18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
krasnal_hałabała 2023-04-04, 13:50 3
Bezstresowe wychowanie= brak wychowania, jakby mój syn, moją matkę tak kopnął, to na dupie nie usiadłby przez miesiąc. Kurwa, do 18 stki, miałby zero komputera, kolegów, zabawek, gier i wychodzenia na dwór a wpierdol dostawałby profilaktycznie codziennie przez miesiąc. Potem miałby obowiązek, pod karą wpierdolu, sprzątać u babci, zmywać gary, wynosić śmieci i chodzić z babcią na zakupy a że mam sporo kumpli na starej dzielni, to każdy mój kumpel, dostałby pozwolenie jebnąć mu z plaskacza, jeśli zobaczy że dzieciak piłuje mordę na babcię albo co gorsza ją bije i wtedy poprosiłbym kumpli, żeby do zakupów dokładali mu kamienie i cegły, żeby nosił a do łba dostałby taśmą cegłę przyklejoną, żeby mu za lekko nie było.

Sam nie byłem święty, zdarzało mi się podnosić rękę na Matkę, ale mnie dyscyplinował brat, starszy o lat 14 kafar a jak ojciec wracał raz na kilka miesięcy to siedziałem w kącie i się nie odzywałem, bo w sumie stary był tak pojebany, że bił mnie nawet jak nie zasłużyłem i to czasami kablem od żelazka po jajach, więc o ile brat napierdalał mnie, kiedy zasłużyłem, to ojciec mój był pojebany i w ogóle się nie odzywałem. Dzisiaj jestem troszkę większy, dorównuję niemalże budową mojemu bratu a on sam się spasł, ale i tak czuję do dzisiaj przed nim respekt i wiem, że miał rację. Kurwa, nawet nie wiecie jakim chujowym synem byłem, ale mimo iż podnosiłem rękę na matkę, to mój brat w porę mi tą rękę wykręcał a raz mi ją złamał. Każde dziecko się wkurwia na rodziców i dziadków, to normalne, ale ręki podnosić nie wolno, ani nogi ani dyńki, dużo dzieci ma ten problem, ale żeby meagire babci zajebać z karate, to trzeba być degeneratem.

Ojciec powinien bachorowi wytłumaczyć co to ból, kurwa, prałbym basałykiem po ryju.

Byłem kurwą, ale odpowiednia dyscyplina i jeb w głupi łeb naprostowały mnie w życiu. Co prawda dalej jestem zjebem, ale człowiek całe życie się uczy. Mimo to już się sporo nauczyłem. Dlatego pierdolenie o wartości bezstresowego wychowania, jest dobre dla dzieci.

Inna sprawa, że nie jestem jeszcze ojcem, kiedyś chciałem z moją, ale teraz mamy inne plany.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-04-04, 16:22
Szympansy od małego uczą się atakować stadami. Jak ich stary wyjdzie z pudła na przepustkę to nauczy ich murzyńskiej sztuki skakania po głowie
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-04-04, 16:50
tylko usypiane podludzie
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-04-04, 18:47
marcino_zly napisał/a:

Czarne małe gówna jebane smoluchy
Jedyne co można z nich zrobić teraz to węgiel



Nawóz. Lepszy będzie nawóz. Przynajmniej się do czegoś przydadzą.
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2023-04-07, 3:15 1
Ja pietdole.
Gdybym ja tak zrobił mojej Babci kochanej to mój ojciec
przeprowadziłby na mnie aborcję post-prenatalną.
Gdzie jest kurwa ojciec tych małp?
Zgłoś