18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 16:57 1
mamurra napisał/a:

Widziałem. Nawet mu lajka dałem. Co nie zmienia faktu, że nie byłeś to Ty, a Twoja wklejka nadal jest manipulacją.



A twój komentarz to stek bzdur.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 16:59 1
Indywidualista napisał/a:

Czyli co jest w moim poście manipulacją? Proszę napisz.



Wkleiłeś go nie znając okoliczności, ślepo wierząc w to, co mówi głos anonima z offu. Pominięta jest w pierwotnej wklejce istotna okoliczność, że sprawca ma mocno coś nie tak z deklem - a to bardzo wiele wyjaśnia. Potem zgrywałeś idiotę, nie chcąc podać bliższych szczegółów zdarzenia (co załatwiłoby sprawę, ale nie pasowało Ci do agendy).

Ta technika manipulacji nazywa się fachowo "suggestio falsi per suppressionem veri".
Zgłoś
Avatar
slipspln 2022-09-21, 17:02 10
heh przypomniało mi się jak moja mama wynajmowała 20 lat temu ukraince mieszkanie... co prawda nie wyjebała rzeczy przez okno ale i tak je trzeba było usunąć bo robactwo za sobą zostawiła i niezapłacone rachunki. mentalności tych ludzi nie zmienisz. to po prostu patologia w huj to samo co ruski, tylko flagę maja w innych kolorach.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:03 5
mamurra napisał/a:

Wkleiłeś go nie znając okoliczności, ślepo wierząc w to, co mówi głos anonima z offu. Pominięta jest w pierwotnej wklejce istotna okoliczność, że sprawca ma mocno coś nie tak z deklem - a to bardzo wiele wyjaśnia. Potem zgrywałeś idiotę, nie chcąc podać bliższych szczegółów zdarzenia (co załatwiłoby sprawę, ale nie pasowało Ci do agendy).
Ta technika manipulacji nazywa się fachowo "suggestio falsi per suppressionem veri".



ja się podparłem tym co mówił sąsiad. Czy jeśli nie powiedzą o czymś w mediach to znaczy że to kłamstwo? Chyba nie, co innego jakby media zaprzeczyły , wtedy można uznać to za kłamstwo. Po za tym jak wejdziesz na strone kresy peel to masz info że mieszkania mieli do Września (na okres pół roku)
Zgłoś
Avatar
AmE2004 2022-09-21, 17:06 3
Pomagać trzeba. Normy zachowań są. Nie potrafisz zachować się w gościach to wracasz do domu.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 17:08 4
mamurra napisał/a:

Wkleiłeś go nie znając okoliczności, ślepo wierząc w to, co mówi głos anonima z offu. Pominięta jest w pierwotnej wklejce istotna okoliczność, że sprawca ma mocno coś nie tak z deklem - a to bardzo wiele wyjaśnia. Potem zgrywałeś idiotę, nie chcąc podać bliższych szczegółów zdarzenia (co załatwiłoby sprawę, ale nie pasowało Ci do agendy).
Ta technika manipulacji nazywa się fachowo "suggestio falsi per suppressionem veri".



Tak samo ma pewnie z delkem jak na zachodzie nie ma zamachów terrorystycznych, tylko incydenty. Naćpała się patola i odwaliła numer wdzięczności, bo trzeba się wyprowadzić. W słowa sąsiada nie wierzysz, ale dziennikarską scieme łykasz jak ukraińskie nasienie?
Zgłoś
Avatar
PolskaJestDlaWszystkich 2022-09-21, 17:10 1
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Oczywiście komentarze Polaków również mile widziane. Wypowiedzmy sie.



To się wypowiem jako rodowity Polak i wnuk uchodźcy z Wołynia. Swoją drogą przestańcie wycierać sobie te gęby Wołyniem, bo wspominając o nim w takich kontekstach pokazujecie, że chuja wiecie i nie macie szacunku. Slava Ukraini! Nasi ukraińscy bracia są tutaj mile widziani.

Więcej syfu robią "prawdziwi Polacy", dumni z tego że są przecież Polakami. Dumny to można być ze swoich osiągnięć, a nie z tego, że zostałeś wypchnięty z macicy na tym, czy innym, kawałku ziemi. Tfu na wszystkich prawaków. I drugie tfu na lewaków.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 17:12 1
hehehe ale sie rusofile brandzlują tutaj, ja pierdole i s wiwa we trzech nawzajem dają, ale przedział
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 17:12 7
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

To się wypowiem jako rodowity Polak i wnuk uchodźcy z Wołynia. Swoją drogą przestańcie wycierać sobie te gęby Wołyniem, bo wspominając o nim w takich kontekstach pokazujecie, że chuja wiecie i nie macie szacunku. Slava Ukraini! Nasi ukraińscy bracia są tutaj mile widziani.
Więcej syfu robią "prawdziwi Polacy", dumni z tego że są przecież Polakami. Dumny to można być ze swoich osiągnięć, a nie z tego, że zostałeś wypchnięty z macicy na tym, czy innym, kawałku ziemi. Tfu na wszystkich prawaków. I drugie tfu na lewaków.



Skończy się finansowanie, to zobaczysz jaki syf po sobie zostawią. Krótko wzroczność przez ciebie przemawia.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 17:12 10
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

To się wypowiem jako rodowity Polak... blablabla... Slava Ukraini!


Taki z Ciebie Polak, jak z kurwy dziewica...
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:12 5
PolskaJestDlaWszystkich napisał/a:

To się wypowiem jako rodowity Polak i wnuk uchodźcy z Wołynia. Swoją drogą przestańcie wycierać sobie te gęby Wołyniem, bo wspominając o nim w takich kontekstach pokazujecie, że chuja wiecie i nie macie szacunku. Slava Ukraini! Nasi ukraińscy bracia są tutaj mile widziani.
Więcej syfu robią "prawdziwi Polacy", dumni z tego że są przecież Polakami. Dumny to można być ze swoich osiągnięć, a nie z tego, że zostałeś wypchnięty z macicy na tym, czy innym, kawałku ziemi. Tfu na wszystkich prawaków. I drugie tfu na lewaków.



hm... czy mogę podejrzewać że przed chwilą dostałeś bana na innym koncie na którym mnie wyzywałeś? Taki baitowy nick masz...

Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 17:13
Indywidualista napisał/a:

ja się podparłem tym co mówił sąsiad. Czy jeśli nie powiedzą o czymś w mediach to znaczy że to kłamstwo?



Odpowiem pytaniem na pytanie: Czy jeśli powie coś "sąsiad", to znaczy to, że to prawda?

I co za sąsiad? Twój sąsiad zna sprawę z pierwszej ręki, a Ty nie?
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 17:15 9
tedwaha napisał/a:

hehehe ale sie rusofile brandzlują tutaj, ja pierdole i s wiwa we trzech nawzajem dają, ale przedział



Toś się wypowiedział, a o onucy nic nie napiszesz? Ile razy wam trzeba tłumaczyć, że nie trzeba być kacapem żeby wyśmiewać sposób pomagania Ukraińcom? Oddaj im cały swój dobytek o ile cokolwiek posiadasz.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 17:16 1
Slava Ukraini
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 17:17 3
mamurra napisał/a:

Odpowiem pytaniem na pytanie: Czy jeśli powie coś "sąsiad", to znaczy to, że to prawda?
I co za sąsiad? Twój sąsiad zna sprawę z pierwszej ręki, a Ty nie?



Jak widzisz, zaufałem całkowicie obcej mi osobie, czy to źle?

ps. nie znam nikogo osobiście z mediów żadnych, to znaczy że również mam im nie wierzyć w nic?

ps2. jak widzisz nie zostałem oszukany przez osobe z filmu, mimo że nie komentowałem tego co mówi w poście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie