18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 16:06 1
motorcycleman napisał/a:

.a skąd. Po prostu kryminaliści nie różnią się w moich oczach niczym od kacapa. To swołocz i to swołocz - do utylizacji.



właśnie sobie chłopie zaprzeczyłeś w tym zdaniu, dobra szkoda strzępić języka na rozmowę z troglodytami, jak to mawiał mój dziadek: Gadaj z dupą to cie osra
Zgłoś
Avatar
Scout 2022-09-21, 16:09 1
Dla mnie sprawa jest jasna... Szajba komuś odbiła... czy to z traumy, czy z innego powodu... w sumie nie istotne, każdemu się może przytrafić... Też kiedyś w widziałem jak Polak z dziada pradziada rzucał garnkami z okna w samochody...
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-21, 16:10 3
tedwaha napisał/a:

szkoda strzępić języka na rozmowę z troglodytami


Napisał kryminalista
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 16:10 2
tedwaha napisał/a:

właśnie sobie chłopie zaprzecz



Hehe, to nie ja smyku nie odróżniam "kacapa" od "mentalnego kacapa". Przywykłem do półanalfabetów - buziak!
Zgłoś
Avatar
bodzio204 2022-09-21, 16:16 14
wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 16:20 4
@bodzio204

A jednak. Czekam na fikołki kryminalisty i kolegów. ;D
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-09-21, 16:23 9
i co halman banderowcu? masz dowody jednak twój brat z ukrainy
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 16:29
Proszę:

youtube.com/watch?v=ZpaC40SFd1k

Ten komentarz przypisuje film do Elżbiety II. Skabiejewa tego sama nie wymyśliła? Może. Może po prostu podaje dalej wszystko, co jej wpadnie w ręce, a co się zgadza z wyznaczoną jej agendą. W końcu to kacapska propaganda, zapewne "lubią prawdę".

Indywidualista napisał/a:

Czyli DOWODU nie masz.



Chcę go właśnie od Ciebie dostać. I okazuje się, że "DOWODU" na prawdziwość zdarzenia Ty też nie masz, chociaż jako ten, który go tu wkleił, i deklaruje "lubienie prawdy", akurat powinieneś.

Powiem prościej: jeśli występujesz z oskarżeniem, ciężar dowodu spoczywa na Tobie, Tymczasem okazuje się, póki co, że Twój filmik jest nieweryfikowalny.

Indywidualista napisał/a:

Idziesz w skrajności, telegram po to by zobaczyć to czego nie pokazują w mediach,



I w związku z tym, że takie treści nie są pokazywane "w mediach" (jakby Telegram nie był jednym z nich), automatycznie sprawia to, że można ślepo wierzyć we wszystko, co tam podają?

Indywidualista napisał/a:

ps. skąd bierzesz informacje z TV?



Ze specjalnej, marsjańskiej TV, nadawanej specjalnie dla mnie. Bo na co dzień mieszkam na Marsie, tu jestem w podróży służbowej. I musisz w to uwierzyć bez sprawdzania, bo tego nie pokazują w mediach, ale "tak było opisane na sadistic.pl", co więcej, sam to napisałem, a sam o sobie to chyba wiem wszystko B)

Indywidualista napisał/a:

Skąd mam znać szczególy?



Lubisz prawdę, jak sam deklarujesz, zatem *powinieneś* znać szczegóły, choćby na wypadek, gdyby ktoś się o to przyczepił, jak np. ja.

Indywidualista napisał/a:

Tak było opisane na telegramie, jeśli miałbym wierzyć tylko w to co powiedzą w TV (nie mam nawet) to musiałbym być kretynem (po ostatnich dwóch latach chyba nikt nie ma wątpliwości że kłamią tak samo jak randomowi użytkownicy w internecie.



Rozumiem. Randomowi użytkownicy w Internecie kłamią tak samo jak telewizja, dlatego właśnie kupiłeś bez zastrzeżeń opis z Telegrama, bo, jak wiadomo, Telegram to nie Internet i nie ma tam "randomowych użytkowników", tylko same prawdomówne anioły. Wzór-konspekt spójności poglądów.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-21, 16:30 5
Buddaa09 napisał/a:

i co halman banderowcu? masz dowody jednak twój brat z ukrainy



Tu zrobił to samo, doskonale wiedząc, że to prawda i że jest mnóstwo nagrań z granicy sadistic.pl/masowy-import-samochodow-osobowych-na-ukraine-vt563291.htm

Ja bym jednak nie miał do niego pretensji. Może jest tak, że jest po dobrej stronie i wykorzystując swoją opinię, stara się jeszcze bardziej obrzydzić nam banderów.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 16:32 5
mamurra napisał/a:

Proszę... blablabla


Po co się pocisz, skoro wyżej user "bodzio204" wstawił Ci potwierdzenie tego co napisane...

----------

Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 16:40 1
discoteq napisał/a:

Po co się pocisz, skoro wyżej user "bodzio204" wstawił Ci potwierdzenie tego co napisane...



Dyskutuję z miłośnikiem prawdy o jego światopoglądzie i metodach. A co sądzę o Ukraińcach w Polsce, to napisałem ze trzy strony temu.

Btw. w artykule jest napisane, że koleś, co to wyrzucił, jest, oprócz tego że Ukraińcem, też ciężkim świrem. To chyba lepiej wyjaśnia jego zachowanie niż bycie Ukraińcem?
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-21, 16:40 9
Halman ukrolubie głupio ci teraz? Z naszych podatków budują i urządzają mieszkania dla Ukraińców, a Pokakom wciskało się mieszkania na kredyt i teraz bandycko podnosi stopy % tak że odsetki od kredytu skaczą o 200%? Jak Polacy wyjeżdżali na zachód to do pracy i nie dostawali pięknie wyremontowanych nowych mieszkań! Mam już po dziurki w nosie upadlińców na Polskiej ziemi jak i całej tej drożyzny, a końca spierdolenia gospodarczego w tym kraju nie widać.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 16:46 5
mamurra napisał/a:

Proszę:
Ten komentarz przypisuje film do Elżbiety II. Skabiejewa tego sama nie wymyśliła? Może. Może po prostu podaje dalej wszystko, co jej wpadnie w ręce, a co się zgadza z wyznaczoną jej agendą. W końcu to kacapska propaganda, zapewne "lubią prawdę".
Chcę go właśnie od Ciebie dostać. I okazuje się, że "DOWODU" na prawdziwość zdarzenia Ty też nie masz, chociaż jako ten, który go tu wkleił, i deklaruje "lubienie prawdy", akurat powinieneś.
Powiem prościej: jeśli występujesz z oskarżeniem, ciężar dowodu spoczywa na Tobie, Tymczasem okazuje się, póki co, że Twój filmik jest nieweryfikowalny.
I w związku z tym, że takie treści nie są pokazywane "w mediach" (jakby Telegram nie był jednym z nich), automatycznie sprawia to, że można ślepo wierzyć we wszystko, co tam podają?
Ze specjalnej, marsjańskiej TV, nadawanej specjalnie dla mnie. Bo na co dzień mieszkam na Marsie, tu jestem w podróży służbowej. I musisz w to uwierzyć bez sprawdzania, bo tego nie pokazują w mediach, ale "tak było opisane na sadistic.pl", co więcej, sam to napisałem, a sam o sobie to chyba wiem wszystko B)
Lubisz prawdę, jak sam deklarujesz, zatem *powinieneś* znać szczegóły, choćby na wypadek, gdyby ktoś się o to przyczepił, jak np. ja.
Rozumiem. Randomowi użytkownicy w Internecie kłamią tak samo jak telewizja, dlatego właśnie kupiłeś bez zastrzeżeń opis z Telegrama, bo, jak wiadomo, Telegram to nie Internet i nie ma tam "randomowych użytkowników", tylko same prawdomówne anioły. Wzór-konspekt spójności poglądów.



Bla bla bla, ktoś Ci wkleił linka gdzie jest opisane kto to zrobił. Ja nie mam co się tłumaczyć. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 16:49
Indywidualista napisał/a:

ktoś Ci wkleił linka gdzie jest opisane kto to zrobił.



Widziałem. Nawet mu lajka dałem. Co nie zmienia faktu, że nie byłeś to Ty, a Twoja wklejka nadal jest manipulacją.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 16:55 2
mamurra napisał/a:

Widziałem. Nawet mu lajka dałem. Co nie zmienia faktu, że nie byłeś to Ty, a Twoja wklejka nadal jest manipulacją.



Czyli co jest w moim poście manipulacją? Proszę napisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie