18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne...

ukryta treść

Zakrwawiony nagi mężczyzna wyrzucił przez balkon zlew, piekarnik, pralkę, lodówkę, a nawet wannę, po czym zaczął uciekać. Takie sceny w środowy poranek zszokowały najbliższych sąsiadów i mieszkańców okolicznych bloków jednego z krakowskich osiedli. Informację o zdarzeniu Interia otrzymała od zaniepokojonego czytelnika.
Do zdarzenia doszło na osiedlu Kliny na południu Krakowa. Mieszkanie na parterze w jednym z bloków zostało doszczętnie zdemolowane. Zaalarmowani przez czytelnika sprawdziliśmy sytuację na miejscu. Rzeczywiście, przed budynkiem znajdują się wyrzucone z mieszkania rzeczy: zlew, krzesła, szafka, piekarnik, a nawet pralka i wanna.
O sprawę zapytaliśmy policję.
- O godzinie 6 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika ochrony osiedla o awanturującym się obywatelu Ukrainy biegającym nago, który niszczy wyposażenie budynku. Na miejscu zastano zgłaszającego, który oświadczył, że Ukrainiec uszkodził wyposażenie mieszkania - przekazał Interii mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak się dowiadujemy, mężczyznę udało się odnaleźć całkiem niedaleko, "w rejonie budynku".

- 35-latek był nagi, wypowiadał się i zachowywał irracjonalnie - dodał Sebastian Gleń.

Jak ustaliła Interia, mężczyzna był także zakrwawiony. Jednak ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sam pociął sobie dłonie oraz plecy. Zatrzymany został zabrany w asyście policji do szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, zachowanie 35-latka wynika z jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 15:37 1
Indywidualista napisał/a:


cóż ja Ci mogę tłumaczyć? Ty mi wytłumacz to o co mnie po kolei oskarżacie, tzn.:
bolszewizm, bycie ruskim trollem, nienawiść do jakiegoś narodu.



a co tu jest do tłumaczenia? Skoro wszyscy tak twierdzą musi to być prawda

A tak na serio to jedz chłopie do tej rosji, naprawdę jedz i bądź tam szczęśliwy, przecież w Polsce tyle tych Ukraińców i tak zepsuci już tym zachodem jesteśmy. Nie ma się co zastanawiać wsiadaj i jedź
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 15:40 4
Pereze87 napisał/a:

Teraz juz na 100% wiem ze jestem psią kacapską kupą



Widzę, że niektórzy już odrabiają swój seans 5 minut nienawiści. Niezłe buractwo z Ciebie wylazło - jak z rasowego kacapa.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 15:42 7
tedwaha napisał/a:

a co tu jest do tłumaczenia? Skoro wszyscy tak twierdzą musi to być prawda
A tak na serio to jedz chłopie do tej rosji, naprawdę jedz i bądź tam szczęśliwy, przecież w Polsce tyle tych Ukraińców i tak zepsuci już tym zachodem jesteśmy. Nie ma się co zastanawiać wsiadaj i jedź



Przykładowe socjotechniki:
Cytat:

zdanie większości – nic innego jak twierdzenie, że wszyscy tak mówią i podzielą tą opinie, to społeczny dowód słuszności; bo jak większość coś uważa, to pewnie jest to dobre i potwierdzone


wpisz w google:
Cytat:

katarzyna pluska socjotechniki manipulacja


Nie mogę wrzucić linku (za nowe konto), ale tam jest właśnie o Twojej próbie manipulacji.

Dlaczego miałbym jechać do Rosji? Wytłumacz mi proszę skąd wniosek że w ogóle chciałbym gdzieś jechać? Dlaczego budujesz sobie w głowie jakieś dziwne twierdzenia? Czy ja gdziekolwiek wyraziłem się wobec Ukraińców źle? Lub czy gdziekolwiek zachwalałem Rosję? Bo jak na razie insynuujesz jakieś dziwne rzeczy. Bardziej to mi się wydaje że to Ty jesteś trollem jak i Twoi "koledzy".
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 15:44 6
Indywidualista napisał/a:

Dlaczego miałbym jechać do Rosji?



Wyjaśnię Ci typowe myślenie półameb: "jeśli nie jesteś z nami, jesteś przeciwko nam". Że też Ci się chce dyskutować z takim menelstwem niepotrafiącym posprzeczać się, wykazując przy tym odrobinę kultury osobistej... podziwiam.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 15:45 2
@indywidualista ty mi chłopie nie mów co mam mysleć i co w google wpisywać

Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 15:46 8
tedwaha napisał/a:

Ja przynajmniej nie ukrywam swojej rusofobii...


Tak jak niektórzy "ukrofobii"... każdy ma prawo do własnego zdania (póki co)...

----------
tedwaha napisał/a:

A tak na serio to jedz chłopie do tej rosji, naprawdę jedz i bądź tam szczęśliwy...


A Ty się nie zastanawiałeś aby wspomóc swoich braci na polu bitwy? Moim zdaniem byś się tam odnalazł...

----------
mamurra napisał/a:

Po prostu wrzucasz...


Od tego jest ta strona... z wiadomościami dla ciekawych świata są portale typu onet, wp, i inne...
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 15:51
discoteq napisał/a:

A Ty się nie zastanawiałeś aby wspomóc swoich braci na polu bitwy? Moim zdaniem byś się tam odnalazł...



Oczywiście że chciałem jechać jednak skazani za przestępstwa umyślne nie są tam mil widziani i chwilowo mam zakaz opuszczania kraju, ale spokojnie myślę nad tym jak to przeskoczyć Z przyjemnością bym walczył na Ukrainie aby bronić naszego kraju, bo jak padnie Ukraina to jesteśmy następni tylko debil tego nie dostrzega a zawsze lepiej walczyć nie na własnej ziemi
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 15:52 7
motorcycleman napisał/a:

Wyjaśnię Ci typowe myślenie półameb: "jeśli nie jesteś z nami, jesteś przeciwko nam". Że też Ci się chce dyskutować z takim menelstwem niepotrafiącym posprzeczać się, wykazując przy tym odrobinę kultury osobistej... podziwiam.



To się nazywa polaryzacja społeczeństwa, tak zwana taktyka DIVIDE ET IMPERA, stosowana jest od setek lat, dodatkowo osoba o innej opinii niż przyjęta przez rząd gdy jest atakowana ma sprawić wrażenie że jej przemyślenia to są jedynie akty propagandowe przeciwnej strony oraz zdyskredytować tą osobę. Ogólnie chodzi o to że wszyscy mają myśleć tak samo, a każdy kto myśli inaczej to wróg.

"Jeśli wszyscy myślą tak samo, to ktoś nie myśli wcale" - Gen. George Patton

"Fakt, że opinia jest szeroko rozpowszechniona, nie jest żadnym dowodem na to, że nie jest ona całkowicie absurdalna; rzeczywiście, biorąc pod uwagę głupotę większości ludzkości, szeroko rozpowszechniona wiara jest raczej głupia niż rozsądna."- Bertrand Russell
Zgłoś
Avatar
mamurra 2022-09-21, 15:55 2
Indywidualista napisał/a:

Nie, to nie był fejk rosyjskiej TV, podejrzewam że to była Turecka TV prędzej



Oczywiście, znana turecka stacja telewizyjna Rossija-1. Z komentarzem znanej tureckiej prezenterki telewizyjnej Olgi Skabiejewej.

Indywidualista napisał/a:

Ale na podstawie innego zdarzenia nie możesz stwierdzić lub przyjąć jako dowód że w tym znalezisku to jest fejk.



Mogę jednakże racjonalnie podejrzewać, że to może być fejk, jeśli filmik wrzucił ktoś, kogo już poprzednio przyłapałem na wrzuceniu fejka i to fejka z zakresu tej samej agendy politycznej. Gra tu rolę Twoja nadszarpnięta reputacja.

Indywidualista napisał/a:

Jeśli chcesz wejdź na telegrama, tam nie ma cenzury takiej jak na FB, Tweeterze, Reddicie a na pewno zobaczysz wiele rzeczy które mogą być sprzeczne z Twoim światopoglądem. Polecam bardzo.



Aha, i może mam jeszcze sobie regularnie oglądać "Wieczór z Włodzimierzem Sołowiowem"? Tam z pewnością zobaczę (i usłyszę) wiele rzeczy sprzecznych z "moim światopoglądem". I zdrowym rozsądkiem też. Chłopie, jeśli Ty jesteś na etapie TV, FB, Telegrama i Redditu, to nie mamy o czym rozmawiać.

Indywidualista napisał/a:

możesz zweryfikować ten film skoro Ci tak bardzo zależy na "nieskazitelności" Ukraińców. Ja bardzo bym chciał bo lubię prawdę. Ten film pochodzi z FB (nie wiem czy na pewno



Rozumiem. "Ja mogę" zweryfikować ten film, ale szczegółów mi nie podasz. Ty sam go nie zweryfikujesz, chociaż bardzo byś chciał, bo lubisz prawdę. Lubisz prawdę, więc wrzucasz fejki bez weryfikacji. Lubisz prawdę, więc piszesz, że film pochodzi z FB - mimo że nie wiesz tego na pewno. Aha.
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 15:56 5
tedwaha napisał/a:

czywiście że chciałem jechać jednak skazani za przestępstwa umyślne nie są tam mil widziani i chwilowo mam zakaz opuszczania kraju



Ah, to wiele wyjaśnia... przestępstwo umyślne. Czyli taki mentalny kacap z Ciebie? ;]
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-21, 15:58 8
tedwaha napisał/a:

Oczywiście że chciałem...


Kto bardzo chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, znajdzie powód (tyczy się to wszystkiego)...
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-21, 15:59
czyli ze kacap=kryminalista? hehehe zadziwia mnie twoja logika
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-09-21, 16:02 5
tedwaha napisał/a:

czyli ze kacap=kryminalista?



..a skąd. Po prostu kryminaliści nie różnią się w moich oczach niczym od kacapa. To swołocz i to swołocz - do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-09-21, 16:05 3
Ważne, że Ukrainki się chętnie ruchają.
Zgłoś
Avatar
Indywidualista 2022-09-21, 16:05 1
mamurra napisał/a:

Oczywiście, znana turecka stacja telewizyjna Rossija-1. Z komentarzem znanej tureckiej prezenterki telewizyjnej Olgi Skabiejewej.




mamurra napisał/a:

Mogę jednakże racjonalnie podejrzewać, że to może być fejk, jeśli filmik wrzucił ktoś, kogo już poprzednio przyłapałem na wrzuceniu fejka i to fejka z zakresu tej samej agendy politycznej. Gra tu rolę Twoja nadszarpnięta reputacja.



Czyli DOWODU nie masz.

mamurra napisał/a:

Aha, i może mam jeszcze sobie regularnie oglądać "Wieczór z Włodzimierzem Sołowiowem"? Tam z pewnością zobaczę (i usłyszę) wiele rzeczy sprzecznych z "moim światopoglądem". I zdrowym rozsądkiem też. Chłopie, jeśli Ty jesteś na etapie TV, FB, Telegrama i Redditu, to nie mamy o czym rozmawiać..



Czemu wmawiasz czegoś czego nie napisałem? Idziesz w skrajności, telegram po to by zobaczyć to czego nie pokazują w mediach,
ps. skąd bierzesz informacje z TV? Bo ja nie ufam korporacjom które są zarządzane przez jedną grupę ludzi. Polecam wpisać w google:

"Forbes 147 companies"

Na stronie Forbesa jest opisane że 4 korporacje rządzą, jest to na podstawie badań Szwajcarskiej Politechniki ETH - śledztwo w 2011 roku to wykazało.

mamurra napisał/a:

Rozumiem. "Ja mogę" zweryfikować ten film, ale szczegółów mi nie podasz. Ty sam go nie zweryfikujesz, chociaż bardzo byś chciał, bo lubisz prawdę. Lubisz prawdę, więc wrzucasz fejki bez weryfikacji. Lubisz prawdę, więc piszesz, że film pochodzi z FB - mimo że nie wiesz tego na pewno. Aha.



Skąd mam znać szczególy? Tak było opisane na telegramie, jeśli miałbym wierzyć tylko w to co powiedzą w TV (nie mam nawet) to musiałbym być kretynem (po ostatnich dwóch latach chyba nikt nie ma wątpliwości że kłamią tak samo jak randomowi użytkownicy w internecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie