18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
robson101 2012-06-25, 20:25
początkowy zgrzyt podniósł ciśnienie ... za głośno głośniki miałem włączone ;]
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-06-25, 20:42 2
Fazer6 napisał/a:

Dobry pomysł? ... a teraz wyobraz sobie ze jakis pajac robi to twojej zonie... dalej Dobry pomysł??



To spoko żonka. Z gołą dupą przez środek ulicy...
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-06-25, 20:50 1
Jak bym miał mieć żonę to nie będzie się ona ubierać jak dziwka. Takiej to sam bym chętnie zajębał klapsiora
Zgłoś
Avatar
Horowitek 2012-06-25, 21:27
Suddenly Psychotic napisał/a:


Tak.

PS. Używanie Polskich znaków nie boli.



Za to post bez sensu upominający się o polskie znaki boli bardzo.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-06-25, 21:29
oni chamstwo i pospólstwo, ale ona nie musiała chyba paradowac srodkiem drogi.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-06-25, 21:41
a teraz wyobraź sobie że masz żone
Zgłoś
Avatar
varti 2012-06-25, 22:29
Moja żona gdyby jej jakiś kapucyn tak zrobił, z miejsca wyciągnęła by gnata z torebki i rozjebała im tylną szybę Fajnie by pewnie zjeby mordy wtedy wykrzywili
Zgłoś
Avatar
astronauta 2012-06-25, 23:36 1
AntyPejs napisał/a:

Jak bym miał mieć żonę to nie będzie się ona ubierać jak dziwka. Takiej to sam bym chętnie zajębał klapsiora



Dlatego Twoja żona popierdalać będzie w burce afgańskiej... debilu, skoro pokazanie uda uważasz za oznakę dziwkarstwa to musiałem urodzić się i wychować w osadzie mającej max 10 osób licząc psy i bydło... laski tam popierdalały w gumakach z filcem i dresów bawełnianych... i to ukształtowało Twoją psychikę napatrzyłeś się na wieśniary i teraz kobiety podkreślające jakąkolwiek swoją zaletę czy to nogi czy to duży dekolt uważasz za dziwki... a tak ogólnie to chuj Ci w plecy! :*
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2012-06-25, 23:39
a to trans. hahaha
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2012-06-25, 23:40
Mitsubishi piekne. Chcialbym jeszcze takie w moim garazu..
Zgłoś
Avatar
krzychu2lv6 2012-06-26, 1:30
W życiu normalny facet nie wypościł by samej żony/dziewczyny w takim stroju. Przecież aż się prosi o takie zachowanie.
Zgłoś
Avatar
krzyk123 2012-06-26, 1:38 2
Niestety, my z kutasami dyndającymi między nogami uważamy to za zabawę i że niby nikomu nic nie zaszkodzi. Mojej koleżance natomiast pewien koleś na rowerze zrobił to samo i zbierała się psychicznie po tym kilka dni.

Niby nic, a potrafi wejśc na psyche kobiecie...
Zgłoś
Avatar
SuperRyszard 2012-06-26, 14:15
Fazer6 napisał/a:

Dobry pomysł? ... a teraz wyobraz sobie ze jakis pajac robi to twojej zonie... dalej Dobry pomysł??



Zgłoś
Avatar
wihajzdu 2012-06-26, 15:49
Kiedyś taki staruszek mi opowiadał, że jechali tam kiedyś motocyklem ze swoim kumplem, po boku szła babka, która najwyraźniej im sie podobała, ten okazując swoje uznanie co do jej urody klepnął ją w tyłek i połamał jej biodro.... ;D
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-06-26, 16:30
astronauta napisał/a:



Dlatego Twoja żona popierdalać będzie w burce afgańskiej... debilu, skoro pokazanie uda uważasz za oznakę dziwkarstwa to musiałem urodzić się i wychować w osadzie mającej max 10 osób licząc psy i bydło... laski tam popierdalały w gumakach z filcem i dresów bawełnianych... i to ukształtowało Twoją psychikę napatrzyłeś się na wieśniary i teraz kobiety podkreślające jakąkolwiek swoją zaletę czy to nogi czy to duży dekolt uważasz za dziwki... a tak ogólnie to chuj Ci w plecy! :*


Nie. Po prostu nie będzie się ubierać się tak, żeby przy byle wchodzeniu po schodach każdy widział jej pizde. Zaczyna mnie to srogo wkurwiać, że nigdzie nie można nic napisać normalnie bo zawsze się znajdą jacyś dziwni ludzie którzy muszą Cię obrażać. Nawet jak nie napisało się nic nadzwyczajnego. Jesteś może przypadkiem z Nowej Huty / Krakowa ? Chętnie się z Tobą spotkam i powtórzysz mi to co o mnie myślisz tylko tym razem w twarz, ok?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie