18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-21, 17:19 6
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

Nasi ukraińscy bracia


Twoja matka dawała ukrom?

No bo ja na ten przykład nie mam ukraińskich braci
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-09-21, 17:20
discoteq napisał/a:

Taki z Ciebie Polak, jak z kurwy dziewica...



Tak samo z ciebie

mit2 napisał/a:

Twoja matka dawała ukrom?
No bo ja na ten przykład nie mam ukraińskich braci



Mam w rodzinę ciotkę, która jest Ukrainką. Jesj dzieci to moi bracia.
Masz jeszcze jakies inne pytania?
Że tez nie możecie sobie poradzić z tymi niepełnosprawnymi trollami
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 17:21
Indywidualista napisał/a:

Jak widzisz, zaufałem całkowicie obcej mi osobie, czy to źle?



Chyba nie najlepiej, skoro nawet to, co napisała interia, bardziej się trzyma kupy. Ale spoko, posługujesz się argumentami typu "to musi być prawda, bo tak napisali na Telegramie", zatem nie jestem zdziwiony zaufaniem do "sąsiada".
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 17:21 1
mamurra napisał/a:

Odpowiem pytaniem na pytanie: Czy jeśli powie coś "sąsiad", to znaczy to, że to prawda?
I co za sąsiad? Twój sąsiad zna sprawę z pierwszej ręki, a Ty nie?


Chciałeś od początku potwierdzenia, potwierdzenie dostałeś...

----------
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Tak samo z ciebie


O Tobie nie wspominając...
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-21, 17:21 6
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Tak samo z ciebie


Bo nie obciąga ukrom?
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 17:21 1
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:23
mamurra napisał/a:

Chyba nie najlepiej, skoro nawet to, co napisała interia, bardziej się trzyma kupy. Ale spoko, posługujesz się argumentami typu "to musi być prawda, bo tak napisali na Telegramie", zatem nie jestem zdziwiony zaufaniem do "sąsiada".



Ale ja nic nie komentowałem, napisałem że na kresy peel jest artykuł w którym jest napisane że mieli się wyprowadzić do września, więc co on robił w tym mieszkaniu kilka dni temu?
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-21, 17:24 6
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Masz jeszcze jakies inne pytania?


Do ciebie już nie. Tak się zastanawiałem co ci odjebało ostatnio, ale właśnie wyjaśniłeś...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-09-21, 17:26 1
Indywidualista napisał/a:

Ale ja nic nie komentowałem, napisałem że na kresy peel jest artykuł w którym jest napisane że mieli się wyprowadzić do września, więc co on robił w tym mieszkaniu kilka dni temu?



"Do końca września"
Coś ci jeszce wytłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 17:26 1
kresy pl to na pewno sprawdzone źródło informacji, wszystkie onuce je cytują, juz miałem do czynienia z tym portalem jakies dwa tygodnie temu
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:27 2
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

"Do końca września"
Coś ci jeszce wytłumaczyć?



DO WRZEŚNIA

Nie znaczy

DO KOŃCA WRZEŚNIA

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Odsyłam na stronę kresy peel, wstawiłbym link ale mam "za nowe konto".
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 17:28 1
kresy pl to ruska tuba propagandowa to nic nie udowadnia
Zgłoś
Avatar
PolskaJestDlaWszystkich 2022-09-21, 17:29 1
Indywidualista napisał/a:

hm... czy mogę podejrzewać że przed chwilą dostałeś bana na innym koncie na którym mnie wyzywałeś? Taki baitowy nick masz...



Ja cię nie znam. Miałem tu kiedyś konto, usunąłem, ale wróciłem. A nick taki, bo ile można słuchać o "Polsce dla Polaków" i innych tego typu bzdurach.

discoteq napisał/a:

Taki z Ciebie Polak, jak z kurwy dziewica...



A widzisz, bo mi koło trzeciej nogi latają wszystkie te narodowościowo patriotyczne bzdety. Właśnie między innymi z tego powodu, obok ekonomicznych, zaczęła się ta cała wojna. Duma narodowa? Śmiech na sali. Dumę to czuję z dobrze wykonanej pracy. Ten "rodowity Polak" przeze mnie użyty to był lekki sarkazm, bo ja nie uznaję takich rzeczy. Takie same bzdury jak religie.

neo001 napisał/a:

Skończy się finansowanie, to zobaczysz jaki syf po sobie zostawią. Krótko wzroczność przez ciebie przemawia.



Zobaczymy. Mamy w rodzinie mieszkanie, daliśmy ukraińcom, na do widzenia wszystko pięknie posprzątane, nic nie zepsute. Co to znaczy? Że jest to przykład anegdotyczny, tak jak ten film. Ale jakoś nie widzę, żeby takie akcje były nagminne, jak wielu patriotów próbuje wmówić.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 17:29 1
Indywidualista napisał/a:

napisałem że na kresy peel jest artykuł w którym jest napisane że mieli się wyprowadzić do września, więc co on robił w tym mieszkaniu kilka dni temu



Trzeba było może go tu wkleić, ten artykuł, zamiast bić pianę? Reasumując: zostałeś poproszony o dodatkowe szczegóły, okazało się, że ich nie znasz, a teraz z kolei okazuje się, że znasz, bo kresy.pl....

Ja Ci powiem jedno: nastaw się, że każda Twoja wklejka tego typu będzie wymagała weryfikacji
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-21, 17:31 8
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Mam w rodzinę ciotkę, która jest Ukrainką. Jesj dzieci to moi bracia.



O, i nawet nasz stary przyjaciel Saszka się odezwał. Spierdoliłeś z ukrainu w 2014r. z pełnymi nachami, bo zrobiło się gorąco i już prawie nauczyłeś się pisać po polsku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie