.

Nagle im odpierdoliło i na złość Polakom, sabotują nasze starania w pomocy im i rozpierdalają nam kraj.

Czy wy jesteście popierdoleni, że w to wierzycie?

Polacy sami z siebie lata kpią wyzywając się od biedaków, cebulaków, patoli, Karyn i Sebixów, o Januszach nie wspomnę.
Okazuje się, że nagle my to szlachetny naaaród i my sami u siebie nigdy! nie zrobilibyśmy bajzlu.

Wy antyUkraińcy żałośni kurwa jesteście. Mali ludzie z was, o małym rozumku. Gdybyśmy w Rosji żyli, to byście wierzyli w mainsteamową propagandę i Weliką Rasjiu, mimo, że byście srali za stodołą. Pierdolę was, bo przemówić do rozumu wam się i tak nie da.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-09-21, 19:38 2
Tak tak każdy Ukrainiec to patus, pijak, dezerter a każdy Polak to mąż stanu patriota pracujący.

Po pierwsze nie wiadomo nawet czy to Ukraińcy ani o co w ogole chodzi.

Moja pracownica przyjęła do siebie do domu trzyosobowa rodzine ktora uciekła pod ostrzałem.
Przyjechali i po miesiącu wszyscy znaleźli prace i wynajęli mieszkanie.

Znajoma przyjęła 13 osób z Ukrainy pod swój dach.
Zrobiłem dla nich zakupy żywności za 1000 zł bo uciekli o jednych gaciach.
Byli bardzo wdzięczni bo bez tego zarcia nie dali by rady.

Nikt nic nikomu nie zdemolował. Wszyscy bardzo dziękowali i było im wstyd ze ktoś im pomaga bo w przeciwieństwie do Polakow to jest narod który nie jest roszczeniowy i zna wartość pracy i pieniądza.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 19:38 1
@discoteq

och tak, tak discoteq dzbanie o ciebie mi właśnie chodziło potuptaj jeszcze nóżkami ze złości
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie