18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
loghorrean 2022-09-21, 21:47 6
Wincyj Ukraińców, wincyj!
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 21:49 6
bijcie się kurwa dalej, idę po popcorn.

DIVIDE ET IMPERA

Dziel i rządź (łac. divide et impera) – zasada wzniecania wewnętrznych konfliktów wśród wrogów, na przykład między ludami na podbitych terenach, aby nimi rządzić[1]. Jako pierwsi stosowali ją starożytni Rzymianie na Półwyspie Apenińskim: podpisywali umowy z podbitymi ludami, zwanymi odtąd „sprzymierzeńcami”, którym nie wolno było podpisywać umów między sobą, przez co prowincje nie mogły się zjednoczyć, aby pokonać Rzymian.

Zasadę tę stosowano także w polityce wewnętrznej państw. Postępowali tak już cesarze rzymscy, ale kolejnym przykładem jest król Francji Ludwik XIV, który wykorzystywał ambicje jednych ministrów przeciwko innym, by żaden z nich nie zajął zbyt silnej pozycji i stał się dla monarchy niezastąpionym. Jest to taktyka silniejszych i zwierzchnich ośrodków władzy, które bronią swej pozycji, osłabiając walkami opozycję.

Zasadę dziel i rządź wobec ludności okupowanej Polski zastosowali także naziści. Według niej przeprowadzono plany germanizacyjne skierowane wobec etnicznych mieszkańców różnych polskich regionów. Heinrich Himmler w swoim ściśle tajnym memorandum pt. Traktowanie Obcych rasowo na wschodzie, z 25 maja 1940 roku opisał niemiecką taktykę w Polsce: „Musimy podzielić Polskę na tak wiele różnych grup etnicznych, na wiele części i podzielonych grup jak to jest tylko możliwe”[8]. Natomiast w swoich refleksjach pt. Kilka myśli o traktowaniu obcoplemiennych na wschodzie pisze:

Musimy starać się uznawać i podtrzymywać jak najwięcej odrębnych narodowości, a więc obok Polaków i Żydów także Ukraińców, Białorusinów, Górali, Łemków i Kaszubów. Jeśli gdziekolwiek jeszcze się da znaleźć jakieś odłamy narodowościowe – to te także.(...) Chcę przez to powiedzieć, że najbardziej zainteresowani jesteśmy nie tym, ażeby ludność wschodu jednoczyć, lecz przeciwnie, ażeby ją rozbić na możliwie wiele części i odłamów. Nie leży w naszym interesie doprowadzanie wymienionych narodowości do jedności i wielkości i stopniowe budzenie wśród nich świadomości narodowej i rozwijanie kultury narodowej, lecz przeciwnie, rozbicie ich na niezliczone małe odłamy i cząstki. (...) W ciągu (...) 4 do 5 lat np. pojęcie Kaszubów musi stać się nieznane, ponieważ wówczas kaszubskiego narodu już nie będzie (odnosi się to szczególnie do Prus zachodnich). Musi być także możliwe w okresie nieco dłuższym spowodowanie zniknięcia na naszym obszarze narodowych pojęć Ukraińców, Górali i Łemków. To co zostało powiedziane o tych odłamach narodowych, odnosi się w odpowiednio większych rozmiarach także do Polaków[9]
Zgłoś
Avatar
~Angel 2022-09-21, 22:30 11
Wiewór napisał/a:

Oczywiscie pominales ważny fakt ze facet ma problemy ze zdrowiem psychicznym.
Takie propagandowe wybiórcze traktowanie faktów po kremlowsku.



Gdy kopiowałem tekst tego artykułu aby wkleić na sadola od razu przypomniało mi się że prawie każdy zamachowiec "imigrant" w Niemczech czy Francji opisywany był w prasie jako mający problemy psychiczne i obawiam się, że i do nas dotarła taka narracja aby nie podsycać i tak już dość napiętych opinii i relacji do Ukraińców. Wiadomo że każdy wybryk Ukraińców będzie od razu na świeczniku i ludzie będą robili z tego sensację bo wielu ma już ich dość a media jak i władze będą chciały takie sytuacje tłumaczyć a najłatwiej zwalając ć na problemy psychiczne. Bo przecież jak to ktoś kogo przygarniamy pod swój dach mógł takie coś zrobić no tylko psychiczny dokładnie jak na zachodzie jest z "inżynierami".

A teraz pomyśl jak wyglądałyby przekazy w mediach i komentarze gdyby zrobił to rusek, cygan czy ciapak i został określony jako mający problemy psychiczne.

Ogólnie nikt normalny nie nie odpierdala takich rzeczy bez względu czy to Polak, Ukrainiec, Rusek czy Mongoł.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 22:37 8
Angel napisał/a:

Gdy kopiowałem tekst tego artykułu aby wkleić na sadola od razu przypomniało mi się że prawie każdy zamachowiec "imigrant" w Niemczech czy Francji opisywany był w prasie jako mający problemy psychiczne i obawiam się, że i do nas dotarła taka narracja aby nie podsycać i tak już dość napiętych opinii i relacji do Ukraińców. Wiadomo że każdy wybryk Ukraińców będzie od razu na świeczniku i ludzie będą robili z tego sensację bo wielu ma już ich dość a media jak i władze będą chciały takie sytuacje tłumaczyć a najłatwiej zwalając ć na problemy psychiczne. Bo przecież jak to ktoś kogo przygarniamy pod swój dach mógł takie coś zrobić no tylko psychiczny dokładnie jak na zachodzie z "inżynierami".
A teraz pomyśl jak wyglądałyby przekazy w mediach i komentarze gdyby zrobił to rusek, cygan czy ciapak i został określony jako mający problemy psychiczne.



Ludzie nie rozumieją że są manipulowani. Wydaje im się że są pewni siebie że myślą samodzielnie. To jest tak kurwa głupie że szkoda gadać. Ja jestem manipulowany, a każdy kto zaprzecza i mówi że nie jest to w skrócie debil. Większość ludzi nawet nie ma pojęcia czym jest inżynieria społeczna tzw. socjotechniki bo nigdy się tym nie interesowali, a przeczytanie dłuższego tekstu stwarza problem już nie mówiąc o zrozumieniu go. Polecam przeczytać na wikipedii "Eksperyment Ascha" oraz "Syndrom grupowego myślenia". Szkoda strzępić ryja...
Zgłoś
Avatar
Rasael 2022-09-21, 22:44 3
Ruskie onuce na front! Towarzysz zdupin ściąga rezerwy, to i na sadolu ścierwa liczba niebawem spadnie! Hehe.
Zgłoś
Avatar
czorny711 2022-09-21, 22:45 6
darek1234 napisał/a:

Przeczytaj chociaż artykuł, ruSSki osiołku



Ukraiński bander trollu cicho tam
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2022-09-21, 23:14 2
Buddaa09 napisał/a:

halman, weź ty się pierdolnij w ten banderowski łeb. Jak ci tak szkoda tych ukraińców to jedź na front i zacznij im opierdalać kolby. Droga wolna. Usuń tą Polską flagę ze swojego awatara, bo wstyd przynosisz.



Sam się pierdolij w łeb, bo pusty jest jak dzwon! Wiesz ilu Ukraińców przyjechało do Polski? Całe MILIONY. Rozumiesz tą? Ogarniasz swoim małym rozumkiem M I L I O N Y ! A teraz ile masz takich sytuacji? POJEDYNCZE przypadki. Dociera do tego pustego łba, czy za trudne? Samych ludzi chorych psychicznie jest procentowo więcej niż potrzeba, zeby wyrobić tą statystykę.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-21, 23:44 11
Do wszystkich sadolowych banderów pierdolących o chorobie psychicznej: widzieliście filmik? Wyżej już kolejny bandera zachorował. Teraz się okaże, że wszyscy, którym skończyło się darmowe mieszkanko, chorują na baniak, albo mają zespół stresu pourazowego i nie potrafią w inny sposób odreagować. Gdy na zachodzie mahomety trafiały przed sąd za gwałty na europejskich kobietach, to sędziowie ich uniewinniali, bo to część ich kultury i tradycji i musimy to uszanować. Ja już widły dobrze schowałem.
Zgłoś
Avatar
epening 2022-09-22, 1:43 4
Halman napisał/a:

masz jakieś dowody po za tym ze ktoś tak sobie powiedział na filmiku? to sklej japę



ty klej wary bo akurat pacanie ja jestem z krakowa i mieszkam bliziutko Klinów wiedz nie udzielaj sie mała parszywa pizdeczko tylko czesz tam włoski łonowe na jajach
Zgłoś
Avatar
chomic 2022-09-22, 2:10 2
PanKukuruźnik82 napisał/a:

A to dopiero początek problemów z "naszymi braćmi ".
Nie trzeba być Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa by przewidzieć żę wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą " braciom ", to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..
A teraz czekam na fikołki logiczne ukrofilów, poliniaków i fajnopolaczków jak i samych ukrów obecnych na sadolu by logicznie wyjaśnili co sie na tym filmiku odpierdoliło i o czym mówi ten gość.
Oczywiście komentarze Polaków również mile widziane. Wypowiedzmy sie.



Spakować, i za granicę. Tam chłopaki z okopów wysyłali filmiki że jak ktoś będzie się naprzykrzać to z powrotem na Ukrainę. Zresztą dołączył by do całej gromadki wracających do domu Ukraińców. Pełne autobusy wracają. Sam widziałem.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-09-22, 3:38 5
Wiewór napisał/a:

Pół roku temu w Krakowie ćpuny podpaliły swoje mieszkanie przez co zajęły się ogniem i spłonęły doszczętnie dwa sąsiednie mieszkania a zadymieniu uległy wszystkie inne na klatce przez co do remontu były wszystkie mieszkania w pionie.
Ćpuny były Polakami.
Wg. onuc nalezalo by uznać ze każdy Polak to cpun i podpalacz.

Mam nadzieje ze SKW was wszystkie ruskie k***y wyłapie.



Ale spłoneło mieszkanie ćpuna. rozumiesz ?

W tym wypadku ukr zniszczył mieszkanie które do niego nie należało !!!!
Dostał od miasta Kraków. A że miasto chuja ma tak jak urzędnicy bo właścicielami są podatnicy składający sie na to mieszkanie to juz qrwa wielka w chuj różnica ukropku, której sprytnie nie zauważasz.

A co do tego że "podobno " był chory psychicznie, takie same brednie słyszeliśmy w co drugim zamachu we Francjii, Niemczech przed covidem, gdzie ciapak wjeżdżał w ludzi samochodem, czy nożem chlastał. Taka sama narracja mediów. Nagle wszyscy zamachowcy " chorzy psychicznie " bo jak to tak ! Tu ta sama strategia !
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-22, 4:53 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

A ty niby masz konto od 2010, tylko zapomniałeś pisać...? Pierwszy post w 2021 roku За сколько ты купил аккаунт?



Bo się nie udzielałem no i w przeciwieństwie do geniusza którego bronisz nie jestem monotematyczny, ale CoJaTamKurwaWiem
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-09-22, 6:29 7
Halman napisał/a:

masz jakieś dowody po za tym ze ktoś tak sobie powiedział na filmiku? to sklej japę



A ty masz dowody na to ze ten ktory zdawal relacje to klamstwo?

Idz opierdol potomkowi SS Galizien kielbache i stul twarz

Rasael napisał/a:

Ruskie onuce na front! Towarzysz zdupin ściąga rezerwy, to i na sadolu ścierwa liczba niebawem spadnie! Hehe.



Skoncz bo to zalosne w chuj. Jak nie masz kontrargumentu to cisnij kloca dalej. Odrazu jak ktos napisze cos o upadlincach to odrazu onuca. To zalosne.
Jebie putina, zelenskiego i reszte zjebanej unii.
Nie jestem onuca, jestem Polakiem.

P.s. jebac upadlincow. Chuj im do ryja. I nie ze im zazdroszcze socjalu. Ale wiekszosci upadlincow (mowie o doswiadczeniach z mojego miasteczka) to sie pojebalo konkretnie. Zapomnialy kurwy co tu robia i po co tu sa. Niech rozjebia ten ich kurwidolek bo widac jacy z nich patrioci. Tfu.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-09-22, 6:46
Nie pochwalam tego i zajebałbym skurwysynów.
Główną przyczyną była pierdolona, krakowska chciwość!!! Przez wakacje OK, przynajmniej od Ukrów najebiemy chajsu. Teraz jednak ceny poszybowały w górę i studenty zjechały. Trzeba teraz swoich łupić! Jestem ciekawy, czy tylko od Ukrów brał, czy również za rezerwację mieszkania przez wakacje od studentów.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-22, 6:56 2
I jeszcze do ciebie CoJaTamKurwaWiem - nie wiem co tam nabazgrałeś dodatkowo po upadlińsku, czy tam kacapowemu i mam to w dupie ale myślałem że bardziej ogarnięty jesteś. Możliwe że się boicie o to żeby zaś wam sadola nie próbowali zamknąć dlatego tak z halmanem bronicie rozdawnictwa na Ukraińców kosztem Polaków.
A na pytanie o założenie konta w 2010 roku, to odpowiedź jest prosta - dział hard tego wymaga.

Cipczan napisał/a:

Nie pochwalam tego i zajebałbym skurwysynów.
Główną przyczyną była pierdolona, krakowska chciwość!!! Przez wakacje OK, przynajmniej od Ukrów najebiemy chajsu. Teraz jednak ceny poszybowały w górę i studenty zjechały. Trzeba teraz swoich łupić! Jestem ciekawy, czy tylko od Ukrów brał, czy również za rezerwację mieszkania przez wakacje od studentów.



Na spokojnie "Państwo" dało lokal w nowym budownictwie za free na parę miesięcy choremu psychicznie 35 letniemu Ukraińcowi. Przecież to normalne, teraz jego i resztę będą przenosić do mniej luksusowych, w mniejszych miastach, ale zapewne dalej wyremontowanych i urządzonych za nasze pieniądze mieszkań - czytaj inflacja, stopy % itp.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie