18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 19:38 6
tedwaha napisał/a:

Kto się tutaj napina neo, żeby ci żyłka w dupie nie pękła jak będziesz kucał i za słówka i błędy ortograficzne to mnie nie łap bo błędów robie w chuj ale o ile Ukraińców jak napisze z małej to mi podkreśla i poprawiam, natomiast Polaków jak napiszę z małej to jakoś firefox nie uznaje tego za błąd i nie podkreśla mi tego na czerwono więc przeoczyłem, nie wierzysz sprawdź sam
Wracając do tematu chcesz tej maści na ból dupy?



Wracając do tematu to wypad na Ukrainne do swoich braci - do reszty mojej wypowiedzi się nie odniosłeś, bo nie masz racji w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 19:41 2
wypad to ci odbyt, do reszty twojej wypowiedzi się nie odniosłem bo mam w chuju twoje wypowiedzi
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-09-21, 19:49 1
PanKukuruźnik82 napisał/a:

sam jesteś fejkiem.



I co, kacapSSki synu, nawet przeczytać wiadomości po polsku nie potrafisz, do tego tej, którą linkujesz?
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 19:49 9
tedwaha napisał/a:

do reszty twojej wypowiedzi się nie odniosłem bo mam w chuju twoje wypowiedzi



Wiadomo jak każdy z was ukroluby - szczacie na Polaków, a Ukraińców bronicie. Wiecznie ten sam syndrom niższości u części Polaków, zamiast w końcu zadbać o siebie i swoje interesy to staramy się na siłę pokazać jacy to fajni jesteśmy i jak zawsze na tym wychodzimy najgorzej. Może kiedyś się wytępi ten głupi tok myślenia w naszym narodzie.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-09-21, 20:02 5
Wiewór napisał/a:

Tak tak każdy Ukrainiec to patus, pijak, dezerter a każdy Polak to mąż stanu patriota pracujący.

Po pierwsze nie wiadomo nawet czy to Ukraińcy ani o co w ogole chodzi.

Moja pracownica przyjęła do siebie do domu trzyosobowa rodzine ktora uciekła pod ostrzałem.
Przyjechali i po miesiącu wszyscy znaleźli prace i wynajęli mieszkanie.

Znajoma przyjęła 13 osób z Ukrainy pod swój dach.
Zrobiłem dla nich zakupy żywności za 1000 zł bo uciekli o jednych gaciach.
Byli bardzo wdzięczni bo bez tego zarcia nie dali by rady.

Nikt nic nikomu nie zdemolował. Wszyscy bardzo dziękowali i było im wstyd ze ktoś im pomaga bo w przeciwieństwie do Polakow to jest narod który nie jest roszczeniowy i zna wartość pracy i pieniądza.



A w tej twojej bajce to smoki były ?
Czy będziesz sie z faktami kopał ?

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-09-21, 20:07 2
PanKukuruźnik82 napisał/a:

A w tej twojej bajce to smoki były ?
Czy będziesz sie z faktami kopał ?



Przeczytaj chociaż artykuł, ruSSki osiołku
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 20:30 5
darek1234 napisał/a:

Przeczytaj chociaż artykuł, ruSSki osiołku



Konto założone założone niedawno i do tego wielki mistrz wykrywania kacapów. Ukraińcu wracaj na front.
Zgłoś
Avatar
badaboom 2022-09-21, 20:36 2
Cytat:

"jeśli nie jesteś przeciwko banderowcom to usuń polską flagę z awatara..."


Uczciwie namawiam do zapierdolenia tym pustym dzbanem o żel betonową ścianę. Nie ilość jebanych flag zdobiących Twój balkon ani nie najgłośniejsze pierdolenie na forum publicznym o swojej polskości czyni Cię patriotą.

Moda na pokolenie jebanych narodowców bo jakiś wieśniak typu morawiecki powiedział że jak wytatują sobie orzełka na klacie albo kupią dres w czerwono-białe paski to będą patriotami.

I tu wjeżdża małe sprostowanie. Jak chcesz być patriotą to zapierdalaj płacić podatki, nie kombinuj, okaż szacunek bliźniemu z naszego kraju jak i sąsiadniego.
Prują się pizdy, że jakiś Ukrainiec wyrzucił meble. Idziesz 3 domy dalej a tu biurko z komodą na środku podwórka i Janusz napierdala Grażynę krzesłem gamingowym. Patologia jest wszędzie i nie róbcie z siebie mnichów tybetańskich bo ten co najgłośniej się pruje ma najwięcej gówna za uszami.

Ps. A propo Ukraińców jeżeli skala patologii jest faktycznie nie marginalna to odpowiednie służby powinny się temu przyjrzeć ale nie zachowujcie się jak zwierzęta bo wstyd.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-09-21, 20:47 3
PanKukuruźnik82 napisał/a:

A w tej twojej bajce to smoki były ?
Czy będziesz sie z faktami kopał ?



Oczywiscie pominales ważny fakt ze facet ma problemy ze zdrowiem psychicznym.
Takie propagandowe wybiórcze traktowanie faktów po kremlowsku. Wybieramy to co nam pasuje żeby mydlić wszystkim oczy gownoprawda a pominąć jedna informacje która zmienia kurwa wszystko.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 20:49 2
badaboom, Twojego "zacytowania" nie ma w tym temacie...

----------
Wiewór napisał/a:

Oczywiscie pominales ważny fakt ze facet ma problemy ze zdrowiem psychicznym...


Faktem jest to, że zdemolował (zdemolowali) mieszkanie...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-09-21, 20:54 3
neo001 napisał/a:

Konto założone założone niedawno i do tego wielki mistrz wykrywania kacapów. Ukraińcu wracaj na front.



A ty niby masz konto od 2010, tylko zapomniałeś pisać...? Pierwszy post w 2021 roku За сколько ты купил аккаунт?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-09-21, 21:03
neo001 napisał/a:

Konto założone założone niedawno i do tego wielki mistrz wykrywania kacapów. Ukraińcu wracaj na front.



Jestem tu znacznie dłużej niż się kacapku wydaje
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-09-21, 21:33 3
discoteq napisał/a:

, Twojego "zacytowania" nie ma w tym temacie...
Faktem jest to, że zdemolował (zdemolowali) mieszkanie...



Pół roku temu w Krakowie ćpuny podpaliły swoje mieszkanie przez co zajęły się ogniem i spłonęły doszczętnie dwa sąsiednie mieszkania a zadymieniu uległy wszystkie inne na klatce przez co do remontu były wszystkie mieszkania w pionie.
Ćpuny były Polakami.
Wg. onuc nalezalo by uznać ze każdy Polak to cpun i podpalacz.

Mam nadzieje ze SKW was wszystkie ruskie kurwy wyłapie.
Zgłoś
Avatar
olbrzym 2022-09-21, 21:36 5
Halman napisał/a:

ktoś się wprowadzać będzie, robi remont generalny i powypierdalał stare graty - i cyk, historyjka o ukraińcach gotowa...
trzeba było nagrywać jak wyrzucali i darli ryje po ukraińsku... nie ma takiego nagrania? a to kurwa szkoda...



W takim przypadku zesrałbyś się na miętowo, bo nie byłoby kogo nazywać ruskim trollem, a to przecież każdy kto nie woła slaaawaaa Ukrainie, stfu
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 21:37 8
Wiewór napisał/a:

Mam nadzieje ze SKW was wszystkie ruskie kurwy wyłapie.


Nie zwracaj się do mnie w taki sposób, w jaki zwracasz się do swojej matki (żółty tekst), bo to bardzo brzydko...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie